مرد می شود بیش از 5 سال زندان برای آزار پارک قربانیان

یک مرد در کالیفرنیا است که در طیف اوتیسم محکوم شد دوشنبه به بیش از پنج سال زندان برای cyberstalking خانواده از پارک فلوریدا, تیراندازی مدرسه قربانیان.

ایالات متحده منطقه قاضی Rodolfo رویز اعمال این حکم در 22 سال براندون فلوری از سانتا آنا کالیفرنیا رد درخواست دادستان برای حداکثر 20 سال زندان محکوم.

فلوری محکوم شد توسط یک هیئت منصفه در ماه اکتبر از سه فقره cyberstalking و یک تعداد از انتقال یک آدم ربایی تهدید.

دادگاه شواهد نشان داد که بین دسامبر ژانویه 2018 و 2019, فلوری با استفاده از چندین Instagram حساب به تهدید و آزار و اذیت خانواده های قربانیان روز ولنتاین 2018 تیراندازی در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان که در سمت چپ 17 کشته و 17 زخمی شدند.

در برخی از پیام های او ادعا کرد خویشاوندی و حتی impersonated تیراندازی متهم Nikolas کروز. در دیگران او استناد نام بدنام serial killers مانند Ted Bundy.

“من کشته شما عزیزان هاهاها” یک پیام گفت. “آیا شما مانند من ولنتاین هدیه ؟ من به کشته شدن دوستان خود است.”

یکی از نام کاربر بود “nikolas.کروز.کشته شدند.خود را.خواهر” پرونده های دادگاه نشان می دهد. یک پیام از این حساب گفت: این:

“هاهاها او تمام زندگی خود را جلوتر از او و من آن را به سرقت برده از او” با توجه به اسناد دادگاه.

“قربانیان زندگی در سایه ترس مداوم که فرد آنها را بمباران” با پیام ها را دنبال کنید در کروز را قدم به قدم دستیار آمریکا وکیل آجی الکساندر گفت: در دادگاه مقالات. “قربانیان سزاوار عدالت است. سزاوار آنها در صلح زندگی می کنند و با اعتقاد به این که آنها در حال امن و مطمئن است.”

در فلوری الکترونیکی دستگاه های مقامات همچنین هزاران نفر از تصاویر ذخیره شده از Bundy, تصاویر از هدفمند قربانیان و تصاویری از پیام های که او فرستاده بود قربانیان.

“خطر که فلوری به شمار روشن است و اگر با توجه به فرصت یک خطر واقعی وجود دارد که او تلاش خواهد کرد به دنبال در قدم به قدم از جرم قاتل و قاتلان سریال که او idolizes” الکساندر گفت.

وجود دارد کافی شهادت در فلوری آزمایشی که او مبتلا به اوتیسم اگر چه چندین بهداشت روانی کارشناسان گفت که او درک درست از غلط.

در عین حال خود را وکیل سابرینا Puglisi گفت که او امیدوار بود قاضی را وزن بیشتر به مسائل روانی در تحمیل یک جمله.

“من فکر می کنم که این یک حکم داده براندون پس زمینه و دیگر مشابه واقع موارد اما من معتقدم که قاضی احساس نیاز به حکم ارسال پیام به دیگران است که در خارج وجود دارد در اینترنت انجام می دهند این رفتار بد” Puglisi گفت.

در ضمن کروز, 21, چهره, مجازات مرگ اگر محکوم در پارک تیراندازی. وکلای او گفته اند که او را به اعتراف به گناه در ازای زندگی حکم زندان اما دادستان باید این پیشنهاد را رد کرد.

کروز آزمایشی است و انتظار می رود برای شروع مدتی بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>