شهردار شهرستان ماریکوپا اعلام وضعیت اضطراری یکشنبه شب به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور است.

شهردار مسیحی, قیمت صدور اعلامیه به او اجازه می دهد و یا شهر manager برای محدود کردن و یا دسترسی نزدیک به شهر, ساختمان, محدود کردن و یا انصراف از حوادث و اجازه این شهر مدیر به دنبال کمک های مالی از دولت در دولت فدرال و سطح شهرستان.

قیمت جاری با اعلام این خبر در Facebook در حالی که flanked توسط اعضای ماریکوپا شورای شهر بودند که ایستاده شانه به شانه. قیمت گفت که او شنیده ام از ساکنان که می گویند این شهر باید به یک مستند در حالی که دیگران ادعا می کنند زمان خاموش شدن ناگهانی دولت هستند نفس بیش از حد.

“برخی از شما ممکن است احساس کنید که آن را به اندازه کافی دور,” قیمت گفت. “و این خوب است. ما درک می کنیم که. ما شما را بشنود. ما همچنین درک می کنیم که دیگران احساس می کنید که آن را رفته است بیش از حد — و که خوب بیش از حد. ما کاملا انجام بهترین های ما برای پیدا کردن که وسط زمین که ما در حال قرار دادن صاحبان کسب و کار به طور کامل.”

اعلام می پیوندد ققنوس, Tucson, چوب پرچم و شهرهای دیگر که مشابه انجام داده اند در روزهای اخیر. آن را نیز یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. mlb یک فرمان اجرایی را امضا تعطیل, کافه سینما سرپوشیده ورزشگاه و در شخص ناهارخوری پس از کسب جمعه در شهرستانهای استان با تایید موارد COVID-19.

Maricopa, پیما, Coconino, Pinal, نوجو و گراهام شهرستانهای همه موارد تایید شده به عنوان از جمعه. آریزونا دارای 76 مورد تأیید و یک مرگ.

رسیدن به خبرنگار پری Vandell در 602-444-2474 یا perry.vandell@gannett.com. او را دنبال کنید در توییتر @PerryVandell.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im