ماریکوپا کانتی به تعویق انداختن جدید منصفه برای بقیه مارس

این Maricopa County Superior Court روز دوشنبه اعلام کرد این تغییرات برای جلوگیری از coronavirus.

قاضی Joseph C. ولتی تایید موقت اقدامات است که تاثیر داوران انتخاب جدید هیئت منصفه دادگاه کارکنان و غیر ضروری توابع دادگاه.

آریزونا رئیس دیوان عالی عدالت رابرت Brutinel صادر نظم اداری روز شنبه “است که همه در شخص دادرسی در همه آریزونا استیناف برتر, عدالت و شهرداری دادگاه و قبل از ریاست انضباطی قاضی اجتناب شود به بیشترین حد ممکن سازگار با هسته حقوق اساسی تا زمانی که بیشتر منظور از این دادگاه است.”

این حرکت در می آید و پس از دیوان عالی ایالات متحده و دیگر courthouses در سراسر کشور به تعویق افتاد جلسات.

برای اولین بار در بیش از 100 سال در دیوان عالی ایالات متحده به تعویق افتاد شفاهی است که برنامه ریزی شده بود به اتفاق می افتد این ماه, ایالات متحده امروز گزارش شده است. آخرین باری که این دادگاه به تعویق افتاد شفاهی بود که در طول اسپانیایی شیوع آنفولانزا در سال 1918.

هیات داوران انتخاب به تعویق افتاد

هیات داوران انتخاب برای همه دادگاه ها در شهرستان ها به تعویق افتاد تا مارس 30. با توجه به این دادگاه هر کسی که احضار شد برای وظیفه داوران در دو هفته آینده انجام شده است خدمات خود را برای 18 ماه آینده.

این اقدامات شامل نمی داوران بودند که در حال حاضر انتخاب شده برای زمان محاکمه. افرادی که در حال حاضر در هیئت منصفه باید تماس با افسر قضایی برای این مورد اگر آنها احساس بد یا سوالی در مورد وضعیت دادگاه.

جدید منصفه آغاز خواهد شد قبل از 30 مارس. هر گونه تاخیر به زمان محاکمه مشخص خواهد شد توسط قاضی یا کمیسر.

دادگاه به دنبال کنترل از راه دور شرکت در دادرسی زمانی که ممکن است. وکلا و احزاب خواسته برای تماس با قاضی و مدیران خود را برای راهنمایی.

دادگاه تقویم برای تخصص دادگاه خواهد بود به حالت تعلیق در 60 روز: سلامت روان دادگاه جانبازان دادگاه مواد مخدر دادگاه بعد از محکومیت DUI دادگاه (کمیسر لورن Guyton تقویم), خشونت خانگی, دادگاه, مواد مخدر, دادگاه, استرداد دادگاه اطفال انتقال مجرم برنامه و پیوند دادگی.

همه غیر ضروری توابع در دادگاه لغو شده و تا اطلاع ثانوی. این شامل سفرهای, گشت و گذار, قانون, کتابخانه کارگاه داوطلب رویدادها و همایش ها. همانطور که در حال حاضر قانون کتابخانه باز باقی خواهد ماند.

با توجه به این دادگاه خارج از کشور سفر برای کارکنان است که در حال حاضر به حالت تعلیق درآمد. دادگاه است که به دنبال کار از راه دور گزینه های برای کارکنان است که توانایی.

کارکنان شده است خاطر نشان کرد به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار.

افکار در مورد آریزونا سیستم قانونی است ؟ رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در Lauren.Castle@gannett.com. او در توییتر دنبال کنید: @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر