– حداکثر کپلر می تواند آن را باور نمی کند. در همه جا او نگاه او را دیدم جوان, چهره خندان مشتاق به شنیدن پیام خود را و شیر را به دانش خود را.

درمانگاه شد یک قرعه کشی بزرگ. او در بخشی از یک رویداد در یک بازار که در آن خط snaked در سراسر تسهیلات ساخت و او را تعجب می کنم اگر وجود دارد بیش از 1 ، 000 طرفداران در حضور.

به کپلر که بسیاری از طرفداران در فوتبال-mad کشور مانند آلمان است. اما پذیرش او بازگشت در ماه نوامبر هنگامی که او در سفری به کشور مادری خود به گسترش این کلمه از بیس بال به کودکان است.

“این نشان می دهد که این بازی در حال گسترش است” کپلر گفت.

او صرف یک هفته در آلمان صحبت کردن در مورد سفر خود را به رشته پس از امضای قرارداد با دوقلوها در سال 2009. کپلر در حال آمدن است یک 2019 فصل است که در آن او ضربه زد .252 با 36 صفحه اصلی اجرا می شود و 90 RBI در 134 بازی. او به نظر می رسد در آستانه ستاره شدن.

لیگ اصلی بیس بال است که همه برای رشد بازی در سطح جهانی و با نزدیک شدن به کپلر در مورد سفر و او در.

“من امیدوارم که من می تواند انجام دهد بیشتر از من می تواند برای آن کشور چرا که آنها به من داده اند بسیار” کپلر گفت. “و مربیان در زمان و هم تیمی های من در آن زمان آنها همه چیز من نیاز.

“من فقط می خواهم به بازگشت به آنها را و ببینید که بیشتر مردم می آیند از اروپا و نه فقط آلمان و بیس بال بازی در بالاترین سطح است.”

کپلر متولد شد و در برلین و بازی های مختلف ورزشی قبل از سقوط در عشق با بیس بال. در سن 14 سالگی او با حضور در یک آکادمی در جنوب شرقی شهر رگنسبورگ که در آن بازی او رونق گرفت و دوقلوها امضا او دو سال بعد برای $775,000 یک رکورد برای یک چشم انداز از اروپا است.

Regensburg یکی از شهرستانها کپلر بازدید در ماه نوامبر در علاوه بر این به برلین, مونیخ و فرانکفورت.

“من قصد دارم به سعی کنید به آن را انجام دهد هر offseason,” کپلر گفت. “شاید یک آخر هفته در یکی از شهرستان و واقعا می دانم بچه ها و آنچه آنها نیاز دارند و سعی کنید به آنها را به برخی از مشاوره.”

اگر او راه خود را در سفر بعدی را یکی پس از دیگری بزرگ نجومی در حالی که کمک به دوقلوها را عمیق تر اجرا حذفی.

کپلر راه می رفت 71 بار در سال 2018 در حالی که پنبه حلاجی شده .224 با 20 خانه اجرا می شود و 58 RBI. خواسته بود که leadoff hitter وظیفه در سال 2019 او تقریبا داشت که نسبت به بازی تهاجمی پیاده روی 10.1 درصد از زمان در مقایسه با 11.6 درصد در سال 2018 است. چه چیزی تغییر کرده بود و او پرخاشگری. هنگامی که او در زمین او دوست داشت او به راندن آن است. در 13 کمتر بازی ها, او تا به حال 12 بازدید بیشتر و 14 اضافی-پایگاه بازدید. او محدود به 11 بازی در طول آخرین ماه از فصل به دلیل درد شانه و قفسه سینه و یا تفاوت شده اند بیشتر است.

“من ذهنی قوی تر به اعتقاد من” کپلر گفت. “از نظر فیزیکی خوشحال میشم با من در سلامت است. من تا به حال که آسیب کمی در پایان سال اما ذهنی من فکر می کنم من قوی بود. این همه در آمد از مردم است که ما اضافه شده است. من فکر می کنم رویکرد تغییر از تعداد زیادی از بچه ها مثل نلسون [کروس] به من گفتن به تهاجمی تر در صفحه و هک های خود را در زمانی که شما می توانید.

“من استفاده می شود به نگاه کردن به جو [مور] اما جو یکی از یک نوع است. نه هر کس می تواند یک پیچ و هنوز هم قرار دادن کیفیت در خفاش. من یاد گرفتم به آسیب با رزین است که من می تواند بدون در نظر گرفتن تعداد. من فکر می کنم که کمک به بسیاری از موفقیت است.”

بعضی از آنها بازدید کپلر که تبدیل 27 Feb. 10 به عنوان یک شخص بالغ در اواخر چرا که او رشد نمی کند تا بازی بیس بال در ایالات متحده, که در آن وجود دارد بازی های بیشتر و بهتر از رقابت است. اگر دوقلو هستند در سمت راست خود را ارزیابی کپلر این است که فقط شروع به دیدن خود را بالقوه است.

“شما هرگز واقعا می دانم که در آن حد است که برای برخی از این بازیکنان جوان” دوقلوها مدیر Rocco Baldelli گفت: “و فقط به خاطر یک مرد می رود وجود دارد و بازدید 30-برخی-عجیب و غریب خانه اجرا می شود سازگار به leadoff نقطه و نقش واقعا خوب خود را برای شما و همه این چیزهایی که من می توانم به شما بگویم که در آن سقف است. من مطلقا هیچ ایده.

“اما من می دانم که ما احتمالا فقط نوع از ابتلا به اولین بخش از این چیزی که آن را می آید به کپ.”

در حالی که در رگنسبورگ کپلر متوجه چند نوجوان بازیکنان او به عنوان “thoroughbreds” ارزش تماشای در آینده نزدیک.

جیم کوچک لیگ بیس بال را معاون ارشد بین المللی وجود دارد گفت: حدود 26,000 رسمی ثبت نام بازیکنان بیس بال در آلمان است.

“بیس بال بوده به جای پای قوی در آلمان برای سال های بسیاری از” کوچک “و ایجاد محلی قهرمانان کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به بازی رشد داشته است.”

کوچک گفت: کپلر “در آغوش نقش خود را به عنوان یک قهرمان است که کودکان و نوجوانان وجود دارد می توانید نگاه کردن به. او را درک تاثیر او می تواند در بازی بیس بال در آلمان و همه ما رو به دیدن است که در راه مردم در پاسخ به او در این سفر در پاییز گذشته.”

کپلر ادامه خواهد داد به کار با MLB به افشای این بازی به بچه ها بیشتر در اروپا است. شده اند وجود دارد, بحث های مقدماتی در مورد لیگ بازی در حال بازی در آلمان در چند سال آینده.

حدس می زنم که تیم به احتمال زیاد شرکت کنند ؟

“این امر می تواند شگفت آور” کپلر گفت. “و من شنیده ام برخی از شایعات در اینجا وجود دارد و بنابراین ما را ببینید. آن را به سال آینده, اما پایین جاده ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im