مارس ضرب وشتم: چگونه در مورد 64-تیم بسکتبال براکت برای مینه سوتا بزرگ مدارس ؟

یک چیز قطعی است به عنوان مدرسه بسکتبال بخش مسابقات آغاز خواهد شد در این هفته: برخی از مدارس است که باید گنجانده شده در کلاس 4A قهرمانی مکالمات نمی خواهد که فرصتی برای تحقق آرمان های خود را.

سه girls’ تیم و چهار پسر’ جوخه های رتبه بندی در 10 صفحه با توجه به مینه سوتا بسکتبال اخبار ” رتبه بندی خواهد بود سرنگون در بخش بازی به دلیل جغرافیای آنها را مجبور به بخش مسابقات با دیگر دارای تیم است.

اگر مربیان به حال راه خود را متفاوت خواهد بود. در پاسخ به پرس و جو توسط استار تریبیون از همه 62 پسران و دختران’ مربیان در کلاس 4A 74 درصد از پسران تیم و 82 درصد از دختران’ جوخه بودند در حمایت از بذر تیم های 1 تا 64.

نتیجه را ارائه می کنند “هیجان بیشتر در طول سه هفته در ماه مارس شبیه به مسابقات NCAA” گفت: میننتنکا پسران’ مربی برایس Tesdahl که همچنین دارای مربی در کلاس 4A مدارس شرق خط الراس و جدید پراگ.

ساخت اتفاق می افتد که موضوع دیگری است. دولت بسکتبال, مربیان, انجمن ها و دبیرستان مینه سوتا امور خارجه لیگ اجرا می شود که دولت مسابقات شده اند در تقابل نزدیک به 15 سال در این مسئله است.

طرح های مختلف حمایت کرده اند بذر بر اساس برنده-از دست دادن ضبط, کلاس, 4A, نتایج, سر به سر, نتایج, نتایج, برابر, برتر, تیم, خانه و نتایج قدرت از برنامه های کامپیوتری رتبه بندی و نظر سنجی های مختلف.

“این مطلق است بدون ذهن و بسیار خوشحال است” St. Louis Park boys’ مربی دیوید Breitenbucher گفت. “این امر افزایش علاقه در مینه سوتا, مدرسه بسکتبال به یک سطح که رسیدن به مراتب فراتر از طرفداران بسکتبال است.”

دبستان بسکتبال طرفداران فکر ایده برای کاشت خواهد شتاب یک بار لیگ تصویب 32-تیم براکت برای کلاس 6A فوتبال در شروع 2015. به جای آن رفته جهت مخالف است. در ماه ژوئن تلاش برای تغییر بسکتبال موفق به حتی یک رای در لیگ جلسه هیئت مدیره.

“این بسیار نا امید کننده گفت:” پت Barrett, لیگ رابط برای دختران بسکتبال مربیان انجمن.

دبیرستان لیگ می گوید: این عمل تحت یک چتر — چه خوب است برای یک کلاس باید برای همه طبقات. آن است که متوجه این تاثیر در سایر رشته های ورزشی که مایل به دنبال کت و شلوار و به عنوان یک ایالت بدن, مکان های حق بیمه در جغرافیایی نمایندگی از آن هشت بخش است.

“دولت ما مسابقات جشن بخش قهرمانان” MSHSL مدیر اجرایی اریش Martens گفت.

چه می شود اگر ؟ ران Haggstrom پیشنهاد 2020 4A پسران جفت.

برخی از مربیان به نفع کمتر چشمگیر رویکرد: بذر یکی از طریق 16 پس از تیم های رسیدن به بخش نهایی — دو تیم برتر از هر بخش. که پیشنهاد روی میز بود در ماه ژوئن زمانی که لیگ هیئت مدیره نمی حرکت برای رای دادن در این زمینه است. بیش از نیمی از اعضای هیئت مدیره از حوزه های قضایی در سه کلاس های کوچکتر که در آن تغییر خواهد نمی شود.

“این فقط برای بهتر ورزش, و اگر MSHSL نمی خواهند به گرایش و نشان می دهد تبعیض برای برخی ورزش, سپس آنها را از انجام این کار” Chanhassen girls’ مربی آرتور ناگهان گفت. “وجود دارد یک دلیل آن تغییر برای فوتبال و آثار آن.”

اوواتانا پسران’ مربی جاش ویلیامز ارائه شده و در عین حال یکی دیگر از جایگزین ممکن است — مانند فوتبال است که در ویسکانسین.

“ایجاد یک کلاس 5A در بسکتبال که شامل بزرگترین و رقابتی ترین برنامه ها در دولت” ویلیامز گفت. “است که می تواند بزرگترین 32, 48, هر تعداد ممکن است اما همه خواهد بود واقع در منطقه مترو. در نتیجه جریان راه اندازی با بخش هستند که یا لود شده با تن بالا ردیف تیم ها و یا کسانی که واقعا ضعیف می شود nonissue.”

لیگ دانشیار مدیر باب مدیسون که به عنوان رابط برای فوتبال و پسران بسکتبال, مقابله, “وجود دارد داده است که نشان میدهد بیشتر کلاس ها شما باید نقطه گسترش بین برندگان و بازندگان را افزایش می دهد.”

