مرد می گوید: همسر سابق است که پسر عموی گمشده آیداهو کودکان و نوجوانان می داند که در آن آنها; او آن را انکار می کند

اسناد ثبت شده در Maricopa County Superior Court هفته گذشته ادعا لری Vallow خواهر زاده می داند محل کودکان خود را که گم شده است برای بیش از پنج ماه است.

لری Vallow کودکان, جاشوا “JJ” Vallow, 7 و Tylee Ryan, 17 شده اند گم شده از آیداهو از سپتامبر جرقه تعقیب جنایتکاران در سراسر کشور و منافع بین المللی از جمله در آریزونا که در آن آنها قبلا زندگی می کردند ،

در سال های اخیر اسناد دادگاه گیلبرت و مرد ادعا می کند همسر سابق خود می تواند نقش مهمی در پیدا کردن کودکان است.

براندون Boudreaux ادعا در اسناد طلاق Feb. 19 همسر سابق خود Melani Boudreaux, Vallow را خواهر زاده می داند که نگهداری از این کودکان گم شده و در حال بررسی در ارتباط با ناپدید شدن خود را.

در بیانیه منتشر شده توسط وکیل در چهارشنبه Melani محروم دانستن محل لری Vallow کودکان و یا که او درگیر در هر تخلف است.

ادعا می کند که کودکان و نوجوانان’ پسر عموی می داند که در آن آنها

براندون برای ثبت طلاق از Melani ژوئیه گذشته.

در یک سند خود را وکیل پرونده در دادگاه در فوریه. 19 او ادعا کرد Melani بود “در حال بررسی برای متعدد felonious اعمال متعدد در سراسر حوزه های قضایی” از جمله ناپدید شدن عمه لری Vallow کودکان.

“مادر درگیر در یک فرقه که در آن متعدد اعضای بزرگسالان و کودکان به طور یکسان شده اند کشته شدن مانند مگس” اسناد وزارت امور خارجه. “آگاهی از محل نگهداری از عمه اش دو دست رفته کودکان و تمایل به همکاری با اجرای قانون در پیدا کردن این کودکان است دلهره آور به پدر.”

در اسناد دادگاه براندون ادعا Melani به او گفت شوهر جدید ایان رابرت Pawlowski, “گاهی اوقات کودکان را پر از نور و پس از آن فقط می خواهم که آنها را از تاریکی است.” Pawlowski بعد از پلیس گفت که اطلاعات با توجه به اسناد و مدارک.

Melani و Pawlowski ازدواج در لاس وگاس در Nov. 30 با توجه به اسناد دادگاه. آنها ذکر شده در مجوز ازدواج به عنوان ساکنان آیداهو است که در آن کودکان از گذشته دیده می شود.

رکسبرگ اداره پلیس دستیار ارشد گری هاگن گفت: او نمی تواند اظهار نظر در مورد آن در حال انجام تحقیقات مربوط به کودکان ناپدید شدن از جمله اخیر دادگاه براده.

در بیانیه منتشر شده توسط وکیل در چهارشنبه Melani را رد دخالت.

“خانم Pawlowski همکاری کرده و با اجرای قانون از جمله ملاقات برای ساعت با اف بی آی در سه روز جداگانه,” او وکیل Robert P. جارویس در بیانیه ای گفت:. “همانطور که او گفت: FBI, Melani نمی دانید نگهداری از کودکان از دست رفته از عمه لری Vallow.”

آنها ادعا براندون بود اقدام در تلافی و “از طریق انجام با تهدیدات با دروغ گفتن در دادگاه اسناد و مدارک” به عنوان تلاش برای به دست آوردن حضانت از فرزندان خود را.

مرد مظنون همسر سابق توطئه برای کشتن او در گیلبرت

تقریبا سه هفته قبل از اینکه زن و شوهر را از طلاق نهایی شد, Brandon شلیک گلوله در Oct. 2 در گیلبرت در حالی که در راه بازگشت از ورزشگاه.

در اخیر اسناد دادگاه براندون ادعا Pawlowski پلیس گفت که Melani به او گفت او با توطئه عموی الکس به کشتن Brandon.

براندون اعتقاد Melani توطئه برای کشتن او قبل از طلاق خود را نهایی “به” در سیاست “برای کمک به حمایت از این فرقه که او اعتقاد بر این است به عنوان بخشی از” با توجه به اسناد دادگاه.

“پدر ادعا میکند که مادرش او یک میلیون دلار از دلایل به پدر کشته” اسناد اعلام کرد.

در ماه دسامبر گذشته, Brandon گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که لری Vallow پیوست رادیکال مذهبی در سال 2018 است. در رسانه های اجتماعی نوشته ها و مصاحبه های رسانه ای و خانواده و دوستان لری Vallow و چاد Daybell توصیف کرده اند که اعتقادات مذهبی به عنوان cultlike و نگران گفت: آنها صحبت غالبا از پایان جهان است.

سوابق: طلاق نشان می دهد مادر 2 بچه ها گم گفت: او خدا را تهدید به کشتن شوهر

به گفته براندون Melani شروع به صرف زمان با او و گروه قبل از اینکه به طور ناگهانی خواستار طلاق در تابستان گذشته.

“پدر ادعا میکند که مادر به شدت درگیر با روز قیامت فرقه واقع در درجه اول در خارج از شهر که در آن مادر در حال حاضر ساکن. مادر چپ آریزونا تقریبا بلافاصله پس از تلاش در زندگی, ترک بدون ردیابی و خروج فرزندان خود را پشت” دادگاه اسناد وزارت امور خارجه.

