آمریکایی محافظه کار اتحادیه رئیس مت Schlapp فکر می کند سناتور. میت رامنی رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به خطر افتاده است خود را “ایمنی فیزیکی” و او نباید حضور در آینده سیاسی محافظه کار عمل کنفرانس (CPAC).

Schlapp بود در روز یکشنبه را “دادگاه مطبوعات” با Greta Van Susteren و خواسته شده بود در مورد یوتا جمهوریخواه وضعیت در ایران و اینکه آیا او به حضور در CPAC سالانه جمع محافظه کاران فقط در خارج از واشنگتن ،

“ما نمی خواهد از اعتبار او را به عنوان یک محافظه کار است. گمان می کنم اگر او می خواهد به عنوان یک غیر محافظه کار و بحث موضوع را با ما شاید در آینده ما را او آمده” Schlapp گفت. “در این سال من می خواهم در واقع ترس برای ایمنی فیزیکی مردم آنقدر دیوانه در او.

“بزرگترین مشکل ما با میت رامنی است که او فقط یک فرد پس از سیاسی ، این واقعیت است که او را به دروغ و بنابراین به طور مداوم به محافظه کاران است. او یک ‘استفاده-em-و-از دست دادن-em’ نوع پسر. زمانی که او نیاز به یک محافظه کار مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تایید او در سنا اولیه آخرین بار او را در. اما پس از آن زمانی که او می شود سنا او می خواهد به دور از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

رامنی تنها جمهوری خواه برای رای دادن گناه در طول تهمت های اخیر سنا استیضاح محاکمه. تهمت بود تبرئه در ایران با کنترل بدن اما رامنی رای بیگانه او را در میان همکاران خود را.

پس از رامنی رای دادند در حمایت از شهود در دادگاه Schlapp گفت که او نمی خواهد دریافت دعوت برای Feb. 26-29 CPAC در بندر ملی مریلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im