Maricopa County, گزارش اولین coronavirus مرگ کارمند در دراز مدت مراقبت از تاسیسات

Maricopa County وزارت بهداشت گزارش برای اولین بار است که یک کارمند در دراز مدت مراقبت از تاسیسات مرده است از COVID-19. مرگ می آید به خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در تلاش برای ماندن به طور کامل کارکنان به عنوان آنها در حال برخورد با این بیماری همه گیر.

از آنجا که شیوع 161 مراقبت طولانی مدت کارکنان در این ایالت در شهرستان تایید شده است به COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. از کسانی که نه در بیمارستان بستری شده است.

شهرستان نخواهد انتشار اطلاعات در مورد هویت فرد سن و یا نام مرکز مراقبت که در آن فرد کار می کرد.

تسهیلات مراقبت دراز مدت — که شامل خانه های سالمندان زندگی کمک توانبخشی و خانقاه امکانات — در حال حاضر در تلاش برای ماندن به طور کامل. این COVID-19 همه گیر است مجبور کارکنان با کروناویروس علائم و یا بیماری های دیگر را به ماندن در خانه و دست به کار است. دیگران را ترک کرده اند چرا که آنها نگرانی آنها را گرفتن بسیار عفونی ویروس و آلوده کردن خانواده خود را.

“من انتظار می رود این به بدتر کاملا رک و پوست کنده گفت:” پم Koester, مدیر عامل شرکت آریزونا LeadingAge یک انجمن است که نشان دهنده حدود 60 غیر انتفاعی تسهیلات مراقبت دراز مدت.

او گفت: برخی از شرکت ها در حال ارائه به پرداخت اضافی به کارکنان در طول همه گیر خواستار آن “تقدیر پرداخت” و یا “COVID-انگیزه پرداخت” و یا “قهرمان پرداخت.” آنها در حال تلاش برای جلوگیری از هر گونه معانی منفی مانند عباراتی مانند “hazard pay,” او گفت:.

David A. Voepel, مدیر اجرایی, Arizona Health Care انجمن یک انجمن است که نشان دهنده تسهیلات مراقبت دراز مدت گفت: وجود کمبود نیروی انسانی قبل از COVID-19 بیماری همه گیر.

“این یک ماموریت محور کسب و کار,” او گفت:. “بنابراین شما واقعا می خواهید به مراقبت طولانی مدت. و در حال حاضر با COVID آینده به برخی از ساختمان ها می بینید یک تخلیه کارکنان و با آن مبارزه می شود,” او گفت:.

او پیش بینی کرد کارکنان ساییدگی را تبدیل به یک مشکل بزرگتر با گذشت زمان.

“آنها در حال گرفتن فرسوده,” او گفت: از کارکنان.

یک فرمان اجرایی امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. mlb اجازه خواهد داد که 62 ساعت در کار آموزش برای زندگی کمک مراقبان. که باید کمک به کسانی که امکانات, اما چنین مراقبان نمی توانید در خانه های سالمندان Koester گفت.

نیروی انسانی تاکید می آیند به عنوان COVID-19 به طور چشمگیری افزایش یافته در دراز مدت مراقبت از امکانات در Maricopa.

همانطور که از دوشنبه 75 از شهرستان حدود 500 تسهیلات مراقبت دراز مدت گزارش شده بود حداقل یک مورد از COVID-19. شهرستان گزارش 356 موارد در میان ساکنان آن 47 نفر کشته شدند. و مرگ و میر در تاسیسات را تشکیل می دهند بیش از نیمی از شهرستان را در مجموع 84 مرگ و میر.

آریزونا وزارت بهداشت خدمات را منتشر کرده است آمار موارد COVID-19 در میان کارکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات. یک فرمان اجرایی را امضا کردند دو هفته پیش توسط فرماندار نیاز به امکانات به گزارش هفتگی در موارد مربوط به ساکنان اما نه کارکنان.

آریزونا جمهوری به تازگی گزارش شده عفونت و مرگ و میر در دو آریزونا خانه های سالمندان.

یک توسان خانه سالمندان دارای موارد متعدد از COVID-19 در میان ساکنان و کارکنان و یک منبع گفت: “جمهوری اسلامی که بیش از 20 نفر از ساکنان آن را فرض کرده اند از این بیماری است.

در روز سه شنبه, Pennington, باغ تسهیلات زندگی کمک در چندلر به تایید جمهوری اسلامی که 13 ساکنان درگذشت COVID-19 عوارض در حالی که یکی دیگر از 28 آزمایش مثبت است. نه کارکنان پنینگتون باغ نیز آزمایش مثبت و پنج را بهبود تسهیلات سخنگوی گفت.

امیره Fahoum سخنگوی پنینگتون باغ گفت: در یک ایمیل که چندین کارکنان به اقامت در یک هتل برای محافظت از خانواده خود را بیشتر و جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما همچنان با افتخار از تلاش های ساخته شده توسط آن دسته از اعضای تیم که اختصاص داده اند در خطر به سلامت خود را به مراقبت از ساکنان” او گفت:.

نه شهرستان و نه دولت منتشر کرده است یک لیست از امکانات نام هایی که تجربه کرده اند شیوع COVID-19 با وجود درخواست از AARP آریزونا دولت بزرگترین گروه حمایت برای بازنشستگان و با وجود ملی فشار برای چنین اطلاعاتی است که منجر به رشد تعداد متحده ساخت نام عمومی است. متحده با انتشار نامهای از خانه سالمندان با امکانات COVID-19 موارد عبارتند از داکوتای شمالی, New Jersey, کالیفرنیا, اوهایو, مینه سوتا, اوکلاهما و فلوریدا.

پاتریک Ptak سخنگوی Ducey روز سه شنبه با اشاره به اظهارات هفته گذشته توسط Arizona Department of Health Services مدیر دکتر کارا مسیح که گفت که این آدرس از این امکانات هستند “حفاظت اطلاعات سلامت.”

فشرده توسط یک خبرنگار در مورد اینکه چرا این اطلاعات نیست که منتشر مسیح گفت: دولت در حال کار با امکانات به مطمئن شوید که آنها اجازه عزیزان از ساکنان می دانید چه خبر است. اما برای انتشار اسامی امکانات “این اطلاعات این بخش می تواند” او گفت:.

آریزونا AARP را حفظ کرده است که در حالی که نگرانی های حریم خصوصی در حال فهم قانون فدرال است که محافظت از پرونده پزشکی بیمار امر به افراد و نه امکانات.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de