هفت تا نه سال در زندان خواهد بود “فوق العاده ای از جمله” برای چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین متحد راجر سنگ بود اما در همان زمان او به اعدام محکوم شده و توسط یک هیئت منصفه از همسالان خود است و باید چهره برخی از مجازات سابق اقدام دادستان کل متی Whitaker گفته نیوز مکس تلویزیون های سه شنبه.

“سوال این است که چه چیزی مناسب جمله” ویتاکر گفت: “نیوز مکس در حال حاضر” میزبان جان بچمن. “من فکر می کنم 7-9 سال بیش از حد طولانی است اما شما می دانید این است که یکی از چیزهایی که به عنوان دادستان سابق من معمولا گمراه در کنار بیشتر نه کمتر. اما در همان زمان وجود دارد کاهش عوامل در این مورد است که نشان می دهد پایین تر حکم.”

پیشتر در روز سه شنبه تهمت حمله به برنامه ریزی برای جمله سنگ برای 7 تا 9 سال را در زندان و بعد از آن وزارت دادگستری گفت: پایین تر توصیه شده است در نظر گرفته هل دادن چهار دادستان که تا به حال مشغول به کار در دادگاه برای تصمیم گیری است.

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر به عنوان بخشی از یک هفت-تعداد کیفرخواست متهم کرده که او را از دروغ گفتن به کنگره مانع خانه بررسی اینکه آیا رئیس جمهور 2016 کمپین هماهنگ با روسیه و دستکاری با یک شاهد. او را محکوم هفته آینده و ششم تهمت مشاور یا دستیار به محکوم از طریق مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه اعلام کرد در توییتر که دادستان’ توصیه به حکم سنگ به 9 سال در زندان است “بسیار وحشتناک و غیر منصفانه وضعیت است.”

“او را به دولت و محاکمه او و مقاوم در برابر هر گونه همکاری و یا هر گونه مشارکت با دولت برای شهادت در برابر دیگران” گفت: Whitaker. “مردمی در اصلی عدالت که نظارت بر همه دادستان های سراسر کشور موافق نیست و این جایی است که من فکر می کنم دادستان باید کار می کرد با آمریکا وکیل به مطمئن شوید که هر کس در همان صفحه است.”

مهم: پیدا نیوز مکس تلویزیون در 70 میلیون ایالات متحده در کابل خانه در DirecTV Ch. 349, ظرف, Ch. 216, Xfinity, Ch. 1115 بهینه Ch. 102; U-آیه Ch. 1220 FiOS Ch. 615 طیف Suddenlink, Wow! یا بیشتر سیستم های اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im