کارا سنبله شده است یک پرستار در سنت جوزف بیمارستان در خیابان برای یک ربع قرن اما او هرگز تصور او می خواهم پیدا کردن خودش در موقعیت او بوده است در این هفته و پس از او مغز و اعصاب ستون فقرات واحد تبدیل شد به یک واحد برای COVID-19 بيمار.

به جای ترجیح N95 ماسک ماسک که فیلتر کردن 95 درصد از ذرات سنبله و دیگر پرستاران مجبور به پوشیدن مقاله فولاد ماسک در حالی که آنها برای مراقبت از coronavirus بیماران. به جای استفاده از ماسک است که مناسب-تست شده سالانه به پایبندی به چهره خود را با ماسک های جراحی باید شکاف و ارائه حداقل حفاظت. N95 ماسک در بیمارستان در حال محفوظ است برای بيماران بستری شدن آئروسل داروها سنبله گفت.

“شما ثبت نام به عنوان یک پرستار بله — اما شما همچنین انتظار برای محافظت در آنچه شما انجام می دهند و ما نه” اسپایک گفت. “آن را مانند رفتن به جنگ بدون اسلحه.”

بنابراین این هفته سنبله و همکاران او شروع به نوشتن مطالب در Facebook خود را در مورد نیاز مبرم برای ماسک. پرستاران در حال رانندگی به خانه انبار و Menards به آنها را پیدا کنید — زمانی که آنها به فروش می رسد. پرستاران پدر و مادر در حال ارسال بر روی همسایه برای ماسک کمک های مالی. سنبله نوشته شده آنلاین در مورد سیستم بهداشت و درمان در بوستون که دوخت پوشش می دهد بیش از N95 ماسک به طوری که آنها را می توان مورد استفاده مجدد قرار به جای دفع به طور منظم چند سورس پاسخ داد که آنها در آن است. چهارشنبه همسایه در ویکتوریا که با این نسخهها کار در ساخت و ساز کاهش یافته است پنج N95 ماسک در سنبله ،

و در روز جمعه بعد از ظهر 45 ساله مادر سه سوار به یک پارکینگ در نزدیکی خیابان ridgedale مرکز در میننتنکا برای دیدار با برادرش که با این نسخهها کار در صنعت خودرو است. او دست خود را در یک جعبه از 20 یا N95 ماسک از پنجره ماشین. او شروع به گریه کرد. سنبله برنامه های خود را به تازگی تهیه ماسک به شنبه تغییر برای به اشتراک گذاشتن با همکاران است. او فرض آنها خواهد شد در حدود دو روز.

ماسک معضل است به دور از محدود به سنت جوزف در بیمارستان و یا به مینه سوتا. در سراسر کشور مراقبت های بهداشتی حرفه ای صدا زنگ برای آنچه که به سرعت تبدیل شدن به یک حاد ماسک کمبود. مپلوود مبتنی بر 3M Co. است, دو برابر تولید جهانی از N95 ماسک ماسک به حدود 100 میلیون دلار در ماه خواهد شد که به سمت کارگردانی دولتی و عمومی بهداشت و درمان پاسخ. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است “به عنوان آخرین چاره” پیشنهاد ماسک های خانگی مانند bandannas یا روسری برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در آن صورت ماسک در دسترس نیست.

مشکل ساختمان شده است برای هفته ها به عنوان اپیدمی گسترش یافته است. مقامات بهداشت عمومی هشدار داد در مورد زنجیره تامین مسائل در اواخر فوریه. غير حرفه ای احتکار ماسک و ماسک برای استفاده شخصی و کمک به کمبود در به طور فزاینده ای ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

مینه سوتا وزارت بهداشت است هماهنگی ارائه می دهد از ماسک کمک های مالی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مانند روز جمعه با اهدای شهرهای دوقلو زیستگاه برای بشریت از 7,500 ماسک برای, Hennepin, بهداشت و درمان و سلامت فرویو.

“N95 ماسک کمبود یک مسئله این است که تمام سیستم مراقبت های بهداشتی روبرو هستند در سراسر کشور” M بهداشت فرویو که در عمل سنت جوزف بیمارستان در بیانیه ای گفت که تشکر سازمان های محلی برای ماسک کمک های مالی.

