هونولولو, مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ — Matson کمک در مجموع $3.7 میلیون به صورت نقدی و در نوع کمک های مالی به 960 سازمان های خیریه و غیر انتفاعی برنامه در جوامع آن را در خدمت در طول سال 2019.

کمک های نقدی از جمله وجوه کارگردان کارکنان از طریق شرکت هدیه تطبیق برنامه های اضافه شده به 2.4 میلیون دلار در سال 2019 در حالی که ارزش اهدا شده خدمات و تجهیزات بالغ بر 1.3 میلیون. اضافی $300,000 ارزش در نوع پشتیبانی متعهد شد در سال 2019 با تحقق هنوز در انتظار.

“به عنوان یک مرکز ارائه دهنده خدمات برای بیش از یک قرن Matson عمیقا سرمایه گذاری در رفاه جوامع ما در خدمت” گفت: Matt کاکسرئیس هیئت مدیره و مدیر عامل. “در این سال با سابقه عوارض این بیماری همه گیر بودن احساس خانواده در همه جا Matson است تمرکز منابع خود را در پرداختن ما در جوامع مبرم ترین نیاز دارد. به عنوان یک راه برای کمک به مطمئن شوید که آسیب پذیر ترین خانواده ها لازم نیست برای رفتن بدون غذا Matson متعهد شده است به بیش از 500 ، 000 دلار به صورت نقدی و در نوع خدمات حمل و نقل برای حمایت از بانک مواد غذایی شبکه در جوامع ما در خدمت است.”

در 2019, Matson کمک $1.42 میلیون نقدی خدمات و تجهیزات پشتیبانی به هاوایی سازمان; $1.24 میلیون به آلاسکا سازمان; بیش از $340,000 به سازمان ها در گوام, آسیای مرکزی و جنوبی و جزایر اقیانوس آرام خدمت Matson; و $675,000 به سازمان ها در سرزمین اصلی ایالات متحده.

سهم قابل توجهی از اهدا و یا با تخفیف حمل و نقل پشتیبانی Kahauiki Village در هونولولو; زیست محیطی و بازیافت در برنامه های آلاسکا و مواد غذایی بانک ها در آلاسکا و هاوایی.

برخی از Matson بزرگتر کمک های نقدی در سال 2019 عبارتند از: $180,000 به ایران راه فصل در هاوایی و Matson سرزمین اصلی ایالات متحده در شهرستانها; $60,000 انجمن قلب آمریکا; $55,000 در پشتیبانی از گارد ساحلی Chief Petty / حکم افسر انجمن ها در گوام, هاوایی, آلاسکا, واشنگتن و کالیفرنیابه عنوان کمک از دولت فدرال خاموش و $37,000 به صلیب سرخ آمریکا. Matson کمک $35,000 به گارد ساحلی پایه و اساس برنامه ها و خدمات در هاوایی, گوام, آلاسکا و کالیفرنیا.

در آلاسکا, Matson کمک $40,000 به گسترش و بهره برداری از یک پناهگاه جوانان, میثاق ، در هاوایی Matson ادامه داد: سالانه خود را برای حمایت از مدارس دولتی ایالت به عنوان تنها حامی مالی شرکت ها از وزارت امور خارجه آموزش و پرورش آغاز مدرسه تابستانی آکادمی با یک سهم از $25,000به مناسبت ششمین سال از این بودجه. در اروپا و آسیا و اقیانوسیه, Matson تکمیل پنج سال 50000 دلار تعهد برای تحصیلات دانشگاهی بورسیه در منطقه دانشگاه ها و کالج ها.

در آن 18هفتم سال Matson محیط زیست برنامه کا ایپو ‘Aina (ظرف برای زمین) پشتیبانی 140 هاوایی سازمان هایی که انجام شده آخر هفته پاکسازی و از بین بردن زباله و باقی مانده از مناطق از جمله سواحل. این شرکت برنامه همراه در گوام, Adahi من Tano’ (مراقبت از زمین) پشتیبانی از 25 سازمان های محلی در آن سال ششم.

Matson تمرکز آن حمایت جامعه محلی در برنامه های ارائه حیاتی بهداشت و خدمات انسانی; توسعه جوانان / تفریح و سرگرمی; حوادث و بازیابی; آموزش و پرورش; فرهنگی و حفاظت محیط زیست; هنر; کشاورزی و تغذیه و ایمنی دریایی.

اطلاعات دقیق در Matson جامعه حمایت از فعالیت ها در سال 2019 در دسترس است در آشکار, Matson سالانه دادن گزارش ارسال شده آنلاین در: https://www.matson.com/community/index.html

در مورد Matson
تاسیس در 1882 Matson (NYSE: MATX) پیشرو در ارائه دهنده اقیانوس حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش خدمات. Matson فراهم می کند حیاتی تاسیسات داخلی غیر پیوسته اقتصاد هاوایی و آلاسکا و گوام و به جزیره دیگر اقتصادهای در میکرونزی. Matson نیز به اجرا در حق بیمه تسریع خدمات از چین به جنوب کالیفرنیا فراهم می کند خدمات به اوکیناوا ژاپن و جزایر در اقیانوس آرام جنوبی. این شرکت در ناوگان متعلق به خبره و عروق شامل containerships ترکیبی کانتینر و رول/رول کردن کشتی ها و سفارشی طراحی شده بارج. Matson تدارکات در سال 1987 تاسیس گسترش جغرافیایی رسیدن به Matson را در شبکه حمل و نقل در سراسر قاره آمریکا خود را یکپارچه دارایی-نور خدمات لجستیک شامل راه آهن وجهی بزرگراه کارگزاری انبارداری حمل و نقل تحکیم آسیا زنجیره تامین خدمات و حمل و نقل به آلاسکا. اطلاعات اضافی دربارهی این شرکت در دسترس است www.matson.com

Matson, اخبار رسانه های سوالات:
Keoni Wagner
Matson, Inc.
510.628.4534
[email protected]

منبع Matson

لینک های مرتبط

https://www.matson.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im