NOKOMIS بیمار., 17 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — MarkNet داد یک عضو شبکه مبتنی بر حراج شرکت در سراسر جهان در حال حاضر ارائه آن مناقصه آنلاین پلت فرم های فن آوری برای حرفه ای ها فروش های فوق العاده به دنبال خدمات. مناقصه پلت فرم توسعه یافته بود حراج حرفه ای است و در حال حاضر مورد استفاده بیش از 65 MarkNet داد سهامداران شرکت های حراج.

“ما یک نیاز واقعی در بازار برای ارائه یکی دیگر از مناقصه آنلاین نرم افزار” گفت: مدیر اجرایی مت کورسو, CAI CES. “بنابراین بسیاری از ارائه دهندگان دیگر به فروش به شرکت های بزرگ که در حال رقابت با شرکت های حراج برای کسب و کار و با استفاده از داده های خود را در برابر آنها. هدف ما این است که به ارائه یک پلت فرم است که می توانید اعتماد مردم به تمام فروش های فوق العاده. ما معتقدیم که صنعت ما نیاز به نرم افزار توسعه و مدیریت توسط افرادی که درک حراج صنعت و کسب و کار روزانه از حراج شرکت. ما معتقدیم که سیستم ما و تیم ارائه می کنند که فقط.”

این MarkNet ویژگی های پلت فرم تلفن همراه, طراحی پاسخگو, صوتی و تصویری simulcasting اتصال به دروازه پرداخت صورتحساب, گزارش و کنترل موجودی. فروش های فوق العاده را کنترل بیش از پلت فرم خود را با نام تجاری و حفظ خود پیشنهاد داده است.

“مناقصه پلت فرم ما برای سال استفاده می شود در حال حاضر در دسترس برای همه فروش های فوق العاده گفت:” مت فوردCAI, AMM. اگر شما به دنبال یک مناقصه پلت فرم ساده است و کار می کند. من فکر می کنم آن چیزی است که شما قطعا باید در نگاه.”

“این MarkNet مناقصه پلت فرم باز می شود راه برای ما است که ما نمی خواهد در غیر این صورت. آن را درجه یک, آن را آسان به استفاده از پیشنهاد های دوستانه پیشنهاد می کنم فروش های فوق العاده آن را امتحان کنید,” گفت: JT Rowell, AARE, ATS, GPPA.

برای سوال در مورد MarkNet پلت فرم ایمیل جری لوری در [email protected].

MarkNet داد تاسیس در سال 2007 ملی حق رای دادن از حراج شرکت با سوابق ثابت و رونق کسب و کار است. این MarkNet مدل با تمرکز بر ساخت محلی و منطقه ای حراج شرکت ها حتی موفق تر با ارائه تکنولوژی منابع آنلاین حراج نرم افزار, شبکه, فرصت های آموزشی و آموزش برای فروش های فوق العاده و کارکنان. اعضای اتحاد انجام بیش از 6000 مزایده و به فروش بیش از 1 میلیارد دلار در دارایی های سالانه است.

رسانه های تماس: Claire Eskew, [email protected], (888) 307-6545

تصاویر مرتبط

the-marknet-پلت فرم.png
این پلت فرم MarkNet
ایجاد شده توسط فروش های فوق العاده. طراحی شده توسط فروش های فوق العاده. برای فروش های فوق العاده.

منبع MarkNet داد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de