چه می شود اگر ؟ ران Haggstrom پیشنهاد 2020 4A girls’ جفت.

بخش نمایندگی در 4A کج به شدت مترو در حالت مسابقات. تنها هفت مدارس — Brainerd, Duluth, شرق مورهد, اوواتانا روچستر قرن روچستر جان مارشال و روچستر مایو — در خارج از منطقه مترو. در هفت سال گذشته تنها دو برینرد پسران در سال 2013 مایو دختران در سال 2015 رسید و دولت است.

Lakeville شمالی girls’ مربی صدفی Clemons گفت که او به نفع یک NCAA tourney-سبک پیشنهاد با وجود اینکه گران بخش های مورد علاقه در طول سال است.

پلنگ بوده و دولت بسکتبال قدرت بیش از دو دهه گذشته. آنها برنده بخش 1 عنوان چهار سال گذشته و هشت از گذشته 10. پسران تیم برنده این بخش قهرمانی هشت سال گذشته است.

“بهترین تیم باید بیشتر از فرصت برابر برای رفتن بیشتر به postseason,” Clemons گفت. “این امر به ما اجازه می دهد به برنامه بیشتر nonconference بازی با تیم از تمام بخش های مختلف.”

Wayzata شده است یکی از آن تیم های برتر در بسکتبال. اما تروجان ها رتبه شماره 4 هستند که در بخش 6 با دفاع از دولت قهرمان هاپکینز.

“Wayzata شده است احتمالا دوم یا سوم بهترین تیم در دولت برای چند سال گذشته و آنها هرگز می توانید آن را با توجه به اینکه در همان بخش به عنوان هاپکینز” Lakeville جنوبی, girls’ مربی انجی Iverson-Ohnstad گفت. “این امر می تواند بزرگ به تیم های برتر در کشور رقابت برای عنوان.”

در میان پسران تیم در این سال بخش 2 شامل ردیف 1-رتبه دشت بهشت, No. 9, Chaska, شماره 10, دریاچه قبل و شماره 11 و Shakopee. سه نفر از آنها حذف خواهد شد در بخش بازی.

بذر 4A “پاداش تیم ها با بهترین فصول منظم با مسیر صحیح به دولت مسابقات” وودبری پسران’ مربی کنت Getzlaff گفت. “این سیستم را تضمین نمی کند بهترین تیم را به مسابقات دولت, اما آن را تمام هشت دولتی مسابقات کسانی که رفتن را از طریق یک مسیر مشابه به دست آوردن وجود دارد. این اضافه خواهد شد قابل توجهی هیجان به بسکتبال در سراسر کشور.”

برخی از مربیان نمی خواهید به از دست دادن توانایی به نمایندگی از دولت منطقه ای.

“نمایندگی از تمام مناطق از دولت مهم است” گفت: بوفالو پسران’ مربی جاش Ortmann که بازی در گاومیش کوهان دار امریکایی قهرمانی کشور تیم در سال 2007 در حالی که به نمایندگی از بخش 8. “آن را همیشه به نظر می رسد به کار کردن که در آن چهار مستحق ترین تیم در نهایت در نیمه نهایی.”

برای دیگران آن را در مورد عملی است.

“با ما بودن دورافتاده سفر نمی تواند یک موضوع” مورهد girls’ مربی Jed کارلسون گفت. “سفر ما به هر حال.”

حضور و غیاب برای هر دو پسران و دختران’ دولت مسابقات کاهش یافته است بیش از سه سال گذشته است. پسران’ مسابقه کاهش یافته است 19 درصد به 59,314 در سال 2019 در حالی که دختران رویداد جلب 31,504 پایین 14%. همه دولت فروش بلیط مسابقات — لیگ برتر منبع درآمد کاهش یافته است 13.3% از یک سال پیش.

گفت: Martens سال گذشته دارد: “احتمالا محدود است به آنچه ما حضور و غیاب می توانید انجام دهید.”

برخی از مربیان معتقدند که کشت مسابقات خواهد افزایش حضور و کمک به لیگ جبران آن مشکلات مالی است. قیمت بلیط برای دولت مسابقات طیف وسیعی از $10 به $21 در هر روز.

“جوامع لذت ببرید بالا رفتن در برابر تیم نیست معمولا و طرفداران ممکن است هیجان زده برای دیدن یک ویژه بازیکن آنها را هرگز تماشا” ایگن پسران’ مربی کوین مکنزی گفت.

پس از کاشت از دولت مسابقات شروع متوسط حاشیه پیروزی در 4A یک چهارم نهایی شده است 16.1 امتیاز برای پسران و 14.6 امتیاز برای دختران. در هفت سال گذشته تنها 25 درصد از پسران و دختران یک چهارم نهایی بازی ها شده اند و تصمیم های تک رقمی.

“اگر ما در واقع می خواهم بهترین تیم در حالت مسابقات و حضور در این رویداد پس از آن ما نیاز به رقابتی ترین بازی ممکن است” پراگ جدید girls’ مربی لوقا Swedberg گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>