Mariela Poleo منصوب رئیس جمهور از سیمن بولیوار بنیاد

Poleo خواهد بود که اولین زن رئیس جمهور از سیمن بولیوار پایه و اساس است. در ماه های اخیر CITGO منصوب شده است به نقش کلیدی رهبری از جمله: اول آن رئیس Luisa پلکیساول زن به طور کلی حسابرس Chrysti زیگلر به عنوان به خوبی به عنوان مدیر کل پایانه و تاسیسات خطوط لوله Kresha Sivinski و مدیر کل هیدروکربن تدارکات جودی Berckman.

Poleo انتصاب می آید پس از یک بسیار رقابتی فرایند درخواست و بررسی کامل و مصاحبه دوره انجام شده توسط CITGO و سیمن بولیوار پایه و اساس است.

یک ونزوئلا بومی Poleo به ارمغان می آورد احساس وظیفه و شور و شوق برای کشور و دهه تجربه در صنعت عملیات و مدیریت مالی به نقش جدید او. قبل از مصرف راس در SBF او در خدمت بیش از بیست سال در جهانی نقش در EQUINOR آسا (که قبلا استات اویل) از جمله رئیس امور مالی و کنترل (کنترل) برای آمریکای شمالی اکتشاف و دریایی توسعه است. در نقش های مختلف, Poleo است نظارت میلیارد دلار بودجه و برنامه ریزی استراتژیک, مدیریت مالی و تجزیه و تحلیل به صورت عمده پروژه های سرمایه ای در شمال و جنوب امریکا, نروژ و آفریقا. او در کاراکاس, ونزوئلا; اسلو, نروژ; و هوستون تگزاس. قبل از EQUINOR در حالی که زندگی در ونزوئلا او در مهندسی و عرضه به صورت عمده پروژه ها در صنعت نفت است.

Poleo قرار گرفته است منجر به سیمن بولیوار بنیاد تجدید تمرکز بر تسریع سازمان و منابع کمک به زنان و کودکان در ونزوئلا. او یک فعال و رهبر جامعه و حمایت از زنان توانمند در امور مالی و صنعت. او عضو چندین زن حرفه ای سازمان ها از جمله PinkPetro یک جامعه برای زنان در صنعت انرژی و انرژی شبکه. او همچنین خدمت در کمیته راهبری برای زنان در هیئت مدیره 2020 هوستون در زنان در Equinor هوستون کمیته و پشتیبانی امور مالی آموزش در زنان منابع بیشتر هوستون.

“ما هیجان زده به اعلام Mariela به عنوان رئیس جمهور سیمن بولیوار بنیاد” گفت: CITGO Petroleum Corporation هیئت مدیره رئیس Luisa پلکیس. “قابل توجه مالی و عملیاتی تجربه مدیریت اخلاق حرفه ای و سابقه کمک به زنان و تعهد به کشور ونزوئلادقیقا همان ویژگی های ما نیاز به ادامه ساختمان SBF به بالا پرواز سازمان قادر به کمک به ونزوئلا پیچیده بحران انسانی و تمدید توجه به سلامت زنان و کودکان در ونزوئلا. به عنوان اولین زن رئیس جمهور از SBF ما خاص Mariela رهبری خواهد بود یک دارایی به بنیاد تمدید ماموریت است.”

“این یک افتخار است برای خدمت به عنوان اولین زن رئیس جمهور از سیمن بولیوار بنیاد” گفت: Poleo. “من مشتاقانه منتظر به کار برای تقویت SBF به یک پیشرو بنیاد قادر به تبدیل زندگی از ونزوئلا نهفته کشور را پیچیده بحران انسانی.”

در مورد سیمن بولیوار بنیاد
این سیمن بولیوار بنیاد است 501(c)(3) غیر انتفاعی, خصوصی, بنیاد CITGO Petroleum Corporation. بنیاد پشتیبانی از ابتکارات اهرم منابع موجود و سرمایه گذاری در سازمان ها برای پاسخگویی فوری و دراز مدت سلامت نیازهای افراد آسیب پذیر به ویژه در و از ونزوئلا با تمرکز ویژه بر سلامت و رفاه کودکان و مادران آنها.

در مورد CITGO
که مقر آن در هوستون, تگزاس, CITGO Petroleum Corporation یک رهبر شناخته شده در صنایع پالایش با یک نام تجاری شناخته شده است. CITGO عمل سه پالایشگاه واقع در کورپس کریستی, تگزاس; Lake Charles La.; و لمنت بیمار., و تماما و/یا به طور مشترک صاحب 48 پایانه نه خطوط لوله و سه روغن ترکیب و بسته بندی گیاهان است. با حدود 3,400 کارکنان و ترکیب نفت خام ظرفیت حدود 769,000 بشکه در روز (bpd), CITGO به عنوان رتبه پنجم بزرگترین و یکی از پیچیده ترین و مستقل شرکتها در ایالات متحده. CITGO حمل و نقل و بازار حمل و نقل سوخت و روغن و پتروشیمی و محصولات صنعتی و لوازم یک شبکه از حدود 4,700 محلی و متعلق به اداره مارک رسانه های خرده فروشی در 30 ایالت و ناحیه کلمبیا. CITGO Petroleum Corporation متعلق به CITGO برگزاری, Inc. برای اطلاعات بیشتر www.CITGO.com.

منبع CITGO شرکت

لینک های مرتبط

www.citgo.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر