با یک زن و شوهر از ماسک یا یک کامیون کامل Minnesotans به تماس پاسخ داده سهشنبه به کمک دنده محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی دست و پنجه نرم کردن با کمبود.

و اگر آنها هیچ ندارد به آنها آنها را ساخته است. حدود 200 نفر ایستاده بود منتظر رکاب حیاط کالا به باز کردن برای به دست آوردن یکی از 25 پارچه ماسک-ساخت کیت سنت پل فروشگاه بود به دور است.

خارج مینه سوتا انجمن پرستاران دفاتر در St. Paul رئیس جمهور مری ترنر تشکر مردم در امواج از وسایل نقلیه آینده با کمک های مالی.

“از آنجا که هیچ کس می تواند به کلیسا بروم آنها در حال آمدن به بازدید از پرستاران امروز,” او گفت: بین اشک.

در سراسر کشور و دولت تلاش کشیده حیطه از شرکت های بزرگ نمایی ضرب خود ماسک تولید به همسایه در ویکتوریا رانندگی به یک پرستار به ارائه سه مانده ماسک.

بخشی از مینه سوتا بسیج رانده شد لورا دنیلسون از میننتنکا که به نام آن لحظات از نور در زمان تاریکی است.

دنیلسون در دو باشگاه کتاب و بیش از چند دهه زنان باید با تشکیل یک شبکه پشتیبانی به عنوان آنها را تجربه کرده ام زندگی با هم: طلاق و childbirths عروسی و مجالس ترحیم.

زمانی که دنیلسون, 64, شنیده وخیم بیمارستان کمبود با توجه به همه گیر وکیل او نمیفهمد باشگاه کتاب می تواند کمک کند. این آخر هفته آنها با تشکیل یک Facebook, گروه, محافظت, MN پزشکی در حال حاضر در حال هماهنگی اعضا و داوطلبان دیگر به رانندگی در اطراف شهرهای دوقلو انتخاب کنید تا N95 ماسک صورت-فرسوده فیلتر هوا طراحی شده برای جلوگیری از 95% از ذرات بسیار کوچک و دیگر تجهیزات از تحویل و اهدا به بیمارستان نیاز دارند.

“ما به شما انتخاب کنید تا به هر آنچه و آن را هر کجا که,” او گفت:. “مردم می توانند به یک مکان تاریک در چهره این. اما برای اکثریت قریب به اتفاق مردم, واکنش, ‘چگونه ما می تواند کمک به یک دیگر؟'”

خارج از انجمن پرستاران دفاتر ترنر گفت: یک زن و شوهر مسن که اهدا دو ماسک که هر ماسک محافظت یک پرستار و بيمار. او floored بود در روز شنبه هنگامی که کارکنان از Securian مالی در آورده SUV پس از SUV پر از 20,000 N95 ماسک و دوباره در روز یکشنبه هنگامی که ریچارد Forstner رئیس جمهور Mavo سیستم یک خرس سفید دریاچه ساخت و ساز شرکت آورده 3,000 ماسک. دو زن از ناخن سالن آورده carload از ماسک است.

“آنها احساس ترس و اضطراب,” او گفت: از پرستاران. “این بسیار مهم است برای پرستاران از مینه سوتا به می دانم که چقدر مردم احترام و افتخار آنها, اما چقدر آنها را دوست دارم.”

در این بخش از جامعه اصلاحات و توانبخشی در مینیاپولیس اهدا جعبه پر دو انتظار county, vans یکشنبه.

ظهر و 53 دستگاه خودرو و دو, دوچرخه تا به حال کاهش یافته است, منابع گفت: Ryan زاينده خدمه رهبر برای Hennepin شهرستان صدور حکم به خدمات برنامه است. دستکش و ماسک شایع ترین آیتم اما دیگران کاهش یافته کامل منطبق مناسب عینک و ماسک و محافظ کفش را پوشش می دهد.

“این در کنار هم قرار شد به سرعت اما پاسخ خوب است” زاينده گفت.

Orv و Cleta gingerich می مینیاپولیس هر دو 74 اهدا یک جعبه 200 دستکش های آنها در خانه: “کسی دیگری این نیاز بیشتر از ما انجام دهید” Cleta gingerich می گفت.

در وورتهینگتون در جنوب غربی ایالت مینه سوتا جی Milbrandt شد تلاش برای کشف چگونه بدفورد صنایع می تواند کمک کند. این شرکت باعث می شود پیچ و تاب و روابط برای نانوایی بینی سیم برای N95 ماسک و یک محصول به نام elastitag. پس از دیدن یک کلیپ خبری در مورد بیمارستان داوران-مهندسی ماسک Milbrandt شرکت رئیس جمهور رو با هم تیم خود را از مهندسین به شکل چگونه به تغییر تولید به صورت پلاستیک سپر.

آنها آمد تا با یک ایده — یک نسخه دیگر از خود elastitag به هم نگه پلاستیک صورت سپر — و در حال تلاش برای تسریع در تایید FDA. اما Milbrandt نیست ، او امیدوار به تولید این هفته است. هفته آینده او امیدوار است این شرکت می تواند تولید 100,000 150,000 صورت سپر در هر روز.

“فرض کنید ما می توانیم مواد اولیه ما در حال فکر کردن ما می توانید این کار را خیلی سریع,” او گفت:. “چگونه می تواند ما را روشن نکنید این ماشین و شروع به پمپاژ این ؟ هر کس در حال انجام همه چیز آنها می توانند و این چیزی است که ما می توانید انجام دهید.”

در شمال یادبود سلامت بیمارستان در رابینزدیل اورژانس دکتر کامرون برگ نیز اداری نقش در بیمارستان گفت: بیمارستان ها با استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی از همیشه قبل از “منظور از قدر.”

“و کوچک در سراسر این سیاره نه فقط در امریکا نه فقط در مناطق ما,” او گفت:.

افزایش بیماران مبتلا نشده آمده است. اما برگ گفت: این تجهیزات را حفظ خواهد کرد به آینده از کلیسای ماموریت گروه های خریداری شده که آن را در حال حاضر-لغو سفر پیمانکاران ساخت و ساز و حتی preppers.

“تجربه از جوامع دیگر بوده است که ده ها هزار نفر از این چیزها می تواند به نوبه خود در نزدیکی زمان واقعی” او گفت:. “است که تفاوت را در خدمات بهداشتی و درمانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de