Maricopa County بازداشت افسر به اتهام برگشتاندن کودک, جنسیت برای

Maricopa شهرستان کلانتر دفتر کارمند متهم شده بود روز شنبه از برگشتاندن یک ال میراژ کودک برای رابطه جنسی, انجمن با توجه به سوابق دادگاه.

Miguel De Jesus رامیرز Diaz, 37 دستگیر شد مارس 11 توسط ال میراژ اداره پلیس در ارتباط با گزارش مردی که به دنبال کودکان و پرسید: an 11-year-old girl سکس با توجه به یک علت احتمالی بیانیه پلیس فرستاده شده به Maricopa County Superior Court.

دیاز شد متهم با یک تعداد از برگشتاندن جزئی برای رابطه جنسی, و برگزار می شد در $50,000 باند اسناد دادگاه گفت. اسناد دادگاه دولت او به کار گرفته شد با کلانتر, برای 17 سال است.

کلانتر, سخنگوی Sgt. Joaquin Enriquez گفت دیاز به کار گرفته شد به عنوان بازداشت یک مسئول و شاغل در آژانس از سال 2002. او پس از قرار داده شده در مرخصی اداری دستور تحقیقات بیشتر در کلانتر دفتر انضباط روند Enriquez گفت.

“MCSO همیشه تحمل در رفتار مجرمانه شامل شرایطی که این اتهامات شامل کارکنان” کلانتر پل Penzone گفت: در یک بیانیه ارائه شده توسط Enriquez.

گاهشمار رویدادهای

در مارس 2, El Mirage پلیس تماس گرفته شد توسط یک دختر 11 ساله مادر دختر که گزارش شده است که دختر او تهدیدی برای رابطه جنسی در مقابل خانه خود در ال میراژ با توجه به اسناد دادگاه.

به عنوان مادر دختر صحبت به پلیس گفت: “مرد خاکستری هوندا سوار توسط او دوباره به خانه اسناد دادگاه گفت. او ارائه شده پلیس با خودرو شماره پلاک, که بعدها متوجه شد برای ثبت نام به Diaz, دادگاه اسناد و مدارک گفت.

در حالی که ماموران پلیس در پاسخ به این منطقه برای پیدا کردن مرد, یک افسر پایین دست تکان داد که به گفته او به دنبال یک مرد در یک رنگ خاکستری هوندا در حالی که راه رفتن به خانه از یک اتوبوس با توجه به اسناد دادگاه.

او افسر گفت: او نمی تواند شنیدن آنچه که او گفت: چون او با پوشیدن هدفون.

مرد نگه داشته و پس از او حتی به عنوان او تلاش برای جلوگیری از او را در حال اجرا به عقب و جلو در سراسر خیابان پلیس گفت. هنگامی که او در عبور از خیابان او گفت: این مرد را به نوبه خود و سپس توقف در کنار او.

این زن در نهایت زد و دست تکان داد پایین یک افسر. در حالی که او صحبت می کرد با افسر مرد سوار گذشته جفت اسناد دادگاه گفت. این زن سپس با اشاره به ماشین کرد و گفت که مردی که به دنبال او اسناد دادگاه گفت.

افسر ماشین را متوقف برای نقض ترافیک در طی آن راننده مشخص شد دیاز. او به اتهام رانندگی تحت تاثیر با توجه به اسناد دادگاه.

بخش بعد متوجه شدند که پیش از آن در روز پیوریا اداره پلیس تماس گرفته شد در مورد یک مرد در یک رنگ خاکستری هوندا که به دنبال یک دختر جوان و برادرش در اطراف Westgreen پارک.

“نوجوان زن و برادر فرار و مخفی از موضوع و نگاه ترسیده” اسناد دادگاه گفت.

هنگامی که تماس با پیوریا پلیس در پارک دیاز گفت که او زندگی می کردند در ال میراژ بود و “فقط رانندگی در اطراف” با توجه به سوابق دادگاه.

