مارک لوین ریپ WashPost, ریگان بنیاد لینک

مفسر محافظه کار Mark Levin ناودان مدیر عامل و ناشر از واشنگتن پست برای داشتن یک “جنگ بزرگ” مربوط به روابط با ریاست جمهوری رونالد ریگان بنیاد و موسسه.

لوین گفت: ناشر فرد رایان هم رئیس هیئت امنا برای ریگان موسسه است که به وضوح درگیر در این بنیاد درخواست های صادر شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای جلوگیری از استفاده از ریگان نام و شباهت به جمع آوری پول.

“من مبارزه برای رونالد ریگان در سال 1976 و 1980. من مشغول به کار در پرزیدنت ریگان دولت برای 8 سال. من نمی دانستم که فرد رایان که در حال حاضر ناشر و مدیر عامل شرکت واشنگتن پست است و همچنین رئیس ریگان کتابخانه و بنیاد مدیره” لوین نوشت: در اولین سری از توییت.

او افزود: “در حال حاضر با توجه به واشنگتن پست چپ دستور کار و محافظه کار میراث بزرگ رونالد ریگان این به نظر می رسد به من به یک درگیری بزرگ.”

لوین ادامه داد: “و آن را نیز توضیح می دهد که چرا واشنگتن پست زد یک داستان در مورد ریگان کتابخانه اعتراض به رئیس جمهور تهمت استفاده از ریگان نام برای جمع آوری کمک های مالی — این بدان معناست که فرد Ryan اعتراض.”

در یکی دیگر از صدای جیر جیر لوین گفت که او “وحشت زده” در آنچه که او به نام “شیرین کاری تبلیغاتی” توسط پست و ریگان کتابخانه.

این بنیاد اجرا می شود ریگان کتابخانه در Simi Valley کالیفرنیا. همچنین کنترل استفاده از نام و تصاویر از ریگان و همسرش نانسی.

افسر ارشد بازاریابی ملیسا Giller گفت: ارسال بیش از آخر هفته که در آن خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای توقف فروش سکه های یادبود با یک تصویر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ریگان تکان دادن دست در سال 1987. درآمد حاصل از فروش رفت و به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این بنیاد درخواست tweeting در یکشنبه, “بنابراین واشنگتن پست در حال اجرا است ریگان پایه و RINO پل رایان در هیئت مدیره از روباه است که وحشتناک است. ما برنده خواهد شد به هر حال حتی با ساختگی @FoxNews سرکوب سنجی (که شده است به طور جدی اشتباه برای 5 سال)!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de