این دستورالعمل از سوی دولت برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید روشن: کار از خانه در هر زمان ممکن است.

اما برای برخی از مردم کسانی را که مواد غذایی تعمیر ماشین تحویل پست الکترونیکی و یا خاموش کردن آتش سوزی که ممکن نیست.

به جای این کارکنان در ادامه کار به عنوان معمول حتی اگر محیط اطراف آنها به طور چشمگیری تغییر کرده.

برخی از کسب و کار باید باز بماند به ارائه به مشتریان خود را

“برای ما (کار در خانه) واقعا گزینه نیست” گفت: دونا Drinkman مدیر در مترو در مک داول و هیدن جاده ها. “و بایگانی اطلاعات و تحویل در حالی که آنها مناسب و معقول بخشی از کسب و کار ما این کافی نیست.”

Drinkman گفت: به مردم سفارش تحویل و به فروشگاه می آیند کمتر, آن را به ترک بسیاری از کارکنان خود کار نمی کند. او گفت: این چیزی است که او هرگز قبل از دیده می شود در او 13 سال در مترو.

“آخر هفته شد و آهسته” Drinkman گفت. اما به عنوان هفته کار آغاز شده است “این احساس نسبتا نرمال و من فکر می کنم که کمک می کند که انجام می دهند چیزی طبیعی است.”

در مرکزی اسکاتسدیل آریزونا در یک شورون ایستگاه گاز مکنزی Castaing شنبه در یک کیوسک برای روش خودکار شیشه ای تعمیر و تعویض خدمات. در ایستگاه گاز Castaing است وظیفه ارائه خدمات تعمیر برای افرادی که به آن نیاز دارید.

Castaing گفت: حتی اگر هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم در حال آمدن به ایستگاه گاز آن شده است کمی دشوار است چرا که تعمیر خودرو نیست اولین چیزی که در ذهن مردم است.

“و با اجتماعی فاصله … آنها موج ما را خاموش کنید و سعی کنید به نه بیش از حد نزدیک به ما و یا هر چیزی شبیه به آن” Castaing گفت.

Castaing گفت: آن پایین می آید به یک انتخاب بین نمی پرداخت و یا در نظر گرفتن خطر به کار بیایند. و آن واقعا هیچ انتخاب است. دریافت چک های او گفت: یک ضرورت است.

“من از لحاظ فنی بخشی بنابراین من لازم نیست که لوکس بودن قادر به گرفتن روز و هنوز برای آنها پرداخت می شود,” Castaing گفت.

Maila Smith, که با این نسخهها کار در یک ایستگاه گاز در هند مدرسه و جاده پیما گفت که او احساس او انجام یک سرویس حیاتی با ادامه به کار می آیند.

“اگر ما تعطیل نمی کنیم آنها ارائه خدمات,” او گفت:.

اسمیت گفت که این ایستگاه نه تنها مبادرت به فروش گاز اما موارد ضروری در آن فروشگاه. و او گفت: فقط باز بودن مردم کمک می کند تا یک زندگی عادی در این بیماری همه گیر.

“من می خواهم به ماندن صفحه اصلی” اسمیت گفت. “اما من همچنین می خواهم به کار و مردم به آنچه آنها نیاز دارند.”

اولین پاسخ دهندگان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی

افسران پلیس و آتش نشانان لازم نیست گزینه ای برای متوقف کردن کار در طول این زمان. آریزونا وزارت امنیت عمومی و ققنوس آتش نشانی گفت: این بخش در حال تقویت خود را از پروتکل های مربوط به ضد عفونی و بهداشت.

گروهبان. Kameron لی سخنگوی DPS گفت: سربازان در حال ساخت مطمئن شوید که آنها با حفظ فاصله از مردم به عنوان بهترین آنها می توانند زمانی که در دفتر. هنگامی که در این زمینه troopers اغلب مواد ضد عفونی کننده دست خود را, کامپیوتر و ماشین. اگر یک سپاهی است که بیمار یا یکی از اعضای خانواده خود است و از آنها خواسته تا در خانه بمانند و او گفت:.