اظهارات شاهد

یک پسر جوان که شاهد دیاز درایو گذشته در ال میراژ چندین بار به پلیس گفت که او نگران بود مرد را ربودن دختر جوان, با توجه به اسناد دادگاه.

یکی دیگر از جوان شاهد گفت: او در مقابل از خانه, زمانی که دیاز با نزدیک شدن به دختر جوان در دو نوبت جداگانه و پرسید: او را به داشتن رابطه جنسی با او اسناد دادگاه گفت. دختر جوان گفت دیاز او بیش از حد جوان شاهد پلیس گفت.

او سوار گذشته خانه چندین بار آخرین بار که هنگامی که وجود دارد بسیاری از بزرگسالان در خارج از جوان شاهد پلیس گفت. امنیت فیلم از نزدیکی یک خانه را نشان داد دیاز درایو گذشته این خانه حدود 10 بار با توجه به اسناد دادگاه.

“قربانی پدر و مادر افسر گفت: دختر خود ترسیده بود و قلب او بود تپش در طول درخواست” اسناد دادگاه گفت.

با توجه به اسناد دادگاه این جوان قربانی گفت: گواهی پزشکی قانونی مصاحبه که Diaz ظاهر می شود و یا مواد مخدر.

زمانی که سوال در مارس 11, دیاز پلیس گفت که او تا به حال شده است نوشیدن در طول روز در مارس 2, اسناد دادگاه گفت. او همچنین گفت که او رفت و به یک مغازه مشروب فروشی و پس از او تماس گرفته شد پیوریا پلیس در پارک اسناد دادگاه گفت.

موارد مشابه گزارش شده در گذشته

طی تحقیقات کارآگاهان همچنین متوجه شدند دو قبلی ال میراژ پلیس تماس که در آن دیاز ذکر شده بود که درگیر شدن در فعالیت های مشکوک با توجه به اسناد دادگاه.

در ژانویه 2013, El Mirage پلیس با دریافت گزارش از یک مرد که به دنبال یک دختر 11 ساله و دختر 9 ساله دختر از مدرسه به خانه اسناد دادگاه گفت. پدر بچه گفت: پلیس این سومین بار مرد به دنبال دختران خود را به خانه اسناد دادگاه گفت.

پلیس گفت: در اسناد دادگاه این گزارش نقلیه درگیر در این حادثه ثبت شد به دیاز در همان آدرس به او دستگیر شد.

در سپتامبر 2015, a 10-year-old boy گفته ال میراژ پلیس یک مرد نقره ای هوندا تماشای کودکان و نوجوانان در یک مجتمع آپارتمانی در حالی که آنها در زمین بازی و بازی بسکتبال اسناد دادگاه گفت. دو دیگر نوجوانان نیز گفت: پلیس مرد به تماشای آنها را بازی بسکتبال در این مجموعه و حتی در زمان یک عکس از آنها را با خود همراه اسناد و مدارک گفت.

10-year-old boy همچنین گفت که پلیس او را دیدم مرد با شتاب 6-ساله توسط بازو و اجازه دهید او برود و سپس منطقه را ترک می کنند این اسناد گفت.

“این نوجوان گفت: شش سال بود اما او می ترسم که او می تواند گرفته شده است” اسناد دادگاه گفت.

دختر جوان و خانواده اش نقل مکان کرد و از آپارتمان پیچیده و نمی تواند واقع برای تحقیقات و با توجه به اسناد دادگاه. هنگامی که تماس با یک کارآگاه در آن زمان دیاز گفت: او در این مجموعه دیدن یک دوست و رد گرفتن یک دختر جوان در دادگاه گفت: اسناد و مدارک.

پلیس گفت: در اسناد دادگاه این گزارش نقلیه درگیر در این حادثه ثبت شد به دیاز در همان آدرس به او دستگیر شد.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de