ROCKVILLE, Md., 13 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — Dr. Joe Kravitz از Kravitz دندانپزشکی هشدار می دهد که مسواک ممکن است گسترش بیماری ها مانند بیماری های پریودنتال حفره آنفولانزا و ویروس ها. بسیاری از اعضای خانواده فروشگاه خود را مسواک با هم در حمام است که می تواند خطرناک باشد.

دکتر یوسف Kravitz, برنده جایزه ایمپلنت های دندانی دندانپزشک واقع در راکویل مریلنداست با تمرکز بر پیشگیری از دهان و دندان و بیماری های سیستمیک از جمله COVID-19 / Coronavirus.


ادامه مطلب

“خرید جدید مسواک و جوش آنها را بین brushings برای جلوگیری از گسترش بیماری هایی مانند آنفولانزا و ویروس های دیگر را به شما ، خانواده همکلاسی ها و همکاران” ایالات دکتر Kravitz. “مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی نشان داده است که درجه حرارت بالا کشتن ویروس ها, باکتری ها و قارچ ها. لذا جوش های خود را مسواک کاهش احتمال عفونت مجدد و گسترش میکروب ها به دیگر اعضای خانواده و همکاران همکلاسی ها و جامعه است.”

به عنوان نشان داده شده در کتاب, کثیف, دهان میکروب ها ممکن است رشد در دهان خود را به میزان 20 میلیارد دلار در هر ساعت بین brushings. پس از مسواک زدن دندان قلم مو مرطوب است, اجازه می دهد برای میکروب ها مانند یک ویروس به ادامه زندگی. جوش های خود را مسواک می تواند کشتن ویروس اجازه می دهد برای آینده مسواک زدن به رایگان از میکروب های مضر.

دکتر Kravitz پیشگام بسیاری از تکنیک های جراحی تهاجمی لبخند نوآوری و بهبود تحویل بهداشت دهان و دندان. دیگر دندانپزشکان به دنبال آموزش و مشاوره از دکتر Kravitz بر اساس گسترده خود را حرفه ای تاریخ اعتبار از جمله دکترای دندانپزشکی جراحی و تخصص گواهی آموزشی پروتزهای دندانی از دانشگاه مریلند دانشکده دندانپزشکی, یک استاد علوم در دهان زیست شناسی از دانشگاه مریلند در مقطع تحصیلات تکمیلی و فلوشیپ ایمپلنت دندانپزشکی از دانشگاه دانشکده دندانپزشکی.

این مهم است به دندانپزشک مراجعه کنید برای کاهش حضور پریودنتال بیماری حفره عفونت و دندان های شکسته – برای همه آنها می تواند به تضعیف سیستم ایمنی بدن شما. افراد با ضعف سیستم ایمنی هستند بیشتر مستعد ابتلا به بیماری هایی مانند آنفولانزا و ویروس ها.

در مورد Kravitz دندانپزشکی

Kravitz دندانپزشکی, کامپیوتر یک تخصص دندانپزشکی عمل با استفاده از یک روش ساده و بدون درد به روش درمان لبخند واقع در راکویل مریلند. با استفاده از دولت از هنر و تکنیک ها و ابزارهای تشخیصی Kravitz دندانپزشکی ارائه می دهد نوع دوستانه و غیر قضاوت ارزیابی, زیبا و درد, درمان و پیگیری مراقبت برای انواع شرایط دندان از دندان های شکسته از دست رفته دندان, دندان کج و سست و دندان آلوده لثه آلوده استخوان و درد دهان. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا تعیین وقت مراجعه کنید www.KravitzDentistry.com یا www.DentalImplants.us تماس بگیرید و یا 1-877-9-Kravitz یا 301-761-4840.

رسانه های تماس:
دکتر جو Kravitz
DDS, MS
301-761-4840
https://drjosephkravitz.com/

منبع Kravitz دندانپزشکی

لینک های مرتبط

http://www.kravitzdentistry.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im