بارسلونا, اسپانیا, Feb. 11, 2020 /PRNewswire/ — Marfeel ناشر پلت فرم است که بهینه سازی ترافیک نامزدی و کسب درآمد از ناشران و وب سایت های تلفن همراه امروز اعلام کرد تبلیغات خود تکنولوژی به نام AdDealer است که بهینه سازی تلفن همراه قرار دادن آگهی برای ROI حداکثر تاثیر. AdDealer با استفاده از یک الگوریتم به جای تبلیغات در مکان مناسب در زمان مناسب اندازه گیری فرکانس نزدیکی و سطح پرخاشگری از هر آگهی تصور برای افزایش ناشر درآمد.

بهتر تبلیغات استانداردهای توصیه می کند که آگهی چگالی یا نسبت تبلیغات به محتوا بر روی یک صفحه تلفن همراه نیست بیش از 30٪. اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از تبلیغات ناشران خطر آنها مسدود شده در مرورگر و سطح آن می تواند مضر به وب سایت تجربه کاربر. به طور معمول ناشران اندازه گیری نمی تواند هر ماده به حفظ تعادل است; بنابراین Marfeel توسعه فن آوری است که خودکار دقیق آگهی چگالی هر مقاله توسط این صفحه به طوری که ناشران حفظ 30% محتوای آگهی در همه زمان ها است. این فن آوری را قادر می سازد ناشران برای رسیدن به یک تعادل است که حداکثر درآمد در حالی که یک unintrusive تبلیغات تجربه.

اکثر آگهی استراتژی دنبال همان قوانین برای همه مطالب Marfeel را AdDealer هدایت به دور از این رویکرد به حداکثر رساندن پتانسیل کامل از هر صفحه توسط خیاطی تبلیغ برای محتوای خاص. برای سال ناشران می ترسید که مسدود کردن آگهی را کاهش جریان درآمد خود را; با این حال پس از این صنعت بهبود کلی تلفن همراه, تبلیغ, تجربه, ترس آن نشده اند متوجه شدم. انجمن ناشران آنلاین اشاره می کند که آگهی مسدود کردن نرخ در 8% به 2.4% به منظور نگه داشتن تعداد کسانی که کم مهم است که برای پیاده سازی استراتژیک قرار دادن آگهی.

“Marfeel را AdDealer کمک کرده Phoblographer رشد و رشد در یک زمان وقتی که تو رفتگی در دیوار نشریات به آن نیاز دارید. ترین تلفن همراه بازدید کنندگان نمی خواهید به پرداخت برای محتوای پشت paywall و سیستم عامل های تلفن همراه معمولا نمی قرض خود را به خوبی به این به هر حال بدون ایجاد یک برنامه. اما در ترکیب با موثر جهت یابی از Phoblographer وب سایت Marfeel AdDealer حیاتی است تا اطمینان حاصل شود که ما می توانیم پرداخت ما روزنامه نگاران اخلاقی دستمزد می گوید:” کریس Gampat ویرایشگر کل قوا در ایالات متحده وبلاگ عکاسی thephoblographer.com.

“ترکیبی از قرار دادن تبلیغات در محل مناسب و حفظ تعادل کامل آگهی چگالی بهینه سازی هر صفحه به تولید درآمد بالاتر از هر کاربر می گوید:” Alexian Chiavegato, CMO از Marfeel. “Marfeel تضمین می کند که هر آگهی قابل مشاهده است مربوط می کند و مختل بیننده کاربران ارائه با یک تجربه مثبت و ناشران با بالاتر ROI.”

علاوه بر این Marfeel با بهره گیری از فرمت های آگهی که نمی کاستن از تجربه کاربر مشخص شده توسط ائتلاف برای بهتر تبلیغات با اعضای که شامل دفتر تبلیغات تعاملی (IAB), گوگل و Facebook. Marfeel رویکرد است که برای اجرای فرمت های آگهی که موثر هستند و مربوط به کاربر به طوری که ناشران تولید درآمد بیشتر با کمتر تبلیغات.

در مورد Marfeel

Marfeel ناشر پلت فرم است که دگرگون راه وب سایت های خبری و دیجیتال, ناشران, ایجاد, بهینه سازی و کسب درآمد از وب سایت های تلفن همراه. Marfeel اختصاصی فن آوری تجزیه و تحلیل ناشران و منحصر به فرد مخاطبان کاربر عادات و رفتار و الگوهای مصرف و به صورت پویا تنظیم تلفن همراه خود را طرح بندی سایت به حداکثر رساندن خوانندگان, نامزدی, صفحه نمایش زمان بارگذاری و در نهایت درآمد تبلیغ.

Marfeel تضمین بالا-پرداخت تبلیغات از حق بیمه تبلیغ. در حال حاضر رسیدن به بیش از 1 میلیارد سایت جلسات هر ماه Marfeel تلفن همراه, کسب درآمد راه حل به رسمیت شناخته شده توسط پیشرو در صنعت مارک های مانند گوگل و IAB. شرکت های رسانه ای که در حال حاضر بهره مندی از Marfeel شامل برگ گروه واشنگتن تایمز (آمریکا) و یورونیوز.

این شرکت در حال رشد است به سرعت ظاهر می شود در این FT 1000 دو سال در یک ردیف و, Inc. 5000 سه سال در یک ردیف. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Marfeel مراجعه کنید https://www.marfeel.com/.

تماس با ما: دیدی Rudenstein, drudenstein@propelsc.com, (267) 521-9654

منبع Marfeel

لینک های مرتبط

https://www.marfeel.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su