اهل بیت کار برنامه های تحت ماریکوپا شهرستان کلانتر دفتر بودن را در خود نگه دارد به عنوان یک اقدام احتیاطی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

و برخی از زندانیان که صرف روز خود را به کار در خارج از زندان ممکن است قادر به در حال حاضر وقت خود را در خدمت در خانه با توجه به Maricopa County دفتر دادستان.

Maricopa County Sheriff پل Penzone پنج شنبه اعلام کرد که از زندان به کار کردند و کار انتشار برنامه خواهد بود به طور موقت به حالت تعلیق در شروع شب جمعه. این برنامه اجازه می دهد تا کسانی که واجد شرایط برای کار و یا ادامه تحصیل در خارج از زندان در حالی که خدمت خود حکم.

بزرگسالان مشروط شدن بخش تعیین یک فرد واجد شرایط برای شرکت در این کار کردند برنامه. کار انتشار برنامه دستور دادگاه و زندانی هستند و تنها زندانی در ساعت و روز در یک سلول سفارش.

مردم در این برنامه ها شده اند محکوم به جرایم غیر خشونت آمیز مانند رانندگی تحت تاثیر درخواست و تقلب. بسیاری از جملات کوتاه.

“هدف از این تعلیق است برای اطمینان از ایمنی MCSO پرسنل و همچنین اهل بیت جمعیت با جلوگیری از زندانیان از خروج و ورود به زندان در سیستم روزانه” کلانتر اظهار داشت.

زندانیان به خانه فرستاد

این Maricopa County دفتر دادستان اعلام کرد زندانیان شرکت کننده در این کار کردند برنامه قادر خواهد بود به بازگشت به خانه های خود در شب به جای زندان است.

دفتر کار با کلانتر و بزرگسالان مشروط شدن بخش است.

شهرستان وکیل را ندارد صلاحیت کلانتر دفتر کار انتشار برنامه.

دادستان و افسر عفو مشروط به دنبال تغییر probationer را در جمله به جای برگزاری شرکت کنندگان در بازداشت یک بار برنامه را تعلیق است با توجه به شهرستان وکیل.

کلانتر دفتر کار با county, وکیل, بالغ مشروط و دادگاه برای اجرای نسخه سفارشات. زندانیان داده نشده رها منظور باید گزارش را به خود اختصاص تسهیلات بعد از 6 بعد از ظهر روز جمعه.

زندانیان باید در بازداشت باقی می ماند تا زمانی که کلانتر, دریافت سفارش از دادگاه.

تغییرات به اتهامات

Maricopa County دفتر دادستان, دادستان نیز در حال حاضر با در نظر گرفتن COVID-19 pandemic به در نظر گرفتن زمانی که شارژ موارد است.

در علاوه بر این به اصلاح کار کردند موارد آنها به دنبال در درخواست دیگر برای اصلاح از آزادی شرایط برای کسانی که در دوران بازداشت بر اساس مورد به مورد.

“با این حال ما نیز ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که کسانی که در برخواهد داشت خطر و به دنبال آزار رساندن به دیگران پاسخگو خواهد بود,” ماریکوپا کانتی وکیل Allister عادل در بیانیه ای گفت. “COVID-19 معنا نیست که قربانیان خشونت خانگی و کودکان مبتلا به سوءمصرف کسب و کار که در حال burglarized یا دیگر قربانیان جرم و جنایت باید در ترس زندگی می کنند.”

افکار در مورد آریزونا سیستم قانونی است ؟ رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در Lauren.Castle@gannett.com. او در توییتر دنبال کنید @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im