این Maricopa County دفتر دادستان است که به دنبال به آتش Jodi Arias دادستان ژوئن مارتینز برای او به اتهام اقدامات تلافی جویانه علیه زنان در دفتر که متهم او را از آزار و اذیت اسناد و مدارک نشان می دهد.

در یک Feb. 7 نامه به دست آمده توسط Arizona Republic شهرستان وکیل Allister Adel دفتر اطلاع از مشخصات بالا دادستان که او رد او را برای یک الگوی غیر حرفه ای انجام.

“رفتار شما ایجاد کرده است یک محیط در MCAO که در حال حاضر غیر ممکن است برای مدیریت موثر” شهرستان دفتر دادستان گفت: در اطلاع از قصد اخراج. “برای مثال ما باید کار را به نگه داشتن شما را از کسانی که قربانی شده اند.”

در پنج-صفحه نامه دفتر متهم مارتینز از تشکیل پرونده شکایت علیه دو زن آنها را به عنوان قربانیان خود را. هر دو نفر درگیر در تحقیقات داخلی در اواخر سال 2017 و 2018 که مارتینز ساخته شده نامناسب جنسی نظرات به چندین کارکنان زن رفتن از یک دهه.

مارتینز قرار داده شد در پرداخت مرخصی اداری توسط دفتر Feb. 7 و دریافت اطلاع از قصد اخراج on Feb. 21.

مارتینز اطلاع از قصد او برای درخواست تجدید نظر به شلیک یک شهرستان دادستان, دفتر سخنگوی روز جمعه گفت.

نه مارتینز و نه وکیل او می تواند بلافاصله نظر جمعه.

مارتینز تبدیل به یک نام خانگی زمانی که او تحت پیگرد قانونی قرار Jodi Arias بود که به جرم قتل تراویس الکساندر در مسا خانه در سال 2008.

در حالی که سابق شهرستان وکیل لایحه مونتگمری در دفتر تحقیقات داخلی انجام شد بیش از آزار و اذیت جنسی اتهامات علیه مارتینز. این بررسی شامل مصاحبه با 30 نفر پرسنل.

مونتگمری نوشت: در نامه ای در ماه آوریل که مارتینز دریافت توبیخ کتبی در پرونده و آموزش اجباری.

در یک سری از حروف بیان شهرستان دادستان قصد به آتش مارتینز معاون دادستان شهرستان کن ویک مورد بحث چگونه مارتینز است که متهم برای مقابله به مثل در برابر قربانیان بودند که درگیر در آزار و اذیت جنسی بررسی است.

“بر اساس رفتارهای خود را پس از دریافت کتبی توبیخ آن است که در حال حاضر برای من روشن است که آن را غیر ممکن است برای محافظت از قربانیان بیشتر از بدرفتاری ظاهر و آزار و ترس از آزار و اذیت و یا تلافی زمانی که آنها در تعامل با شما” ویک نوشت.

متهم به نقض سیاست

در یک شکایت رسمی ثبت شده توسط نوار ایالت آریزونا در ماه مارس 2019 مارتینز بود که متهم به آزار و اذیت چند زن جوان در داخل دفتر.

“اتهامات شامل ساخت نامناسب نظرات در درجه اول به قانون کارمندان که از یک طبیعت جنسی درگیر شدن در لمس ناخواسته و مداوم ناخواسته دعوت به رفتن به ناهار و یا در یک تاریخ” دولت نوار شکایت رسمی گفت.

یک کارمند قانون ادعا مارتینز به او گفت: “او می خواست به صعود او مانند یک مجسمه و یا کلمات که اثر” با توجه به سوابق دادگاه. اسناد اظهار داشت: دادستان او را دعوت به لاس وگاس و گفت: او می تواند حدس می زنم رنگ لباس زیر خود را.

یکی دیگر از فروشنده ادعا مارتینز یک نظر در مورد “قرار دادن یک ضربه بر روی دوست پسر” را در او به خود است. فروشنده ادعا کرد که او احساس او به دنبال او “مانند او لباس های خود را با چشمان او” ساخته شده است که او را در حمام پنهان در محل کار برای جلوگیری از او.

مارتینز اتهامات را رد کرده است.

با توجه به ویک نامه های بسیاری از این زنان در ابتدا گزارش زیرا آنها ترس از اقدامات تلافی جویانه از آنها را دیدم مارتینز “را به عنوان کشور به رسمیت شناخته شده وکیل محاکمه و آنها معتقد بودند شما یک دارایی ارزشمند به MCAO.”

در ماه اوت و سپتامبر سال 2019 یکی از قربانیان گزارش مارتینز که در کف او “با هدف کسب و کار.”

