ماه مارس ایالات متحده آمریکا کسری بودجه کاهش به $119 میلیارد از $147 میلیارد سال قبل به عنوان رسید رشد و تقویم شیفت کاهش outlays اما اطلاعات منعکس کننده تنها یک حداقل تاثیر گسترده از coronavirus نجات هزینه های خزانه داری ایالات متحده روز جمعه گفت.

بزرگ outlays از $2.3 تریلیون coronavirus مصوبات در مارس 27 و کاهش رسید با توجه به افزایش بیکاری و تاخیر مالیاتی باید یک تاثیر قابل توجهی در ماه آوریل بودجه خزانه رسمی گفت.

در ماه مارس رسید بالغ بر $237 میلیارد تا 3 درصد از سال قبل در حالی که outlays سقوط 5 ٪ به $356 میلیارد. اما قابل توجه مارس پرداخت سود بودند تحت فشار قرار دادند به ماه فوریه کاهش outlays توسط $51 میلیارد دلار است.

حسابداری برای تقویم, اثرات, مارس حال تنظیم کسری بودجه از $170 میلیارد دلار در مقایسه با یک تنظیم کسری بودجه 136 میلیارد دلار در مارس 2019. برای سال مالی تنظیم کسری بودجه $744 میلیارد دلار در مقایسه با $690 میلیارد دلار در مدت مشابه سال قبل.

دولت فدرال کسری بودجه برای اولین بار نیمی از این بودجه سال بالغ بر $743.6 میلیارد 7.6% از سال گذشته به خوبی در راه خود را به شکوه $1 تریلیون حتی قبل از اینکه اثرات coronavirus احساس شد.

وزارت خزانه داری روز جمعه گزارش داد که کسری از اکتبر شروع دولت در بودجه سال, از طریق مارس بود $52.5 میلیارد بالاتر از مدت مشابه سال پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دفتر بودجه کنگره در حال حاضر پیش بینی است که در این سال کسری بودجه خواهد top $1 تریلیون دلار برای اولین بار پس از سال 2012 است. اما در حال حاضر با 2.2 تریلیون دلار بسته نجات تایید توسط کنگره و مخارج دولت انتظار می رود به شدت خصوصی اقتصاددانان برآورد هستند که در این سال کسری بودجه به خوبی می تواند بیش از 2 تریلیون دلار.

مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت که او انتظار دارد کسری بودجه به آمار 2.5 تریلیون دلار در سال جاری و همچنین سال آینده. قبلا بالاترین کسری بودجه در شرایط دلار رخ داده است در چهار سال کشش از 2009 تا 2012 زمانی که دولت با صرف میلیاردها دلار به کشیدن کشور از عمیق ترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ یک رکود باعث بحران مالی 2008.

در این سال کسری بودجه افزایش خواهد یافت به دلیل 2.2 تریلیون دلار در هزینه های اضافی مصوب در بزرگترین بسته امداد تا کنون تصویب شده توسط کنگره بلکه به دلیل درآمدهای دولت خواهد شد و رکود به اقتصاد کاهش می یابد و اگر این کشور به عنوان انتظار می رود, وارد, عمیق, اگر کوتاه, رکود است.

گرگوری Daco اقتصاددان ارشد در اقتصاد آکسفورد گفت که کسری بودجه در این سال به احتمال زیاد ضربه 2.2 تریلیون دلار بازتاب اقتصاد در سقوط آزاد خواهد شد که کاهش درآمد و محرک بسته در حال حاضر تایید شده است.

“اگر محرک اقدامات در حال تصویب کسری بزرگتر خواهد بود” Daco گفت.

از طریق مارس, دولت رسید بالغ بر یک رکورد $1.60 تریلیون دلار برای شش ماه اول بودجه سال, تا 6.4% از مدت مشابه سال پیش. Outlays نیز یک رکورد برای نیمه اول سال در مجموع $1.88 تریلیون تا 6.9% از یک سال پیش.

مواد از رویترز و آسوشیتد پرس استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de