Maricopa County ناراحتی هر دو طرف با سیراب به پایین متمم دوم قطعنامه

این Maricopa County هیئت ناظران رای گیری روز چهارشنبه اعلام این شهرستان یک “متمم دوم حفظ شهرستان” — اما آن را در زمان از دندان است که طرفداران گفت: می خواهم که اجازه هیئت مدیره در واقع به حفظ حملات احتمالی در حق حمل سلاح است.

هیئت مدیره رای در سمت چپ هر دو حقوق تفنگ و تفنگ کنترل طرفداران عصبانی و قرار دادن هیئت مدیره در یک ناراحت کننده موقعیت حزبی که سرپرستان به طور معمول سعی کنید برای جلوگیری از.

دوم متمم قانون حفاظت پیشنهادات ظهور کرده اند تا در سراسر کشور در سال های اخیر است. آپاچی, La Paz, Mohave و Yavapai شهرستانهای گذشت مشابه قطعنامه.

این قطعنامه تا حد زیادی نمادین است اما به طور معمول شامل دو مقررات: تعهد به رعایت دوم متمم و یک وعده به ارائه هر گونه بودجه یا منابع برای آینده قوانین اسلحه است که به عنوان یک تخلف در حق حمل سلاح است.

Maricopa County هیئت ناظران رئیس Clint Hickman در ابتدا پیشنهاد قطعنامه ای که شامل هر دو مفاد اما ناظران و بعد تصمیم به حذف بودجه و منابع تامین به دلیل پتانسیل نگرانی های قانونی.

Hickman گفت که او نیز مطمئن ساخته شده به وضوح اعلام ماریکوپا کانتی “دوم متمم حفظ County” به جای “متمم دوم پناهگاه کانتی” است که چگونه دیگر شهرستانهای آریزونا را ابداع قطعنامه.

“من نمی خواهم که مدت او گفت:” از محراب مدت است. “کلمات معنی همه چیز است.”

حفظ او افزود: “بهتر مناسب برای من است.”

تصمیم نهایی به تصویب اصلاح وضوح در سمت چپ هر دو طرف ناراضی است.

معمولی قطعنامه ؟

هیئت مدیره غالبا عبور قطعنامه در حمایت از انواع علل و مسائل.

در فوریه. 12 هیئت مدیره اعلام Feb. 14 “لیگ زنان رای دهندگان در روز است.” سال گذشته هیئت مدیره تعیین ژانویه “صحبت می کنند تا پایه های یک زندگی را نجات دهد ماه” برای حمایت از یک سازمان است که تشویق کودکان به صحبت کردن در مورد افسردگی و قلدری.

Hickman استدلال کرد که او پیشنهاد دوم متمم قطعنامه شد در همان ورید.

“این یک بیانیه هیئت مدیره ما مایل به رسمیت شناختن است که ممکن است وجود دارد یک مسئله وجود دارد که ما نیاز به نگاهی بیشتر. که چه قطعنامه در مورد آنها به حمایت از های مختلف های مختلف جامعه مسائل” Hickman گفت.

Hickman گفت که او شنیده بود از بسیاری از ترکیبات که می خواستم این شهرستان به تصویب قطعنامه ای مبنی بر حمایت از حق حمل سلاح است. Hickman منطقه شامل برخی از مناطق روستایی از ماریکوپا کانتی که مرز لاپاز و Yavapai شهرستانهای هر دو که گذشت مشابه قطعنامه.

سرپرست استیو Gallargo تنها دموکرات در هیئت مدیره و تنها ناظر به رای در برابر قطعنامه تقبیح این فرض که Hickman قطعنامه بود شبیه به دیگر مصوبات هیئت مدیره را تصویب کرده است در گذشته است.

“یک قطعنامه نباید تفرقه. نباید حزبی” گالاردو گفت.

او خاطر نشان کرد که هیئت مدیره است که در سال 1997 سابق استاد راهنما مری رز فروردین گلوله قرار گرفت و مجروح فقط در خارج از سرپرستاران اتاق توسط یک مرد ناراضی خود را برای رای دادن به حمایت از بودجه عمومی برای آریزونا دایاموند بکس ballpark.

گالاردو گفت: آن حساس برای هیئت مدیره به تصویب این قطعنامه بدون بحث در مورد علل خشونت اسلحه.

او گفت: این شهرستان است که نگاه به عنوان یک “استاندارد طلا” در حاکم به دلیل آن اجتناب از مسائل حزبی است که به معنای برای قانونگذاری ایالتی مانند تفنگ قوانین — و به جای آن با هم کار می کند برای حل مسائل محلی.

“من هرگز فکر نمی کردم من می تواند مخالفت با قطعنامه” گالاردو گفت.

نیاز به حفاظت و یا ترس ؟

گروه دوم متمم حامیان و تفنگ طرفداران اصلاحات تبدیل به جلسه هیئت مدیره به درخواست سرپرستان به سمت خود را.

آنها مجاز به صحبت می کنند تا پس از ناظران در حال حاضر رای به حمایت از سیراب به پایین آورده است. که در آن نقطه هر دو طرف شد و مزاحمت.

جرالدین تپه جمهور Arizonans برای تفنگ ایمنی به نام قطعنامه “سیاه چشم در شهروندان Maricopa.”

او گفت: هیئت مدیره می تواند بهتر صرف زمان خود را در حال کار برای اطمینان از عادلانه فرآیندهای در این سال انتخابات “به جای pandering به بی اساس ترس از یک اقلیت تندرو.”

دانیل مک کارتی که در حال اجرا است به عنوان یک جمهوری خواه نامزد سنای آمریکا با انتقاد از هیئت مدیره گفت: “آب این قطعنامه را با در نظر گرفتن دندان در حال حاضر-سیراب-رزولوشن پایین.”

مک کارتی گفت: هیئت مدیره که حق حمل سلاح بود “خدا داده حق است.”

Hickman گفت: او می دانست که او تغییرات به وضوح ناراحت می برخی از حامیان و معرفی این قطعنامه در همه ناراحت می دیگران است. او گفت: این واقعیت که هر دو طرف ناراحت شدند در پایان این جلسه به معنای او احتمالا خوب ارائه شده دولت است.

“ما نمی توانیم همه را خوشحال,” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>