Maricopa County نظر جدید همایون اولیه انتخابات طرح در پی COVID-19

Maricopa County انتخابات پرسنل در حال تشویق رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند زود و یا توسط پست الکترونیکی به کاهش پتانسیل مسائل مربوط به COVID-19 در طول 4 اوت اولیه.

جدید کروناویروس ایجاد کرده جدی پیامدهای انتخابات در سراسر کشور به عنوان رهبران تعادل بهداشت عمومی با رأی است.

Maricopa County متفاوت است — اما مخاطرات بالقوه می تواند بالاتر است.

سال گذشته, ملی, کارشناسان پیش بینی کرده اند که ماریکوپا شهرستان 2020 نتایج انتخابات می توانست ملی مفاهیم.

با در نظر گرفتن این شهرستان در انتخابات تاکید کرده است که برنامه ریزی برای یک ریسک بالا و بالا مشارکت مردم در انتخابات.

COVID-19 مجبور است آنها را به ضایعات طرح و بیش از شروع به ایجاد یک انتخابات با تجربه بیشتر فاصله اجتماعی و بیشتر جایگزین گزینه های رای گیری.

طرح جدید

اسکات Jarrett, مدیر روز انتخابات و اورژانس رای گیری گفت: Maricopa County هیئت ناظران که تیم او در حال برنامه ریزی برای اجرای سنتی انتخابات با حدود 500 مکان های رای گیری در سراسر این شهرستان قبل از COVID-19 متوقف شد و مردم از تجمع در گروه های بزرگ.

بسیاری از کسانی که 500 رای گیری مکان شده اند “حوزه بر اساس” نظرسنجی مکان, اختصاص داده که به رای دهندگان خود را بر اساس آدرس.

در حال حاضر این شهرستان پیشنهاد به چشم پوشی از همه حوزه های مبتنی بر مکان و به جای باز کردن 75-100 رای مراکز که در آن هر گونه ثبت نام رای دهندگان می توانند رای در هر مکان.

برای مقابله با کاهش عمده در رای گیری نقاط شهرستان را حفظ خواهد کرد همه مراکز رای باز برای 10-14 روز قبل از روز انتخابات از جمله در تعطیلات آخر هفته و در طول شب.

امیدوار این را ترویج اجتماعی فاصله با جلوگیری از گردهمایی های زیادی از مردم در یک زمان. آن را نیز کاهش تعداد نظرسنجی کارگران مورد نیاز از حدود 3,600 به 1000 نفر و تعداد فیزیکی رای گیری فضاهای جارت گفت.

“بسیاری از سنتی رای گیری مکان های بزرگ نیست به اندازه کافی برای اجرای مناسب فیزیکی, فاصله, که یکی از عوامل اصلی ما با توجه به زمانی که انتخاب یک محل رای گیری,” او گفت:.

هیئت ناظران قرار است رای گیری در مورد این طرح پیشنهادی در ماه ژوئن.

فشار برای رای توسط ایمیل

علاوه بر این, جارت گفت: هیئت مدیره است که تیم خود را و ضبط خواهد شد و کار به اطلاع رای دهندگان در مورد دیگر گزینه های رای گیری اگر آنها راحت آمدن به پای صندوق های رای — عمدتا پست الکترونیکی-در رای گیری.

جارت گفت تیم او خواهد رسیدن به مردم که در حال حاضر در دائم اولیه رای گیری لیست و اجازه می دهد آنها را به درخواست یک بار پست الکترونیکی-در رای گیری در صورتی که نمی خواهید برای دریافت در لیست دائمی اما آیا می خواهید برای رای دادن از طریق پست در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شما می توانید بررسی خود را در ثبت نام رای دهندگان وضعیت و اوایل گزینه های رای گیری در BeBallotReady.رای دادن.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im