چندین سال پیش یکی دیگر از ویروس مسری تغییر ما چگونه زندگی می کردند

روزی جوان ما اعضای خانواده ممکن است بپرسید چه آن را مانند در طول COVID-19 بیماری همه گیر. و این داستان را با توصیف های اجتماعی فاصله, چت, در, زوم, آشپزی, مطالعه, انجام, مدرسه آنلاین و کار از خانه. برخی از این چیزهایی که ممکن است ایجاد متعجب و متحیر به نظر می رسد.

و برخی از ما بودند و قرنطینه بسیاری از سال پیش.

آن تابستان سال 1951. من 4 و روت شد فقط 8. من گمان می کنم که آن را نه یک “نرمال” بی خیال تابستان بازی خارج از منزل, گوش دادن به رادیو و به دنبال در کتاب (ما تا به حال هیچ تلویزیون). پدر رفت و به کار و در زمان مراقبت از سه ما است. (ما یک خواهر کوچکتر که بود 2 در زمان.)

و پس از آن … با تشکر از “سخاوت” ما همسایه درب بعدی و نگهدارنده خواهر من و من در معرض ابتلا به سرخک. مانند COVID-19 سرخک است ناشی از یک ویروس منتقل می شود و در یک مد مشابه. اما برای برخی از دلیل من و من پایین آمد و با آن حدود همان زمان در حالی که خواهر کوچکتر من نیست. پس چه معامله بزرگ است ؟

من هیچ خاطره که مادر ما باردار بود که از تابستان است. اموزش می دانست که او که قرار بود به یک کودک پس جای تعجب نیست که او را به بیمارستان رفت. من حتی نمی یاد داشته باشید او را “ناپدید” اما او قطعا از بین رفته اند.

هر دوی ما کاملا بیمار در حال اجرا در درجه حرارت بالا. نور صدمه دیده است بنابراین تمام خانه نگه داشته بود تاریک شده اند که باید سخت از آن شد و ژوئیه. پدر رفت و به کار هر روز و یک زن و شوهر در زمان مراقبت از ما. آنها باید پخته انجام لباس های شسته شده و تمیز کردن خانه از پدر و نمی دانم که چگونه به انجام آن چیزهایی است.

علاوه بر نگه داشتن خانه این زن و شوهر سرگرم ما بیش از حد نگه داشتن ما جوانترین خواهر و دور از “سرایت” ، من و مجزا به یاد داشته باشید برش یکشنبه funnies و قرار دادن آنها را در یک دفترچه یادداشت. که من نگه داشته اشغال برای ساعت یا پس از من به یاد داشته باشید.

ما را به رفتار خاص مانند یخ میآید یا بستنی که بسیار لذت بخش به عنوان من مطمئن هستم که مادر انجام داده اند که. ما احتمالا نمی ماند در داخل برای یک دوره طولانی زمانی که ما احساس بهتر اما به 4 ساله بودن cooped داخل برای هر طول زمان به نظر می رسید مانند ابدیت.

مامان تا به حال به ماندن در بیمارستان یک مدت زمان طولانی برای محافظت از نوزاد است. هنگامی که او به خانه ما نمی تواند او را لمس (بله آن دختر دیگر).

این زمانی است که اموزش و من تصمیم گرفتم به نام او. من می خواستم به او تماس بگیرید “Ancy.” اموزش فکر می کردم که خوب بود از او می خواستم به او تماس بگیرید نانسی ان از کتاب داستان عروسک. خوشبختانه پدر و مادر ما تایید شده و این چیزی است که او را به نام شده است از زمان.

خاطرات 4 ساله اغلب انتخابی و در این مورد معدن کاملا مربوط به آن دوره قرنطینه با کمی کمک از خواهر بزرگتر من.

دانا Reiner همکاری نویسنده سه کتاب در ققنوس تاریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر