Marwin گونزالس میگوئل سانو هومر به عنوان دوقلوها سفر ببر

– Marwin گونزالس به پایان رسید تا راست در آتش سهشنبه اما ظهور بدون سوختگی.

در اولین بازی از بهار آموزش Gonzalez رفت 2–2 با صفحه اصلی اجرای دو اجرا دو و قوی بازی در پایه دوم در طول دوقلوها’ 5-1 به پیروزی ببر قبل از sellout جمعیت در هموند ورزشگاه.

Gonzalez تا به حال آنچه به عنوان جزئی درست عمل جراحی زانو در offseason. او از ارائه جزئیات بیشتر پس از بازی توصیف آن به عنوان یک دبريدمان از تاندون پاتلا. در نتیجه دوقلوها گرفته اند را به راحتی با او در اردوگاه.

“من مانند دو ماه بدون انجام کاری” او گفت:. “من شروع به کار کردن در اواخر ماه دسامبر کوچک با وزن کم است که من می تواند اداره کند و من پیشرفت کم کم تا زمانی که من قادر به انجام تقریبا همه چیز در حال حاضر است.”

او گفت: زانو هنوز هم می شود درد پس از تمرینات, اما احساس خوب دو روز گذشته. او آغاز شده در پایه دوم شنبه — حدس زدن که مدیر Rocco Baldelli قرار دادن او وجود دارد به طوری که او نمی خواهد که به حرکت بیش از حد — اما تا به حال به یک غواصی توقف در اولین ورود در Harold کاسترو grounder به سوراخ.

“این اولین بازی بود که یک” او گفت:. “من شگفت زده بود که من قادر به انجام آن است.”

او قطعا به نظر نمی آید فرسوده در صفحه گاییدن دو اجرا دو به راست در دوم به درایو در اولین اجرا و سپس راه اندازی یک خانه اجرا به راست در پنجم.

میگوئل سانو آمار یک خانه به مرکز در هفتم آن را 4-1.

Gonzalez زانو خواهد شد از نزدیک تحت نظارت. اگر باشگاه تصمیم به نگه داشتن او را از خود برای افتتاح هفته از فصل به طور منظم کمک خواهد کرد که جیک غار پیشنهاد به نفع چه اعتقاد به نقطه نهایی بر روی نیمکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im