مرد مظنون به سلاح سرد دوست دختر سابق در یک مسا پارک بیش از یک محرک بررسی فروپاشی

مسا پلیس دستگیر 50 سال مراجعه کننده به سلاح سرد دوست دختر سابق خود را چندین بار با چاقوی آشپزخانه در هفته گذشته بعد از یک استراحت و استدلال بیش از یک محرک بررسی با توجه به اسناد دادگاه.

یک افسر پلیس در حال مشاهده یک غذای زنده از دوربین های نظارت در جولای 7 دیدم یک مرد راه رفتن تا به یک زن نشسته بر روی نیمکت در پیشگام پارک در نزدیکی خیابان اصلی شرق و از روی ناچاری با توجه به مسا گزارش پلیس در زمینه Maricopa County Superior Court. او ظاهر می شود ضربه او را بارها و بارها.

دیگر افسران در نزدیکی این پارک به سرعت وارد شدند و متوجه شد این زن شده بود بارها و بارها با چاقو.

قربانی در بیمارستان بستری شد, با هفت زخم چاقو به قسمت بالای تنه. این گزارش گفت که او گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او رفت و به عمل جراحی است.

مردم در پارک کارگردانی افسران به ریچارد لی گرگ بود که در راه رفتن به دور از پارک هل دادن صندلی چرخدار.

افسران یافت گرگ در پارکینگ پوشیدن خونین-به دنبال کفش و یک چاقوی آشپزخانه با 11 اینچ تیغه که به نظر می رسد تحت پوشش در خون بود در صندلی چرخدار.

بر اساس این گزارش گرگ ساخته شده “خود به خودی اظهارات” به افسران که او با چاقو به دوست دختر سابق خود را. در اظهارات او گفت: “اگر او نمی توانست او را هیچ کس نمی خواهد.”

طی مصاحبه ای در مسا اداره پلیس ستاد گرگ گفت: یک کارآگاه “او هیچ ندارد ندامت برای آنچه که او” در این گزارش اعلام کرد.

گرگ به تایید پلیس او را در یک ماه رابطه با زن تا زمانی که آنها را شکست تا دو هفته قبل از به سلاح سرد. او گفت که او می دانست او بی خانمان و صرف مقدار زیادی از زمان خود را در Pioneer پارک در حالی که او زندگی می کردند در دیگر بی خانمان شد.

گرگ مراجعه به پلیس از او به پارک رفت و قصد کشتن او را که روز به خاطر او ناراحت بود مورد تجزیه و که او قرار بود برای دریافت یک محرک چک, اما او تا به حال قفل شده است و او را از حساب بانکی با توجه به گزارش.

او به دنبال زن به حمام و رفتن به چاقو او خارج اما گرگ به جای او به دنبال یک ramada جایی که او نشسته پشت سر او. او در نهایت ایستاد و در خشم چاقو این زن با چاقو او نگه داشته در کوله پشتی خود این گزارش اعلام کرد.

گرگ پلیس گفت که او به یاد می آورد با چاقو او را مورد شش بار در گردن و بالای شانه ها هر چند در این گزارش گفت که او تا به حال هفت زخم.

گرگ شد و به اتهام اقدام به قتل و حال برگزار شد در Maricopa County زندان $500,000 تا باند. او در جلسه مقدماتی برای مجموعه 8:30 صبح روز شنبه در جنوب شرقی منطقه ای دادگاه مرکز.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @alana_minkler.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de