“مادر تنها در حال حاضر می آید به جلو به عنوان او احساس می کند که مرگ مشکوک عموی او بود که تیرانداز در این حادثه مربوط به کودکان دارای نوعی رهایی او از نقش خود را در تلاش در زندگی است. این است که به سادگی مورد نیست” آن را ادامه داد.

یک Jan. 27 دادخواست واصل در Melani از طرف او گفت: “تا به حال هیچ دلیلی برای تحریک یک حادثه از این طبیعت” در برابر براندون. در آن او همچنین ادعا کرد براندون بود “بسیاری از سوال معاملات کسب و کار در آریزونا” و همکاران کسب و کار “می تواند تلاش برای ‘قتل’ او.”

در سند Melani وکیل استدلال کرد که برندن ناراحت است در مورد ازدواج مجدد و مقابله به مثل در برابر او با ساخت ادعاهای بی اساس در مورد سلامت روان و پدر و مادر توانایی.

روز چهارشنبه وکلای او ادعا کرد که فیلم از لری Vallow را اجاره واحد ذخیره سازی را نشان می دهد کاکس در آیداهو در Oct. 2 و بنابراین نمی توانست به کسی که در براندون در آریزونا. رکسبرگ پلیس بلافاصله پاسخ به این جمهوری را به تحقیق در مورد این موضوع.

“Melani هرگز در ارتباط با فرقه” جارویس گفت. “Melani است که یک عمر از اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران و باورهای خود هستند سازگار با کلیسا. Melani دارای نزدیک به او اعتقاد به خدا محبت است. او را دوست دارد کودکان و احترام به زندگی است.”

لری Vallow هفته گذشته بازداشت شده در ارتباط با بچه ها گم

لری Vallow نقل مکان کرد و با دو فرزند به رکسبرگ در اطراف اولین هفته از ماه سپتامبر سال گذشته با توجه به سوابق دادگاه.

جاشوا گذشته دیده می شود هفت. 23 در کندی مدرسه ابتدایی در رکسبرگ که در آن او تا به حال شده است برای ثبت نام تا سه هفته پرونده اعلام کرد.

تلفن سوابق نشان می دهد Tylee رفت به پارک ملی یلوستون با جاشوا لری Vallow و لری برادر الکس کاکس در سپتامبر. 8 با توجه به سوابق دادگاه. پلیس گفت که آنها باید یک عکس از Tylee در پارک ورودی و همچنین به دست آمده از Vallow را iCloud یک عکس از Tylee در یلوستون که در همان روز.

مقامات گفته اند که لری Vallow و شوهر جدید, چاد Daybell اند و همکاری در تحقیقات خود به کودکان ناپدید شدن و لری Vallow نه مطابق با حکم دادگاه به “تولید” کودکان خود را در آیداهو.

این زن و شوهر بیش از دو هفته پس از همسرش, Tammy Daybell درگذشت در Fremont County است. او پس از مرگ مشکوک تلقی شده است و نتایج کالبد شکافی و در حال انتظار.

لری Vallow دستگیر شد Feb. 20 توسط kaua’i اداره پلیس در هاوایی و به نظر می رسد در هاوایی دادگاه روز بعد که در آن قید وثیقه آزاد شد 5 میلیون. یک استرداد شنوایی بود برای ماه مارس برنامه ریزی 2.

او باقی مانده رزرو در kaua’i جامعه تادیبی مرکز در روز سه شنبه با توجه به هاوایی وزارت امنیت عمومی سخنگوی تونی شوارتز.

مرگ و میر در چندلر گیلبرت مرتبط با خانواده هنوز در دست بررسی

لری Vallow و دو فرزند زندگی می کردند در مترو ققنوس سال با Maricopa County Superior Court سوابق نامگذاری آنها قدمت آن به سال 2012 است. دو سال بعد یوشع به تصویب رسید لری Vallow و شوهر سابق او چارلز Vallow.

چارلز Vallow به ضرب گلوله کشته شد به مرگ توسط لری Vallow برادر الکس در جولای 11 در چندلر است. این چندلر اداره پلیس رسیدگی به این حادثه در حال انجام است.

Cox ادعا دفاع در ماه جولای تیراندازی. در ماه نوامبر او به ازدواج در لاس وگاس و روز بعد شاهد ازدواج Melani و Pawlowski با توجه به آنلاین سوابق دادگاه.

کمتر از دو هفته بعد Cox درگذشت on Dec. 12 در گیلبرت. او علت مرگ شناخته نشده است و کالبد شکافی در انتظار, به گفته پلیس. گیلبرت اداره پلیس رسیدگی به این حادثه نیز ادامه دارد.

چارلز Vallow دوم از لری Vallow را شوهران به مرگ در دو سال گذشته و دوم در رویارویی با کاکس.

یوسف Ryan مرده پیدا شد مارس 5, 2018, در بستر, در خانه گیلبرت و با توجه به یک گزارش از Maricopa County دفتر معاینات پزشکی است. شیوه ای خود را از مرگ تلقی می شد و خود را باعث مرگ شد “arteriosclerotic بیماری های قلبی عروقی” دفتر گفت. رایان بود Tylee پدر.

بیش از 10 سال قبل از مرگ او Ryan مورد حمله قرار گرفت توسط Cox در Austin, تگزاس پس از یک نظارت و بازدید با Tylee. کاکس با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در یوسف و سپس تهدید به کشتن او با توجه به سوابق دادگاه.

Cox محکوم شد سال بعد از تشدید حمله با سلاح مرگبار و محکوم به سه ماه در زندان با توجه به سوابق دادگاه.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>