ماریکوپا کانتی را باز خالی ساختمان دادگاه برای یک شبه بی خانمان امداد حرارت

Maricopa County باز خواهد شد تا یکی از آن خالی مرکز شهر فینیکس ساختمان تا 130 مردم دچار بی خانمانی به خواب شبانه در طول گرمای تابستان.

این ساختمان در خیابان مدیسون و خیابان مرکزی شد که اخیرا یکی از شهرستان عدالت دادگاه بود اما به تازگی خالی با توجه به شهرستان مطبوعاتی.

ابتدا پنجشنبه شب از طریق Sep. 30 مردم را مجاز به ماندن در داخل ساختمان بین 6 بعد از ظهر و 7 صبح شهرستان است که با شروع از 80 تختخواب تاشو اما قصد دارد به گسترش به 130 تخت به زودی.

کارکنان از خدمات انسانی دانشگاه خواهد کارکنان ساختمان و تامین امنیت. ماسک و اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته خواهد شد.

COVID-19 قرار داده است فشار بر روی خدمات انسانی پردیس توانایی کافی شبانه گرما برای کمک به بی خانمان جمعیت.

حدود 500 نفر زندگی در چادر و کیسه خواب خارج از خدمات انسانی دانشگاه غرب از مرکز شهر فینیکس. آنها یا نمی توانید یا نمی خواهید — یکی از تقریبا 400 پناهگاه فضاهای در پردیس که تقریبا هر شب.

در سال های گذشته خدمات انسانی دانشگاه باز است تا برخی از ساختمان آن در طول گرمای بیش از حد هشدارهای اجازه می دهد تا سرپوشیده خواب فضایی برای 275 نفر که به طور معمول خواب در خیابان. اما اجتماعی فاصله مورد نیاز از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مجبور پردیس به حد گرما امداد برای حدود 80 نفر است.

“حقیقت این است که آن را دشوار برای پیدا کردن یک خالی فضای تهویه مطبوع در مرکز شهر فینیکس— که در آن اکثریت افراد بی خانمان جمع — به اندازه کافی بزرگ است که ما می تواند حفظ فاصله اجتماعی به منظور محدود کردن خطر COVID-19 گسترش یافته است. خوشبختانه ما در بر داشت آن را در 1 W. مدیسون” ماریکوپا کانتی خدمات انسانی مدیر بروس Liggett در بیانیه ای گفت.

خدمات انسانی پردیس, مدیر اجرایی, امی Schwabenlender گفت: آنها به تازگی قادر به آزاد کردن یکی دیگر از ساختمان در محوطه آنها با استفاده از شده بود به قرنطینه افرادی که در معرض شده بود به COVID-19. که اجازه خواهد داد که اضافی 47 نفر به خواب داخل آغاز جمعه.

“تجربه بی خانمانی به شمار چالش های خاص خود را دارد که به طور قابل توجهی تشدید شدید درجه حرارت در تابستان بنابراین ما در حال انجام همه ما می توانیم به ارائه سرپناه و ایمنی به عنوان بسیاری از ما قادر” Schwabenlender در بیانیه ای گفت.

در اوایل این تابستان ققنوس باز ققنوس, مرکز همایش روز گرما امداد.

سالن امداد نیز دشوار است به آمده در حد معمول مناطق به عنوان بسیاری از کتابخانه ها و دیگر ساختمان های عمومی که در آن مردم دچار بی خانمانی اغلب یافتن مهلت بسته هستند به دلیل COVID-19.

شهر اتوبوس افراد از پردیس منطقه به مرکز کنوانسیون که در آن آنها می توانند اقامت بین ساعت 10 صبح-7 p. m. افراد می توانند با استفاده از محیط داخلی دستشویی و سنت وینسنت د پل ارائه وعده های غذایی.

این شهر نیز خواهد شد کمک به حمل و نقل به شهرستان را یک شبه تسهیلات با توجه به شهرستان مطبوعاتی.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de