MAX-کیف پول معرفی MAX-ثبت نام از ویژگی های جدید که ساده KYC

سنگاپور, مارس 1 سال 2020 /PRNewswire/ — Maxonrow حداکثر-کیف پول دارای اضافه شده ویژگی های جدید است که با هدف کاهش داده دقتی و کاهش هزینه ها و زحمت ادغام با سیستم عامل های دیگر در حالی که به روز رسانی در آخرین بین المللی KYC و AML استاندارد. MAX-کیف پول مفتخر است به ارائه MAX-ثبت نام بدون درز و ساده ثبت نام ورود به راه حل است که باز تعریف KYC ساخت خسته کننده تکرار ورود و ثبت نام کاربران در سیستم عامل های مختلف یک چیزی از گذشته.

شرکت ها هر سال در سراسر جهان صرف مقدار بسیار عظیمی از منابع خود را مدیریت مشتری KYC و پولشویی فعالیت های مربوط به مبارزه با جرائم مالی و نگه دارید تا با قوانین و مقررات. MAX-ثبت نام است یک راه حل که زحمت ادغام با سیستم عامل های دیگر وقتی که می آید به KYC و AML استانداردهای ساخت معاملات امن برای هر دو کسب و کار و کاربران نهایی.

در حال حاضر کاربران می توانند آزمون MAX-ثبت نام است که در حال حاضر اجرا با آن شریک اول GRXTrade. تست آسان است برای کاربران که قبلا دانلود کرده اید MAX-کیف پول و گذشت KYC برای کاربران که نه تست از ویژگی های است که ممکن است به عنوان به زودی به عنوان KYC تایید شده است.

“ما هیجان زده در مورد این همکاری است. GRXTrade به خود می بالد در اولویت های امنیتی و تجربه کاربر. MAX-کیف پول کامل ورود راه حل برای ما از آن KYC مکانیزم های تعبیه شده در نرم افزار. شما باید برای رفتن از طریق هویت تایید روش برای دریافت آدرس کیف پول است که یک فرآیند غربالگری دقیق پشتیبانی شده توسط کوشا تیم پشتیبانی. داشتن تیم خود رسیدگی مشتری KYC و روند ورود ما صرفه جویی بسیار در وقت و پول. ما می تواند تمرکز بر راه اندازی ما دیجیتال دارایی های تجاری پلت فرم است که ما بسیار سخت کار می کرد و بسیار هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن با کاربران ما.” گفت: Ryan Fellal, GRXTrade مدیر عامل شرکت.

MAX-ثبت آثار رمزنگاری کاربر KYC داده است. زمانی که یک درخواست از تاجر MAX-ثبت نام ارسال خواهد شد رمزگذاری داده ها به کاربر کیف پول to decrypt (با اجازه کاربر) قبل از رسیدن به تاجر است. بنابراین MAX-ثبت نام تنها دسترسی به کاربر داده های رمزگذاری شده است که می تواند رمزگشایی با کاربر کلید خصوصی.

با جهانی AML/KYC صرف از 17.5 درصد به یک رکورد 905 میلیون دلار در سال 2019 با توجه به Burton-Taylor گزارش و KYC رانندگی است تا هزینه های مشتری onboarding MAX-ثبت نام می آید به عنوان یک آرزو راه حل با پتانسیل انقلابی در این صنعت است.

در مورد Maxonrow

Maxonrow برای اولین بار در جهان واقعی هویت مبتنی بر Blockchain اکوسیستم اصلی آن زنجیره ای ساخته شده است با اجباری KYC تایید یکپارچه در تمام محصولات است.

Maxonrow ارائه می دهد بصری نرم افزار برای کاربران نهایی نظارتی مطابق راه حل های برای شرکت ها و ابزار جامع برای توسعه دهندگان.

برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید: www.maxonrow.com و یا پیوستن به گفتگو با پیوستن به Maxonrow را تلگرام کانال رسمی https://t.me/MXWOfficial

منبع Maxonrow

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>