Pima County مقامات گزارش شده بود 51 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید به جمعه. سهم زیادی از مرده به نظر می رسد شده اند ساکنان یکی جنوب توسان خانه سالمندان است.

حداقل 20 ساکنان فوت در طول شیوع بسیاری یا همه با COVID-19 علائم با توجه به یک کارمند با آگاهی از مرگ است که نمی خواهم فاش شود به این دلیل که فرد نبود مجاز به صحبت شدند. این تعداد احتمالا undercounts واقعی تلفات کارمند گفت: از آنجا که بیماران بودند که هرگز آزمایش یا که تست منفی اما بعد از توسعه علائم ممکن است گزارش به عنوان COVID مربوط به مرگ و میر.

شهرستان و مقامات بهداشتی دولت حاضر به انتشار اطلاعات در مورد مرگ و میر در مراقبت از امکانات با استناد به حریم خصوصی بیمار.

اما county دفتر معاینات پزشکی — که تنها به ندرت بررسی مرگ و میر رخ می دهد که در تجهیزات پزشکی — ارائه یک لیست از شش COVID-19 مرگ و میر آن را تایید کرده است. از کسانی که حداقل یک ساکن بود از یاقوت کبود با توجه به نسبی. و حداقل دو توسان-منطقه خانه های مراسم تشییع جنازه تماس گرفته آریزونا جمهوری گفت: آنها در حال حاضر به کار گرفته و میر ناشی از این سایت.

سخنگوی یاقوت کبود گفت که او نمی تواند ارائه تعداد دقیق از مرگ و میر منتسب به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید به دلیل برخی از بیماران ممکن است تست شده قبل از آنها درگذشت و دیگران ممکن است تا به حال شرایط مزمن که منجر به مرگ آنها.

تسهیلات در 2900 E. Milber خیابان ویران شده است توسط ویروس برای هفته ها.

در مارس 30, یاقوت کبود به تایید جمهوری که 24 ساکنان آن و سه کارمند به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. پس از کاهش به ارائه به روز رسانی یاقوت کبود در تاریخ 14 آوریل تایید کرد به جمهوری اسلامی که تعداد موارد تایید شده دو برابر شده بود به 50 ساکنان و 24 کارکنان بوده است آلوده.

“لطفا محتاط زمانی که تلاش برای استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط ‘کارکنان که ممکن است یا نه ممکن است دسترسی به اطلاعات دقیق” یاقوت کبود سخنگوی جانین L’Ecuyer گفت: در بیانیه ای در پاسخ به سوال در مورد چگونه بسیاری از بیماران فوت کرده است.

شیوع این ویروس در خانه سالمندان همزمان با دیگران در سراسر کشور در امکانات که در آن ساکنان در معرض خطر زندگی در محله های نزدیک اغلب برای مراقبت توسط کارکنان با کار بیش از حد یا خیلی کم از منابع. خانه های پرستاری از واشنگتن به نیویورک شده اند و صحنه های از نمرات از مرگ و میر.

بیشتر: حدود نیمی از خانه های پرستاری شده اند ذکر شده برای عفونت-کنترل شکست

حدود 250 نفر پرسنل در توسان خانه سالمندان که در مراکز فدرال برای مدیکر و مدیکید خدمات با کیفیت امتیاز به ثمر رساند و دو نفر از پنج ستاره است.

در عین حال آریزونا تنها به تازگی شروع نیاز به خانه های سالمندان به گزارش COVID-19 نفر در خانه های پرستاری و هنوز هم نمی جمع آوری اطلاعات در مورد آزمون مثبت برای خانه سالمندان کارکنان.

در Maricopa شهرستان بیش از نیمی از تمام COVID-19 مرگ آمده اند از خانه های سالمندان که از این هفته. اما Pima County نشده منتشر شد اطلاعات مشابه.

بنابراین گزارش از مرگ و میر ناشی از یاقوت کبود ساکنان باید ظاهر یکی یکی.

عیسی روبلز درگذشت مارس 26 بعد از تست مثبت برای COVID-19 در بیمارستان خواهر نورا گونزالس گفت توسان ایستگاه خبری KGUN 9.

پس از مجروح شدن در یک تصادف Robles, 47, تا به حال زندگی می کردند با پلژی بوده و ساکن در یاقوت کبود برای چهار سال گذشته گونزالس گفت.

این Pima County Medical Examiner حکومت فوری علت مرگ او را به عنوان عوارض از COVID-19 عفونت دستگاه تنفسی است.

“او ما محور” خواهر او گفت: یک مصاحبه تلویزیونی. “آنها به او گفت که او تا به حال خود را در تصادف اتومبیل که او که قرار بود به زندگی می کنند بیش از پنج سال است. او جان سالم به در 18 سال است.”

جمهوری تماس گرفته و حدود ده خانه های مراسم تشییع جنازه در توسان پرسیدن که آیا آنها تا به حال به کار گرفته ترتیبات برای ساکنان یاقوت کبود که مرده بود از coronavirus. دو سردخانه تایید اداره ترتیبات برای یاقوت کبود ساکنان. معلوم نیست که چگونه بسیاری از موارد در آنها به کار گرفته است. برخی کاهش یافته است به پاسخ دیگران نمی دانند و یا مراجعه کننده تماس خود را به دفاتر شرکت های بزرگ.

یاقوت کبود کارکنان به دنبال پیشگیری از عفونت روش L’Ecuyer گفت: و کسانی که فکر می کنند ممکن است در معرض شده اند و یا در حال توسعه علائم گفت: به ترک کار و منزوی خود را در خانه. یاقوت کبود نیز پوشش هزینه اتاق هتل و غذا برای کارکنان که نمی خواهید به خطر افشای خانواده خود را با بازگشت به خانه های خود را, او گفت:.

“آن شده است بدون عارضه; همکارانمان در حال حاضر خواسته شده است به ترک هتل و تا به حال به نقل مکان به سرعت” L’Ecuyer گفت: در این بیانیه که همچنین تشکر محلی اداره گردشگری و توسان شهردار رجینا رومرو برای کمک در جابجایی از یاقوت کبود کارکنان.

تماس با ما: آریزونا نمی دانم به اندازه کافی در مورد کوروناویروس موارد است. کمک به ما تغییر که

ناتانیل Sigal سخنگوی شهردار در روز جمعه گفت که دفتر شهردار آگاه بود COVID-19 موارد در یاقوت کبود در گزارش رسانه های خبری در ماه گذشته اما او نمی باید اطلاعات مرگ و میر در تاسیسات. او گفت که “هر گونه مرگ و میر کاملا غم انگیز است.”

نگرانی این است که “چیزی افتضاح’

بئاتریس Ard محبت شناخته شده به عنوان “از دست Bea” او را شکست مچ پا در توسان خانه در 8 مارس. پس از بستری او گرفته شده بود به یاقوت کبود در مارس 12 به بازسازی گفت: او نوه Gerren Ard.

خانواده قادر به بازدید خود را 77 ساله مادر بزرگ او گفت: چرا مانند خانه های پرستاری در سراسر کشور. یاقوت کبود را ممنوع کرده بود تقریبا همه ی بازدید کنندگان به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر ویروس بسیار مسری.

او گفت که او آموخته شده در مارس 29 که وجود داشته است COVID-19 شیوع بیماری در این مرکز برای اولین بار با صحبت کردن از طریق تلفن با یک هم اتاقی از مادر بزرگ خود را و سپس بعد از یک خودکار تماس تلفنی از مرکز.

او گفت: خانواده گفته شد در مارس 3 که مادر بزرگ خود را به حال قرارداد COVID-19 شد و در بیمارستان است. مادر بزرگ خود را دارای شرایط بهداشتی اساسی است که عبارتند از: بیماری مزمن انسدادی ریه و فشار خون بالا و آسم و دیابت نوع 2 است. مدت کوتاهی پس از ورود به بیمارستان, او سقوط کرد و شکسته ران او و تا به حال به عمل جراحی است.

مادر او تا به حال دو واژه به رله به خانواده و بعد از جراحی مفصل ران, او گفت:. آنها عبارت بودند از: “هیچ یاقوت کبود است.”

پس از چند هفته از چه نوه اش توصیف به عنوان “افتضاح نگرانی” او انجام می دهند بهتر است.

او به نظر می رسد به جلو به مادر بزرگ او به خانه بازگشت و هنگامی که او را به خوبی به اندازه کافی برای پخت مشهور سیب زمینی شیرین, کیک قلاب دوزی و خواندن پلیسی او را دوست دارد.

“ما را دیده اند و نه تا به حال خوب پخته غذا در مدت زمان طولانی,” او گفت:.

شهرستان, دولت نمی خواهد آزادی اطلاعات

Pima County Health Department سخنگوی هارون Pacheco گفت: این شهرستان می تواند انتشار اطلاعات خاص در دراز مدت مراقبت از امکانات است که به حال مرگ و میر و یا موارد COVID-19.

در حالی که این شهرستان نمی تواند انتشار جزئیات “ما متعهد مقدار زیادی از منابع به سعی کنید برای جلوگیری از شناسایی و پاسخ به موارد در این نوع از تنظیمات” او گفت:.

