مرد مظنون به ضرب چاقو باردار کردن اجسام, راننده در حال حاضر متهم آتش سوزی در دانشگاه ASU

آتش سوزی در آریزونا دولت دانشگاه پردیس است که مربوط به همان مظنون متهم به قتل باردار کردن اجسام راننده شش روز بعد در 2019 با توجه به سوابق دادگاه.

Fabian Durazo 22 ساله متهم است که به ضرب چاقو Kristina Howato, 39, یک, Lyft, راننده ای که در ژانویه. 27 سوار به 1700 بلوک شرق خیابان هشتم در تمپه به Durazo سوار با توجه به سوابق دادگاه.

با توجه به کیفرخواست پرونده در مه 29, Durazo در حال حاضر رو به اتهام آتش سوزی از یک ساختار اشغال شده و تشدید آسیب جنایی پس از یک ساختمان در 301 E. نارنجی بازار در تمپه آسیب دیده بود. این ASU یادبود اتحادیه واقع شده است که در آن آدرس.

ژانویه آتش

آتش سوزی گزارش شد در یادبود اتحادیه در 8:15 p. m. on Jan. 21, 2019, با توجه به ورود پلیس توسط دانشگاه ایالتی آریزونا را در اداره پلیس است.

یادبود اتحادیه خانه گزینه های ناهار خوری و نشست و مطالعه فضاهای برای دانش آموزان است.

یک سخنگوی دانشگاه گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که Durazo زمان کلاس در ASU برای یک سال تحصیلی آغاز و در پاییز سال 2016.

سابق دانشجویی نقل مکان به ایالت آریزونا از کالیفرنیا با توجه به Mio استودیو عکاس علامت Bumatay. او گفت: جمهوری اسلامی که Durazo آمد به استودیو خود را در سال 2017 برای عکس های سر به امید تبدیل شدن به یک مدل و بازیگر.

با توجه به کیفرخواست Durazo متهم است که باعث “یک آتش سوزی یا انفجار” به ساختمان است. آن گفت: آسیب کمتر از $1,500.

اتهامات دیگر

Durazo چهره دو فقره درجه اول قتل عمد در مرگ و میر ناشی از Howato و فرزند متولد نشده. او در سه ماهه سوم بارداری. او نیز به اتهام سرقت مسلحانه آدم ربایی و سرقت است.

با توجه به کیفرخواست “جرم درگیر تخلیه استفاده یا تهدید نمایشگاه چاقو یک سلاح کشنده یا خطرناک ابزار و یا عمدی و یا دانستن اضرار جدی آسیب فیزیکی.”

زمانی که Howato وارد را انتخاب کنید تا Durazo او شروع به چاقو او را بارها و بارها و فرار با زن 2005 جیوه SUV, پلیس می گویند.

Lyft, بدون سلاح, سیاست برای رانندگان و مسافران است.

اولین پاسخ دهندگان در بر داشت زن با توجه به سوابق دادگاه. او به بیمارستان منتقل شد جایی که او و فرزند او درگذشت.

مقامات اجرای قانون گفت: Durazo شد ردیابی از طریق GPS تکنولوژی واقع در داخل Howato خودرو. او در بر داشت در بین 10 در نزدیکی Quartzsite با توجه به تمپه ،

افکار در مورد آریزونا سیستم قانونی است ؟ رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در [email protected] او در توییتر دنبال کنید: @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de