علامت Coyle انجام کسب و کار مانند بسیاری از مردم این روزها. در خانه بر روی کامپیوتر و تلفن خود را در sweatpants. بله او تصمیم گرفتند برای لباس های گاه به گاه بیش از حد.

شغل خود عنوان مدیر ورزشی به جز زمان حال وجود ندارد Gophers دو و میدانی در نظر گرفتن محل. کارگردانی دو و میدانی در حال حاضر باید مانند از دست دادن احساس جهات بدون نقشه های گوگل.

این COVID-19 همه گیر محوری است جهان را به بحران و Coyle در تلاش است تا مدیریت خود را تکه از عدم قطعیت که در عرض یک چشم انداز است که تغییرات لحظه به لحظه.

“چیزهای زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم که او گفت:” از طریق تلفن در هفته های گذشته است. “که بخشی از سخت. فقط تلاش برای مدیریت این مسائل را ما نمی دانیم.”

یک چیز او را برخی از: هر زمان که زندگی را برمی گرداند به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی کالج, دو و میدانی نمی خواهد کار مانند سابق خود را خود.

Coyle نظارت یک گروه با 25 ورزش 275 تمام وقت کارکنان 675 ورزشکاران و $122 میلیون بودجه. Gophers گره خورده برای چهارم-بیشتر ورزش در میان ده بزرگ مدارس هفتم-بزرگترین بودجه.

این بخش در هوشمند قادر به دست با Coyle, رهبری, اما این شرایط بی سابقه ای. هیچ کس تجربه در برخورد با این چالش است. هیچ اسکریپت برای چگونه به حرکت پیامدهای مالی که هر ورزشی سازمان برخورد خواهد شد.

“بدون شک در ذهن من است که آن را به نگاه بسیار متفاوت هنگامی که ما آمده ایم از این” Coyle گفت. “من نمی دانم آنچه که به مانند نگاه. اما تاثیر مالی در همه ما در حال رفتن به احساس و چگونه ما چیزهایی در حال رفتن به نگاه متفاوت است.”

Coyle نمی تواند به جزئیات به دلیل آن را خیلی زود در این روند و این بیماری همه گیر نیست که شناخته شده تاریخ انقضا. که عدم اطمینان باعث می شود آن را غیر ممکن است برای Coyle به پیش بینی با وضوح کامل مالی به گروه خود و حل دشوار گمنام یا ترس است که مردم ممکن است. کسانی که مشکل مکالمات برگزار خواهد شد در نهایت.

آنچه به نظر می رسد آشکار است که پتانسیل درآمد از دست رفته از NCAA men’s basketball, مسابقات, توزیع, فروش بلیط, حمایت مالی و دیگر جریان درآمد خواهد شد که تاثیر قابل توجهی در بخش خود را.

در حال حاضر همه چیز تعطیل است. بهار ورزش لغو شد. ورزشکاران روستا خالی است که کارکنان را تشویق به کار از راه دور. کمتر از 30 ورزشکار باقی می ماند در محوطه دانشگاه پس از دانشگاه رئیس جمهور جوآن Gabel نقل مکان کرد و در کلاس های آنلاین.

Coyle شروع می شود هر روز در خیابان با یک 5:30 صبح اجرا با همسرش, Krystan قبل از پیوستن به یک کنفرانس تلفنی با ده کمیسر کوین وارن و لیگ مدیران ورزشی. گروه دریافت به روز رسانی و در مورد چگونگی ادامه در مسائل مختلف. پس از آن Coyle دارای یک hourlong کنفرانس تماس با کارکنان ارشد خود را به نگه داشتن همه مطلع وقایع. خود را اولویت شماره 1 در حال حاضر ایمنی از ورزشکاران و مربیان و کارکنان.

“این شگفت انگیز است که چگونه به سرعت این تشدید,” او گفت:. “آن احساس می کند مانند هر روز چیزی جدید می آید و شما در حال تلاش برای ایجاد زمان واقعی تصمیم گیری با اطلاعات شما همیشه نمی کرده اند.”

در حال اجرا در گروه خود را از خانه فراهم کرده است و او را بیشتر خانواده زمان از حد معمول. Coyle, همسر و سه فرزند خود را, فضل نیکلاس و Benji یک خانواده پیاده روی هر روز در اطراف ناهار و دوباره بعد از شام با خود سگ, مگی. فیلم جایگزین ورزشی در تلویزیون در شب. خانواده مورد علاقه های شما برای توصیه: “باشگاه صبحانه,” “شانزده شمع” “Top Gun” و “Ghostbusters.”

Coyle تا به حال اولیه بحث خود را با تیم رهبری در مورد انشعابات اگر این بیماری همه گیر ماه طول می کشد و خطاب به سقوط در نتیجه مؤثر بر فوتبال است. Gophers بلیط تمدید باز هستند برای فوتبال والیبال و هاکی مردان و Coyle به ذکر است که بخش فروش بلیط فصل در طول شیوع کروناویروس.

اما همه چیز بسیار بالا در هوا. فکر طرفداران قراردادن به یک استادیوم فوتبال سخت است به تصور در شرایط فعلی است. فوتبال باقی مانده است یک گاو پول نقد برای هر عمده کالج, ورزشی, وزارت, بنابراین هر یک طولانی, اختلال برای فصل آینده می توانست عواقب شدید.

این نه به معنای فن شعله های آتش از هیستری بلکه به اذعان نامشخص طبیعت از خود شده است.

“آن را سخت بدانید که [چرا که] شما فقط نمی دانم چه مدت این است که به گذشته” Coyle گفت. “زمان خواهد شد بگویید با چه مدت ما را از طریق این فرایند است. … من فقط امیدوارم که ما Gophers طرفداران می دانند که چقدر ما از دست آنها است.”

 

chip.scoggins@startribune.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im