ماریکوپا کانتی می تواند تبدیل به یک دوم متمم پناهگاه. در اینجا آنچه که به معنی

معمولا غیر از بحث Maricopa County هیئت ناظران را در اب راه رفتن را به بحث بر سر حقوق تفنگ در طول یک جلسه عمومی روز شنبه.

پنج عضو هیئت مدیره رای خواهد داد در یک اعلامیه ساخت ماریکوپا کانتی “دوم متمم حفظ County است.”

در صورت تصویب این بیانیه را تأیید هیئت ناظران’ حمایت از متمم دوم قانون اساسی ایالات متحده و ارائه آریزونا قانون اساسی است که محافظت از حق حمل سلاح است.

آن را نیز منع هیئت مدیره از اختصاص “بودجه دولت, منابع, کارکنان, سازمان, پیمانکاران ساختمان, مراکز بازداشت و یا ماموران به تجاوز بر مردم و حقوق اساسی از جمله حق نگه داشتن و حمل سلاح است.”

اساسا این شهرستان خواهد وعده به ارائه هر گونه پول و یا منابع برای اجرای بالقوه آینده قوانین اسلحه که هیئت مدیره معتقد است که نقض متمم دوم.

آپاچی, La Paz, Mohave و Yavapai شهرستانهای گذشت مشابه “متمم دوم محراب” قطعنامه.

تشکر. لئو Biasiucci R-Lake Havasu City, معرفی یک لایحه در اوایل سال جاری که به مفهوم ایالت و هر گونه قوانین فدرال به عنوان متخلف در متمم دوم صفر درجه اعتبار ساقط و غیرقابل اجرا در آریزونا.

این لایحه همچنین می بار در این دولت و دولت های محلی از کمک به اجرای هر قانون که دیده می شود به عنوان متخلف در متمم دوم.

این لایحه به نظر نمی رسد به عنوان هر نقطه به زودی. جمهوری خواه رهبری است و نه برنامه ریزی شده آن به صورت یک نیاز عمومی شنوایی.

هیچ قریب الوقوع نگرانی از محدود قوانین اسلحه از آمدن سطح فدرال. اما با ریاست جمهوری برای grabs در ماه نوامبر جمهوریخواهان در حال هل دادن این طرح در سراسر کشور است.

جمهوری خواهان می گویند آنها لازم است به دفع کردن حملات ممکن است در متمم دوم اگر یک دموکرات است که رئیس جمهور منتخب. دموکرات ها اغلب مسواک کردن این ابطال تلاش به عنوان تاکتیک ترساندن به rile تا رای دهندگان که پرشور در مورد اسلحه.

صدها نفر از شهرهای دیگر استان ها و کشورهای اتخاذ کرده اند این اقدامات است. اما اگر Maricopa County تصویب قطعنامه آن خواهد بود که بزرگترین شهرستان در ایالات متحده به انجام این کار.

قطعنامه کارهایی برای هیئت ناظران که به طور معمول پس از در نظر گرفتن مسائل داغ دکمه.

چهار نفر از پنج سرپرستان جمهوری خواهان و همه آنها برای انتخابات این سال است.

رئیس هیئت مدیره Clint Hickman گفت: خدمت در شهرستان سرپرستان انجمن آریزونا و جایی که او آموخته است که در مورد برخی از مناطق روستایی شهرستانهای استان به دنبال حمایت های اضافی از متمم دوم.

او گفت که پس از Mohave County, قطعنامه, او شروع به دریافت تماس های تلفنی از او را تشکیل پرسیدن چرا Maricopa County نشده بود دنبال چیزی مشابه.

“به نظر می رسید مانند مردم در حال گرفتن بیشتر و بیشتر نگران” Hickman گفت. “آن را با صدای بلند وجود دارد.”

او گفت که او امیدوار است وجود ندارد قریب الوقوع طرح دولت فدرال به اعمال سخت قوانین اسلحه اما “من نگران هستم که من شهروندان نگران هستند.”

“این یک احساس کردم نیاز به خطاب” Hickman گفت.

Arizona Republic خبرنگار اندرو آکسفورد کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>