ماریکوپا کانتی به گسترش تماس با ردیابی برای COVID-19 تا 10 برابر ظرفیت فعلی

Maricopa County مقامات پنج شنبه اعلام کرد قصد دارد به سطح شیب دار بالا COVID-19 تماس با ردیابی تا 10 برابر ظرفیت فعلی به عنوان county موارد انتظار می رود به افزایش است.

تماس با ردیابی روند که بهداشت عمومی محققان مصاحبه با فردی که آزمایش مثبت برای پیدا کردن همه آنها با تعامل و که ممکن است در خطر ابتلا به این بیماری است. این یک گام اساسی در سلامت عمومی پاسخ به سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش عفونی ویروس.

بیست و پنج بیماری عفونی محققان پنج نفر از آنها اختصاص داده شده صرفا برای دراز مدت مراقبت از امکانات کار برای مصاحبه با هر مورد مثبت در Maricopa. موارد مثبت بود که در 2,970 برای شهرستان از روز شنبه در وزارت امور خارجه اعداد.

هشت تا 10 برابر بیشتر از افراد اضافه خواهد شد که تیم در هفته پیش رو به عنوان موارد مثبت همچنان به افزایش, به خصوص با تست بیشتر و امکان بازگشایی دولت است. جدول زمانی و جزئیات هنوز هم در آثار دکتر گفت: ربکا Sunenshine, Maricopa County پزشکی مدیر بهداشت عمومی.

چگونه تماس ردیابی کار می کند ؟

تماس با ردیابی شده است اساسی بهداشت عمومی عمل برای بیش از یک قرن Sunenshine گفت. آن استفاده شده است برای تقریبا هر گزارش فرد-به-فرد بیماری عفونی در آریزونا و ثابت آن را مفید برای ایجاد وقفه در گسترش عفونت است.

هنگامی که از شهرستان می آموزد از دولت سوابق مثبت COVID-19 مورد در ماریکوپا کانتی یک محقق بلافاصله آغاز می شود مورد بررسی است.

“محققان در حال بخش بهداشت بخش های پلیسی و بخشی مددکار اجتماعی در تلاش برای ایجاد رابطه دوستانه با این فرد است که آنها را ندیده بود و اعتماد و در همان زمان تلاش برای پوشش به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است بدون قضاوت” Sunenshine گفت.

آنها به طور گسترده و مصاحبه با فردی که آزمایش مثبت درخواست در مورد اعضای خانواده و مراقبت های بهداشتی و کارگران آنها با تعامل و سایر مخاطبین در جامعه است. محققان پیدا کردن که آیا مراقبت های بهداشتی کارگران به هر حال فقدان تجهیزات حفاظت شخصی و چه کس دیگری بود که در این تاسیسات در آن زمان است.

از آنها بخواهید در مورد هر فرد فرد برد و در حالی که آلوده به این معنی که هر کسی آنها تعامل با عرض 6 پا برای بیش از 10 دقیقه شروع دو روز قبل از آنها برای اولین بار نشان داد علائم Sunenshine گفت.

مصاحبه می تواند بین یک تا سه ساعت بسته به چه مدت فرد بیمار بود قبل از تست گرفتن که چگونه بسیاری از مردم آنها را در تماس با زبان و موانع Sunenshine گفت.

پس از درخواست در مورد هر روز و هر فعالیت محققان باید یک لیست از افرادی که ممکن است در معرض. زمانی که county منابع اجازه هر یک از آنها تماس گرفته توسط مقامات بهداشت عمومی و گفته بودند به تازگی در معرض COVID-19. محققان با ارائه اطلاعات در مورد علائم به دنبال و چه باید بکنید اگر مردم مریض است. آنها هرگز سهم مصاحبه شونده نام برای اطمینان از محرمانه بودن.

شهرستان مقامات بهداشت عمومی ممکن است در ادامه به بررسی در با فردی به صورت روزانه بسته به شدت مورد خود و ممکن است نظارت بر تماسهای نزدیک به عنوان به خوبی. قرنطینه افراد به طور معمول تماس روزانه به مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی Sunenshine گفت.

Sunenshine گفت: تیم مصاحبه تا 150 فرد مردم هر روز. تمام مکالمات محرمانه به دلیل سلامت قوانین حفظ حریم خصوصی.

ماریکوپا کانتی تماس ردیابی

هنگامی که در مورد تعداد آنها نسبتا پایین در اوایل هفته از COVID-19 محققان انجام کامل “سنتی بهداشت عمومی تماس با ردیابی” روند با محققان صحبت کردن به هر تماس. اما به عنوان مورد اعداد شروع به سرعت در حال افزایش, شهرستان اصلاح روند آن به “واسطه تماس با ردیابی” Sunenshine گفت.

این به این معنی هر صورت مثبت است که هنوز مصاحبه اما مقامات بهداشت عمومی از افراد خود را برای رسیدن به تمام مخاطبین خود و ارائه اطلاعات در مورد پتانسیل قرار گرفتن در معرض. محققان آنها را به دستورالعمل نوشته شده است.

بخش دو برابر قبل از COVID-19 کارکنان به 25 رسیدگی به تعداد زیادی از موارد مثبت به مصاحبه. اما این هنوز کافی نیست و آنها را مجبور به بازگشت به داشتن افراد صحبت کردن با مخاطبین به جای county بهداشت عمومی محققان انجام این کار است.

شهرستان در حال حاضر قصد دارد به مقیاس بازگشت به بالا تماس با ردیابی ظرفیت هشت تا 10 بار پس از آن می تواند بازگشت به “سنتی تماس با ردیابی تحقیقات” به عنوان تست می شود و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس و مورد اعداد در ادامه به افزایش Sunenshine گفت.

Sunenshine گفت که او نمی تواند در عین حال می گویند زمان در مقیاس بالا. این شهرستان در حال کار با شرکای چگونه برای آموزش و افزایش نیروی کار است. برخی از کمک های مالی در دسترس است از طریق شهرستان مراقبت در عمل تخصیص, او گفت:.

Sunenshine انتظار افزایش نیاز به تماس با ردیابی یک بار تست گسترش می یابد که بیشتر در دسترس تست بیشتر به معنی شناسایی موارد. آریزونا وزارت بهداشت خدمات پنج شنبه اعلام کرد آن را گسترش خواهد داد تست در دسترس به هر کسی که فکر می کند آنها می تواند آلوده.

“به عنوان تست افزایش می یابد ما باید قادر به افزایش ما محققان و تعداد زیادی از مردم است که ما باید انجام تماس با تحقیقات به نگه دارید تا با تست” Sunenshine گفت.

و همانطور که دولت در نظر گرفته که به تدریج بازگشایی بیشتر فعالیت اجتماعی است که به احتمال زیاد به جرقه بیشتر موارد مثبت. بنابراین نیاز به تماس با ردیابی تنها افزایش خواهد یافت.

“در حال حاضر آنچه ما می خواهیم انجام دهیم باید بیشتر نظارت کامل از این بیماری در جامعه ما این است که ما کارکنان ما قرار داده و این طرح در محل و ما باید بیشتر مردم پس از ما به بازگشت به طور مستقیم به تماس با هر کسی که بالقوه تماس” شهرستان سخنگوی زمینه Moseley گفت. “بنابراین دقیق تر تماس ردیابی.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru