مردی که به ضرب گلوله پل تجمع اعتراضی در دفاع از خود از زندان آزاد شده

مردی که به ضرب گلوله یک زندگی ماده حامی در آستین آخر این هفته از زندان آزاد شد بدون اینکه متهم پس از او می گوید: او با استفاده از تفنگ خود را در دفاع از خود با توجه به پلیس.

ناشناس مظنون که در سمت چپ زندان کمتر از 24 ساعت پس از دستگیری گفت که او به ضرب گلوله کشته و گرت پرورش به اتهام هدف یک AK-47-سبک تفنگ در او.

مظنون گزارش به پلیس گفت او رانندگی در نزدیکی یک اعتراض در آستین هنگامی که او را دیدم پرورش با همسرش که در یک صندلی چرخدار. مشکوک گفت که او “شات کسی که تا به حال با نزدیک شدن راننده از پنجره وسیله نقلیه خود را و اشاره یک تفنگ در آنها” قبل از رانندگی به دور از اعتراض و خواستار 911.

Austin رئیس پلیس برایان مانلی گفت: پلیس منتشر شد, مظنون بدون شارژ او را پس از تعیین او عمل کرده در دفاع از خود. مانلی گفت که این گروه دریافت کرده است برخی از فیلم از این حادثه نشان می دهد که پرورش با اشاره تفنگ خود را در گمان پنجره. او هر کسی را تشویق بیشتر با تصویری از تیراندازی به نوبه خود آن را در.

“در طول تحقیقات اولیه از این حادثه به نظر می رسد که آقای فاستر ممکن است اشاره کرد و سلاح خود را در راننده این خودرو قبل از اینکه شات” مانلی گفت. “آقای پرورش بود که برگزاری یک AK-47-نوع تفنگ حمله — با نزدیک شدن به راننده سمت پنجره که دیگران در جمعیت آغاز شد قابل توجه خودرو.”

آنا مایو که فاستر, خواهر, گفت: او برادر ترویج باز-قوانین حمل در ایالت تگزاس است.

“او همیشه انجام اسلحه خود را با او” مایو گفت. “او همیشه خواهد حق خود را به انجام, اما او هرگز تهدیدی برای کسی.

“او یکی از مهمترین kindhearted مردم — که تمام دلایل او خارج وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de