مریم تهمت کتاب است به طور موقت مسدود شده توسط نیویورک قاضی

یک ارسال به تمام کتاب در مورد تهمت خانواده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده شده است به طور موقت مسدود شده توسط نیویورک قاضی حداقل تا 10 ژوئیه پس از طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد که آن را نقض a 20-year-old محرمانه بودن توافق.

عدالت هال Greenwald در نیویورک, نیویورک روز سه شنبه با صدور موقت سفارش محدود در برابر مریم تهمت و ناشر Simon & Schuster. مریم تهمت بود دستور داد به توضیح در ژوئیه 10 چرا قاضی نباید مسئله طولانی مدت در برابر دستور این کتاب به دنبال رئیس جمهور برادر رابرت تهمت که واصل طرح دعوی در دادگاه.

سفارش میله مریم تهمت و ناشر از توزیع هر نسخه از کتاب یا هر بخش از آن “در هر رسانه ای حاوی شرح و یا حساب های” مریم مغلوب ساختن پیشی جستن روابط با رئیس جمهور و یا برادر خود را.

می آید در مدت کوتاهی پس از انتشار خاطرات سابق مشاور امنیت ملی John Bolton بخشهایی از آن به طور گسترده ای منتشر شد و حتی پس از وزارت دادگستری شد, مبارزه با انتشار آن در دادگاه.

با توجه به حکم Greenwald برگزار شد جلسه در این موضوع با اسکایپ در روز دوشنبه.

چارلز سخت تر یکی از رئيس جمهور وکلا که به نمایندگی از رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن در این مورد گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که او را خوشحال و با تصمیم و به نام مریم تهمت تلاش برای انتشار کتاب “سزاوار سرزنش است.”

“ما مشتاقانه منتظر به شدت litigating این مورد و به دنبال حداکثر داروهای موجود در قانون برای عظیم خسارات ناشی از مریم مغلوب ساختن پیشی جستن نقض قرارداد و Simon & Schuster را عمدی تداخل با آن قرارداد” سخت تر گفت. “کوتاه از اقدامات اصلاحی به بلافاصله خود را متوقف فاحش رفتار ما دنبال این مورد به پایان است.”

Simon & Schuster گفت: در یک ایمیل که آن را “نا امید” توسط سفارش.

“ما قصد داریم بلافاصله پس از درخواست تجدید نظر این تصمیم به تجدید تقسیم و نگاه به جلو به حاکم در این مورد بر اساس خوبی تاسیس با توجه به سوابق قبل از خویشتن داری” آن گفت: با اشاره به محرومیت یک کتاب قبل از انتشار.

کتاب “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” است که با توجه به منتشر شده در جولای 28, شامل ادعا روانی مشاهدات در مورد نویسنده “سمی” خانواده با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

همچنین انتظار می رود به فاش کردن نقش خود را به عنوان یک منبع اولیه برای نیویورک تایمز به بررسی به رئیس جمهور مالیات و به جزئیات ادعای خود را که خانواده بدرفتاری پدرش فرد Trump Jr., کمک به مرگ زودرس است.

مریم تهمت وکیل تئودور Boutrous نامیده است طرح دعوی در دادگاه یک “بی اساس درخواست به سرکوب یک کتاب از بیشترین عمومی اهمیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>