28-سال-مرد گناهکار در اواخر سال گذشته از ضرب تیراندازی یک نوجوان در جنوب مینیاپولیس ایستگاه گاز در سال 2018 شده است محکوم به بیش از 23 سال در زندان است.

Hennepin County وکیل Mike Freeman اعلام 280-ماه حبس برای رادنی D. جکسون که تا به حال هیچ دائمی آدرس در روز جمعه. دادستان شده بود به دنبال یک 30 سال حبس.

در نوامبر. 1 منصفه در بر داشت جکسون به جرم قتل درجه دوم در اثر تیراندازی 18 سال, پیر محمد عبدی از مینیاپولیس.

یک تاریخ صدور حکم برای مجموعه اواخر سال گذشته به تعویق افتاد بنابراین دادگاه می تواند به عقب منصفه که محکوم جکسون و تعیین اینکه آیا آنها مذاکرات ممکن است آلوده توسط یک داور که در گزارش به آنها خارج از اطلاعات است.

با توجه به شکایت کیفری در Nov. 6, 2018 جکسون و دوست دختر خود را Derionna Leake از رابینزدیل کشیده تا به یک پمپ در جاده سریع السیر ایستگاه گاز در 2445 بلومینگتون Av. زمانی که زن و شوهر در بازگشت از فروشگاه جکسون SUV به دام افتاده بود بین دو وسیله نقلیه.

عبدی خودرو در جلو و جکسون و Leake شروع به فریاد در او. Leake انداخت یک شیشه از وازلین عبدی در جهت.

زمانی که ماشین پشت سر آنها منتقل جکسون سوار کردن اما پارک شده در سراسر خیابان. Leake ادامه داد: پرتاب اقلام در عبدی خودرو که در پاسخ به پرتاب سنگ به سمت جکسون SUV.

جکسون پس از آن برگزار شد تفنگ را از پنجره به انتظارنشسته بودند تا خود را به ضرب گلوله از کار اخراج و پس از علامت گذاری به عنوان تلاش برای فرار از اتهامات عنوان شده می گویند.

شات زده عبدی در پشت سر. او چند ساعت بعد در HCMC.

Leake التماس کرد گناه را به درجه دوم riot برای نقش خود در این حادثه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im