آریزونا بر خلاف بسیاری متحده را منتشر کرده است ایالت ارقام در تعداد coronavirus موارد در خانه های پرستاری و فقط شروع به جمع آوری این اطلاعات تحت یک فرمان اجرایی امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. mlb هفته گذشته است.

مراقبت دراز مدت امکانات مانند خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در حال حاضر نیاز به گزارش به دولت هفتگی تعدادی از ساکنان که تست مثبت برای COVID-19 و چگونه بسیاری از آنها در بیمارستان بستری شدند. اما منظور اجرایی نیازی نیست که آنها را به گزارش مرگ و میر مربوط به COVID-19. و نه این منظور نیاز است که تسهیلات نام ساخته شده است.

دولت بزرگترین گروه حمایت برای بازنشستگان, AARP, آریزونا, خواسته است دولت برای انتشار به کدام تسهیلات مراقبت دراز مدت داشته اند تایید موارد COVID-19.

مینه سوتا و اوکلاهما در میان کشورهای لیست امکانات با ساکنان که تست مثبت است. و فقط این هفته اوهایو فرماندار مایک DeWine و اوهایو وزارت بهداشت به دنبال کت و شلوار و پس از فشار از خانواده ها و اخبار رسانه ها است.

در سراسر کشور ساکنان مراقبت دراز مدت امکانات در میان جمعیت های آسیب پذیر به شدت عفونی ویروس. بسیاری از سالمندان هستند و باید مشکلات اساسی. فدرال و مقامات دولتی باید با صدور چند حکم از اوایل ماه مارس از جمله ممنوعیت نزدیک به همه بازدید کنندگان و نیاز به دقیق کنترل عفونت.

بیش از 3,600 مرگ و میر در سراسر کشور مرتبط شده اند به COVID-19 شیوع بیماری در خانه سالمندان و در دراز مدت مراقبت از امکانات هشدار دهنده افزایش در دو هفته گذشته با توجه به آسوشیتد پرس. AP شمارش بر اساس گزارش های رسانه ها و دولت بهداشت و درمان بخش است.

آخرین تعداد حداقل 3,621 مرگ و میر است تا از حدود 450 مرگ و میر 10 روز پیش. واقعی تلفات است به احتمال زیاد بسیار بیشتر کارشناسان می گویند به دلیل اینکه اکثر متحده را شامل نمی شود در خود تعداد افرادی که کشته شد اما هرگز آزمایش COVID-19.

Arizona Department of Health Services سخنگوی کریس Minnick نمی خواهد می گویند زمانی را ببینید, اطلاعات جمع آوری شده از طریق Ducey اجرایی سفارش. او در ضمنی که دولت قصد دارد به انتشار “کل ایالت سطح اطلاعات” و پاسخ نمی دهند که اگر خواسته که به معنای دولت نیست, برنامه ریزی برای انتشار اسامی امکانات با تایید COVID-19 موارد است.

آریزونا عدم اطلاع از نگرانی های طرفداران برای خانواده هایی که عزیزان در دراز مدت مراقبت از امکانات.

“چگونه بسیاری از کیسه های بدن ما برای دیدن در حال انجام از خانه های پرستاری قبل از آنها شروع به ponying تا این اطلاعات آنها شروع به شفاف بودن و تنها بودن صادقانه گفت:” برایان لی مدیر اجرایی تگزاس مبتنی بر خانواده ها برای مراقبت بهتر. “دیگر این ویروس همچنان در این تاسیسات آن را به نشان می دهد بی مبالاتی از این سیاست تصمیم به کفن این اطلاعات است.”

آنها لازم نیست که صبر کنید برای کسب اطلاعات به سرعت در حال گسترش ویروس می تواند همه چیز را تغییر دهید توسط در ساعت, او گفت:.

مقامات دولتی در حال ترک خانواده ها در تاریکی با به اشتراک گذاری اطلاعات آنها به سرعت او گفت:. خانواده ها باید به عنوان اطلاعات آنجا که آنها می توانید آگاهانه تصمیم گیری مراقبت های بهداشتی برای عزیزان خود.

“دیگر [دولت] نشسته بر این بیشتر بی عاطفه آنها نگاه,” او گفت:. “آن را واقعا تبدیل به یک بازی حدس زدن اینکه آیا یا نه در حال شیوع در خانه های سالمندان و یا کمک به زندگی.”

آیا شما اطلاعاتی در مورد یاقوت کبود و یا یکی دیگر از آریزونا خانه سالمندان با COVID-19 شیوع? رسیدن به خبرنگار در anne.ryman@arizonarepublic.com یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de