یک یوما مرد ثبت تصویری ظاهرا نشان دادن یک کارمند در دایره K فروشگاه در یوما جمعه امتناع او سرویس زیرا او با پوشیدن ماسک.

روبن Bibiloni گفت: او رفت و به دایره K بزرگراه 95 به خرید حواله زمانی که یک کارمند به او گفت که او نمی تواند ارائه برای او چرا که او با پوشیدن ماسک.

Bibiloni ارسال شده در یک ویدئو در توییتر که نامش ذکر نشده که گفت او یک مدیر. در این ویدئو او گفت: “ظاهرا اگر شما با پوشیدن یک ماسک به آن دلیل است که شما آلوده.”

Bibiloni گفت: این مورد نیست. او با پوشیدن ماسک برای محافظت از خود را از احتمالا آلوده شدن توسط ویروس چرا که او دارای مشکلات کبدی و کلیوی او گفت: Arizona Republic. او گفت: کارمند بود دست زدن به مواد غذایی بدون هر گونه ماسک و دستکش.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مردم توصیه می شود برای شروع با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این coronavirus هر CDC توصیه می کند.

“به او گفتم: آیا شما می دانید آنچه در جریان است با این بیماری همه گیر? دولت گفت به پوشیدن ماسک و دستکش” Bibiloni گفت: Arizona Republic. “من که قرار بود به شانس و آن را (ماسک) ، بنابراین من در سمت چپ و بدون حواله چرا که او حاضر به من است.”

او گفت که او و همسرش به خارج و دیگر فروشگاه ها با ماسک و دستکش و با تجربه هر گونه مشکلات.

Circle K با صدور این بیانیه به آریزونا جمهوری:

“در دایره K سلامت و ایمنی مشتریان و کارکنان اولویت ما است و ما کار کرده اند از نزدیک با فروشگاه ما مدیران و کارکنان برای اطمینان از فروشگاه ما همچنان به عنوان یک مکان امن برای نیازهای روزانه خود. به عنوان فدرال و ایالتی و محلی سیاست های اطراف پوشیدن پوشش صورت در عمومی شده است, مایع و جدید توصیه شده توسط CDC بود و فقط در روز جمعه صادر کنیم ما به روز دستورالعملهای داخلی برای کارکنان و مشتریان در مورد ماسک محافظ و ارائه شده است که اطلاعات به فروشگاه های ما. ما نیز در روند ارائه non-N95 ماسک تنفسی به فروشگاه ما کارکنان که در حال حاضر باید این گزینه از پوشیدن آنها.”

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار الهام سنگی در alyssa.stoney@arizonarepublic.com. او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de