بازاریابی و تکنولوژی کهنه Phil Daniels نام رئیس جمهور JDA در سراسر جهان

INDIANAPOLIS, 12 جولای سال 2020 /PRNewswire/ — JDA در سراسر جهان (JDA) یک سرویس کامل آژانس بازاریابی به نام Phil Daniels آن رئيس جمهور جدید است. دانیلز می آید به JDA به عنوان بنیانگذاران Springbuk سلامت هوش پلت فرم استفاده شده توسط بیش از 3 ، 000 کارفرمایان. قبلا Daniels تاسیس و رهبری تاکتیک های بازاریابی خلاق آژانس که در خدمت ExactTarget/Salesforce, Herff جونزمک لارن خودرو و ایالت ایندیانا.

“با هفده سال سابقه مصرف مارک های به سطح بعدی JDA همچنان به ساخت بر شهرت خود را برای رشد و نتایج. من هیجان زده برای پیوستن به این تیم با استعداد است که در خدمت برخی از مهمترین و تاثیرگذار مارک در کشور و نگاه به جلو به stewarding این سازمان به مناطق جدید از رشد” به اشتراک گذاشته دانیلز.

دانیلز می پیوندد Indianapolis-بر اساس JDA در طول فصل رشد قوی. JDA انجام شده در بالا 1,500 از, Inc. 500/5000 برای سه سال گذشته و همچنین قرار دادن #2 و #6 در Indianapolis Business Journal را “سریعترین رشد شرکت ها” از سال 2017 و 2018 شد. سرویس کامل آژانس بازاریابی است ادامه داد: رشد بی سابقه ای در طول COVID-19 گیر اضافه کردن اعضای تیم و قابلیت های اضافی برای مطابقت با مشتری کسب بیش از دو سال گذشته است.

“ما نمی تواند بیشتر هیجان زده در مورد فیل پیوستن به JDA خانواده” گفت: JDA بنیانگذاران براد Benbow. “فیل ثابت شده توانایی به مقیاس و منجر به بالا پرواز, فرهنگ-شرکت برای اولین بار به عنوان به خوبی به عنوان خود موفق بازاریابی و تجزیه و تحلیل تجربه باعث می شود او را یک فرد کامل برای رهبری تیم ما است.”

علاوه بر این از Daniels شرح زیر است Benbow اخیر اطلاعیه جدید شرکت مادر پرکار یک استراتژی رشد و رشد سرمایه شرکت نیز که مقر آن در ایندیاناپولیس. پرکار راه اندازی شد از JDA به کمک ملی و ظهور برندهای حداکثر رساندن درآمد خود را و تاثیر طریق رشد استراتژیک, برنامه ریزی, مشاوره و رشد سرمایه است. یادآور گوگل اعلام الفبا پرکار است که شرکت مادر به JDA در سراسر جهان و همچنین تسخیر و چرنوف-نیومن. پرکار و آن اشخاص باید دفاتر اضافی در آتلانتا, شارلوت, اورلاندو, کلمبیاسنت سیمون جزیره و گذشتن از شهر.

JDA در سراسر جهان سرویس کامل آژانس بازاریابی متخصص در نام تجاری پرداخت می شود-رسانه های خلاق و محتوا برای رشد بالا علامت های تجاری. که مقر آن در Indianapolis, JDA شد نام #2 “سریعترین رشد شرکت” در سال 2017 توسط Indianapolis Business Journal. JDA یک عضو به طور منظم از, Inc. 500/5000 برای سریعترین رشد شرکت ها در ایالات متحده اخیرا ساخت بالای 1500 نفر از این لیست برای سومین سال متوالی در سال 2019. JDA بخشی از پرکار خانواده از مارک های. برای اطلاعات بیشتر JDAWorldwide.com.

Phil Daniels است اقتدار در استراتژی نام تجاری یک کسب و کار اینترنتی و آخر هفته sommelier. او اخیرا به عنوان بنیانگذاران Springbuk سلامت هوش پلت فرم استفاده شده توسط بیش از 3 ، 000 کارفرمایان در سراسر کشور. Springbuk به دست آورده است “برترین شرکت فرهنگ” توسط کارآفرین همراه با “بهترین مکان برای کار” و “فرهنگ در سال” افتخارات. قبل از Springbuk فیل تاسیس تاکتیک یک نام تجاری آژانس مشاوره با قابل توجه کار مشاوره که شامل Salesforce Marketing Cloud, مک لارن, خودرو و ایالت ایندیانا. فیل به رسمیت شناخته شده به عنوان “چهل و زیر 40” و “بهترین و درخشان” در ایندیاناپولیس.

مطبوعات تماس با ما:
شانس Benbow
رئیس بازاریابی افسر پرکار
[email protected]

منبع JDA در سراسر جهان

لینک های مرتبط

http://jdaworldwide.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de