ماسک مشکل فقط بدتر خواهد شد برخی از ترس. “ما باید از این منابع در حال حاضر گفت:” بابی برترام یک پرستار پزشک برای تروما تیم خدمات در CentraCare St. Cloud بیمارستان. “اما ما در حال رفتن به نایاب ذخایر. هنگامی که ما ضربه اوج ما نیاز به مطمئن شوید که ما باید منابع را به ما امن است.”

در مارس 10, CDC آرام آن دستورالعمل های حفاظتی در تجهیزات پزشکی استفاده کرد و گفت: این زنجیره تامین را برآورده نمی خواست. فولاد ماسک مانند آنهایی که سنبله و همکاران او شده اند با استفاده از در حال حاضر در نظر گرفته “یک جایگزین قابل قبول” با توجه به مقامات بهداشت. و معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: قانون جدید را تا سطح شیب دار تولید ماسک بلافاصله با کارکنان مراقبت های بهداشتی دریافت دهها میلیون نفر بیشتر در هر ماه.

در ضمن سنبله و دیگر پرستاران انجام می دهند با آنچه که آنها حتی به عنوان آنها سعی کنید هر راه برای به دست آوردن بیشتر ماسک. اما سنبله نگرانی های خود را در حال حاضر خیلی دیر برای او و همکارانش که در معرض COVID-19 پس بیمارستان بستری خود بیمار برای اولین بار در آخر هفته گذشته.

اسپایک در کل خانواده قرنطینه و او تمرین های اجتماعی فاصله در خانه خود. او 6 ساله دختر مگی آسم آنقدر شدید است که هر سرما یا ویروس تبدیل به ذات الریه. فقط در ماه گذشته در تعطیلات خانواده مگی به پایان رسید تا در اتاق اورژانس. سنبله و شوهرش به کودک نبولایزر درمان چندین بار در روز. در مواجهه با این بیماری همه گیر مگی نگه می دارد پرسیدن که چرا او نمی تواند جمع شدن و به تماشای تلویزیون با مادرش.

وقتی که سنبله به پایان می رسد یک تغییر او تغییر لباس در محل کار و به عنوان به زودی به عنوان او به خانه او می گذارد و او را مالش های داغ در لباس های شسته شده و طول می کشد دوش. شوهر او را تبدیل به اصلی پدر و مادر است.

برخی از همکاران گرفته اند بیشتر اقدامات شدید مانند یک پرستار تنها نان آور خانواده است که زندگی در یک چادر در گاراژ خود را.

در روزهای اخیر سنبله به فکر رفتن به کار برای محافظت از خودش و خانواده اش. اما برای او پرستاری یک تماس — تنها کار او می خواست به انجام از او یک دختر جوان — و او را دوست دارد کار خود و همکاران.

او بیمار در جدید امید. یک اختلال به نام چرخهای استفراغ سندرم آغاز شده و در سن 5 سالگی و در بدترین حالت آن بین سن 9 و 12 نگه داشتن او را بستری برای ماه در یک زمان. او تغذیه از طریق لوله. خانواده سفر در سراسر غرب میانه به تشخیص. در آن زمان او تا به حال معنی پرستاران و او تا به حال خوب پرستاران.

“و از آنجایی که من 9 ساله من می خواستم به یک پرستار چون من می خواستم به یکی از آنهایی که خوب,” او گفت:.

سنبله به عنوان خوانده شده در مورد مراقبت های بهداشتی کارگران در چین است که از درگذشت این ویروس به دلیل آنها نمی محافظت می شود. او در ادامه در مورد آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی که آلوده شده اند. هنگامی که او به کار رفته در این هفته او احساس آن را در قفسه سینه: اضطراب و ترس است. او را عصبانی عدم دوراندیشی و برنامه ریزی — دولت صنعت مراقبت های بهداشتی — نه بزرگتر از ذخایر. او بیشتر نگران افشای خانواده اش به ویروس. سنبله امضا به یک پرستار او گفت: خانواده او نیست.

اما هنوز هم در صبح روز شنبه او را در ماشین خود را با ماسک, ذخیره, رانندگی به سنت پل و راه رفتن به COVID-19 واحد برای او 7 صبح شیفت.

“وجود دارد یک حس وظیفه احساس گناه زمانی که شما وجود ندارد” اسپایک گفت. “ما سوگند به انجام خوب و مراقبت از مردم و من افتخار خواهد کرد که آیا من تحت پوشش یا نه. چرا که تنها چیزی که من می دانم که چگونه به انجام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de