“سلامت و رفاه کارکنان و خانواده های ما شماره یک اولویت” لی گفت.

اما این کار متوقف نمی شود. “ما می خواهیم مردم بدانند که اگر آنها 911 تماس بگیرید ما می آیند,” او گفت:.

ققنوس در آتش سروان. راب McDade گفت: هیچ یک از آتش نشانان در حال کار از خانه و یا محل کار به طور مستقیم مرتبط با این بیماری نیز نامیده می شود COVID-19.

بخش اصلی نگرانی های در حال ساخت مطمئن شوید که عضو هستند نه خانه آوردن این ویروس به خانواده خود را اگر آنها در معرض.

بخش ارسال ویدئو به اعضای خود تقویت تکنیک های مناسب در رابطه با حفاظت فردی, تجهیزات decontaminating آمبولانس پس از حمل و نقل بیمار و دیگر پروتکل های ایمنی.

“ما نیاز به سالم ماندن بنابراین ما می توانید پاسخ و مراقبت از خانواده خود را” McDade گفت.

او گفت: اورژانس خدمات پزشکی بخش از بخش ارسال منظم یادداشت تقویت آنچه در این بخش در حال حاضر شیوه های.

“هنگامی که شما را وارد کنید و امنیت عمومی شما را سوگند که در بدترین زمان شما هنوز هم در حال آمدن به محل کار” McDade گفت.

پرستاران نگران سلامت خود و خانواده

مراقبت های بهداشتی کارگران قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به ویروس جدید در حالی که آنها در محل کار و گسترش آن را به خانواده خود را. اما آنها نمی باید این گزینه نیست در آینده به کار می کنند.

Kira بنیامین مشغول به تحصیل است به پزشک پرستار مجوز و به کار در دفاتر پزشکان به منظور فارغ التحصیل. او گفت که او نگران نیست در مورد خطر اما بیشتر نگران به عنوان ویروس در حال گسترش است به سرعت.

“من فکر می کنم آن است که بیشتر و بیشتر ترسناک باید به خودتان را در این موقعیت” بنیامین گفت.

بنیامین یک مادر به بچه ها و نگران است که او ممکن است انتخاب کنید تا این ویروس از کار و آوردن آن به خانه به بچه های خود را.

“من احساس می کنم به عنوان یک پرستار شما می دانید ما می خواهیم برای کمک به بیماران ما و ما می رویم به وجود بدون توجه به آنچه” بنیامین گفت.

یکی دیگر از نگرانی او گفته بود که دکتر دفاتر فوری مراقبت و اتاق های اورژانس در حال اجرا هستند کم در دنده محافظ.

او گفت: دفاتر غربالگری بیماران قبل از آوردن آنها به اتاق به اطمینان حاصل شود آنها را در معرض ویروس.

خدمات پستی و کارگر: ممنون میشم به کار

در ضمن بانی Belec کار کرده است که برای خدمات پستی ایالات متحده از سال 1996 گفت: او به طور معمول ندارد به ارتباط برقرار کردن با بسیاری از مردم مگر او ارائه گواهی پست الکترونیکی.

او گفت: در حالی که راه رفتن در مسیر او در تمپه او در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. او عینک و دستکش. و او گفت: او به ارمغان آورد مواد ضد عفونی کننده از خانه برای تمیز کردن منطقه ای که در آن او جمع آوری ایمیل.

او ناظران به ایمنی در سخنرانی قبل از هر تغییر Belec گفت:, گفتن کارگران به شستن دست های خود را اغلب.

هنوز Belec احساس ترس در حالی که انجام کار او مطمئنا نمی تواند از خانه.

“من احساس خوش شانس,” او گفت:. “من کار کردم. من می تواند همچنان به پرداخت قبوض و خرید مواد غذایی. بسیاری از مردم می دانند که ندارد. من احساس می کنم ممنون.”

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار در tina.giuliano@arizonarepublic.com و او در توییتر دنبال کنید @TinaMGiuliano رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار در alyssa.stoney@arizonarepublic.com و او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im