مرد به ضرب گلوله توسط پلیس پس از تعقیب با سرعت بالا از طریق پرسکات و پرسکات ولی

یک مرد به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس گرفته و به بیمارستان پس از شکار کردن با سرعت بالا در بزرگراه 69 طریق پرسکات به پرسکات ولی چهارشنبه شب پرسکات ولی پلیس گفت:.

حدود 6:30 p. m. a پرسکات افسر پلیس را دیدم یک کامیون شورلت سفر در سرعت بالا با سرعت در خلاف جهت در بزرگراه 69, پلیس گفت:. این پرسکات افسر قادر به سازگاری با کامیون. راننده سپس وارد پرسکات ولی در Stoneridge.

به گفته پلیس راننده ادامه داد: به درایو را از طریق پرسکات ولی “نامنظم” و به سرعت 120 مایل در ساعت است. پلیس گفت: به عنوان راننده در ادامه به درایو ماموران متوقف ترافیک در تقاطع ها برای جلوگیری از حوادث احتمالی است.

راننده ادامه داد عازم شمال و پلیس گفت: پس از او ساخته شده یک U-نوبه خود او سعی کردم به رم یک پرسکات ولی افسر پلیس خودرو, پلیس گفت:. افسر از کار اخراج مشکوک پلیس گفت: ترس برای زندگی خود را.

سپس راننده وسیله نقلیه دیگری باعث صدمات جزئی به فرد در داخل به عنوان او را به رهبری نسبت Glassford هیل جاده و بزرگراه 69, پلیس گفت:.

راننده ادامه داد: به درایو را از طریق پرسکات ولی به پرسکات که در آن او سپس رو به بیرون از کامیون و فرار با پای پیاده در مرز ایجاد کرد مرکز خرید کشته شده است.

یک پرسکات ولی پلیس K-9 unit یافت و مهار مشکوک, پلیس گفت:. او منتقل شد به بیمارستان برای صدمات که تهدید کننده زندگی است.

هیچ ماموران مجروح شدند.

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @TinaMGiuliano

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de