مرد به ضرب گلوله کشته شده توسط داکوتای شهرستان معاون Lakeville مرد 36

مقامات روز یکشنبه شناسایی مردی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط یک کلانتر معاون در خانه اش در Lakeville پس از او گفته اخراج در اجرای قانون است.

Kent R. کروگر, 36 کشته شد چندین بار در اواخر روز جمعه درگذشت لحظاتی بعد با توجه به Hennepin County دفتر معاینات پزشکی است.

داکوتای شهرستان معاون شات کروگر پس از افسران پلیس وارد خانه حدود سه چهارم از یک مایل در شمال شرقی Lakeville دبیرستان به خدمت اورژانس را برای محافظت از.

کروگر به نظر می رسد با یک تفنگ را در عرض چند ثانیه از ماموران با ورود به محل اقامت و در حدود 11:40 صبح کلانتر دفتر در بیانیه ای گفت. پس از کروگر بود به ضرب گلوله پلیس با انجام اقدامات نجات بخش است اما او در صحنه مرده. هیچ ماموران مجروح شدند.

کروگر به حال یک حکم در زمان ثبت روز چهارشنبه چهارم-رشته حمله در ماه اوت سال 2018 در یک افسر پلیس به خاطر او از دست رفته Feb. 12 دادگاه تاریخ کلانتر تیم لسلی گفت:.

سفارش برای حمایت همچنین شامل یک تقاضا که او تخلیه خانه که در آن مادر خود را نیز زندگی می کردند, با توجه به ثبت اموال.

اعزام اورژانس صوتی دستگیر شده که بلافاصله پس از تیراندازی در خانه زرد rambler در 20800 بلوک از خیابان ایتالیا.

“عکس اخراج عکس, اخراج!” یک افسر radioed. “پسر بد کردن خوب, پسر خوب! پسر بد کردن خوب, پسر خوب!”

کلانتر در بیانیه دفتر اشاره کرد که “ماموران اجرای قانون محل زندگی خود را در معرض خطر هر روز برای محافظت از مردم و اجرای قانون است. در این وضعیت [کروگر] می توانست زندگی از نمایندگان افسران و یا عمومی با تصمیم خود برای باز کردن آتش. وجود ندارد و اقدامات معاون دیگران می تواند مجروح شده اند و یا کشته شدند.”

هویت ماموران درگیر خواهد شد “پس از دور اول مصاحبه [با آنها] کامل است” گفت: بروس گوردون سخنگوی دفتر امور جنایی دلهره (BCA) است که با عنوان بررسی است. در این میان نمایندگان و افسران درگیر در این حادثه قرار داده شده در استاندارد اداری با ترک پرداخت.

همراه با حمله مورد کروگر سابقه کیفری در مینه سوتا دهانه تقریبا تمام زندگی بزرگسالی و شامل اعتقادات به صورت زیر سن قانونی نوشیدن و رانندگی در اختیار داشتن ماری جوانا در حالی که رانندگی رفتار آشوبگرانه و مختلف نقض ترافیک که شامل رانندگی پس از داشتن مجوز خود را لغو.

کروگر مرگ اولین بار است که در دولت در این سال مربوط به رویارویی با اجرای قانون است. با توجه به یک استار تریبیون پایگاه داده وجود دارد 14 پلیس برخورد سال گذشته است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>