“در پاسخ به این که اطلاعات شما گفته شد برای جلوگیری از رفتن به دفاتر که در آن شما تا به حال هیچ کسب و کار مشروع نیاز” ویک نوشت. “به جای درک و احترام به تصمیم خود را مافوق و نگرانی co-worker درگیر شما ثبت توهین آمیز و بی اساس شکایت علیه که co-worker.”

قربانی دیگری ساخته شده شکایت علیه مارتینز در ماه اکتبر 2019. با توجه به ویک نامه و گزارش به رئیس بخش که او تا به حال تعامل با مارتینز و او “محاسبه شده برای او ناراحت کننده است.”

“روز بعد شما با ارسال یک ایمیل به سرپرستان خود را ‘یاد’ است که شما را دیدم این فرد در حالی که صحبت کردن با یکی دیگر از co-worker و شما بودند و لبخند به لب خنده و ‘gesticulating’ با دست های خود را به یک نقطه” ویک نوشت.

قربانی دیگری به تازگی در خواست انتقال و اعلام کرد او را نمی خواهید به اختصاص “به هر کجا که ژوئن مارتینز قرار داده خواهد شد” با توجه به ویک نامه.

ویک ذکر دو کمیته انضباطی به تذکر مارتینز دریافت در اوایل 1990s. یکی بود برای نادرست بودن مورد استفاده از همسفری با تصویب اما دیگر بود برای آزار و اذیت.

با توجه به جکسون مارتینز ساخته جنسی سخن گفتن نسبت به زن وکیل پس از مشاوره برای اقدامات نامناسب نسبت به دیگر کارکنان زن عضو قبلی سال است.

“که توبیخ اظهار داشت: ‘بر این اساس اکنون زمان آن است که این رفتار بس یک بار و برای همه است.’ که رخ نمی دهد” ویک نوشت.

با توجه به معاون مارتینز متهم قربانی نقض سیاست چند روز بعد “بر اساس حدس و گمان خالص از آنچه که او انجام شده بود.”

ویک نوشت که مارتینز روشن ساخته است که او برنامه ریزی شده بود به سند هر گونه حوادث که در آن زن ساخته شده او را احساس ناراحت کننده از جمله عبور از او را در دادگاه.

شهرستان وکیل متهم مارتینز از نقض سیاست های چند با استناد به:

  • Discourteous درمان عمومی و یا همکاران.
  • نقض دفتر سیاست در محیط کار حرفه ای: اجتناب از آزار و اذیت و تبعیض است.
  • نقض شهرستان سیاست ممنوعیت تبعیض و آزار و تلافی.
  • نقض دفتر کد اخلاق.

یک دستور انضباطی شنوایی

2019 شکایت رسمی توسط دولت بار نیز متهم مارتینز از اذیت و آزار یک کارمند در Maricopa County Superior Court, داشتن یک رابطه با یک وبلاگ نویس در طول آریاس محاکمه و برقراری ارتباط با یک داور.

با توجه به سوابق دادگاه پس از یک داور اخراج شد از آریاس محاکمه او فرستاده مارتینز, برهنه, عکس, او را دعوت به وعده های غذایی خود داد و نظر او در دیگر منصفه’ views.

ریاست انضباطی قاضی ویلیام جی اونیل بعد از رد اتهامات از داخل شهرستان دفتر دادستان گفت: محل مناسب برای کسانی که اتهامات این بود که ،

قاضی همچنین رد اتهام از مارتینز برقراری ارتباط با یک داور.

در ماه فوریه دولت بار درخواست آریزونا دیوان عالی کشور متهم o’neil سوء استفاده از اختیار او و اقدام خودسرانه و capriciously.

“در عصر #MeToo آزار و اذیت جنسی در محل کار است و دیگر پذیرفته” نوار دولتی اظهار داشت: در آن طومار. “وجود ندارد و این دادگاه اعلام می کند که آزار و اذیت جنسی در محل کار توسط وکلا غیر اخلاقی و غیر حرفه ای, نه وکلا و نه مردم می توانند هر گونه اعتماد به نفس که این عمل از قانون خواهد بود از جمله رفتار شنیع.”

در پاسخ واصل شده به دادگاه مارتینز وکیل Don Wilson اظهار داشت: قاضی با تکیه بر قوانین مربوط غیر حرفه ای رفتار و عمل به قانون در هنگام تصمیم گیری خود را.

“دولت بار اذعان می کند هیچ قانون مشخصی تنظیم تعاملات بین وکیل و حقوق کارمندان و یا منع آزار و اذیت جنسی” ویلسون اعلام کرد.

آریزونا دیوان عالی کشور با صدور اقامت در مارتینز انضباطی شنوایی.

رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در Lauren.Castle@gannett.com. او در توییتر دنبال کنید @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de