این Maricopa County دفتر دادستان تصمیم گرفته است تا دیگر به دنبال مجازات اعدام برای یک مرد متهم به قتل یک گلندیل افسر پلیس است.

این تصمیم پس از آریزونا دیوان عالی کشور خالی حکم اصلی برای Bryan Hulsey, 46, که به اعدام محکوم شده در سال 2014 قتل درجه اول برای کشتن افسر آنتونی هالی و اقدام به قتل درجه اول مربوط به یک افسر دوم, دیوید Goitia.

آریزونا دیوان عالی کشور خالی Hulsey حکم اعدام در سال 2018 پس از ایالات متحده حکم دادگاه عالی در مورد یکی دیگر از آریزونا مرد در انتظار مرگ.

Maricopa County وکیل Allister عادل گفت: Arizona Republic دفتر به نظر می رسد در تعدادی از عوامل از زمانی که تصمیم به دنبال مجازات اعدام.

“در این مورد مشخص شد که حرکت رو به جلو با سرمایه دادخواهی نمی خواهد منجر به نتیجه مورد نظر” او در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

Hulsey را resentencing برای ماه اکتبر.

در اوایل این سال به شهرستان دفتر دادستان تصمیم گرفت تا دیگر به دنبال مجازات اعدام در مورد دیگر. عیسی Busso-Estopellan محکوم شد پس از کشتن دو نوجوان در سال 2011.

هر دو مورد در اصل محاکمه با مشخصات بالا و معاون دادستان شهرستان خوان مارتینز که در حال حاضر جذاب خود را در فوریه اخراج از شهرستان دادستان ، در آوریل مارتینز دریافت توبیخ و به صورت اخلاقی و سوء رفتار در سه قتل پایتخت موارد است.

چرا Hulsey این حکم خالی?

پس از درخواست تجدید نظر آریزونا دیوان عالی کشور مورد بررسی Hulsey را محاکمه و چندین ادعاهای ساخته شده توسط خود را وکیل از جمله سوء رفتار.

“در اینجا اگر چه دادستان ژوئن مارتینز درگیر در چندین نمونه از سوء رفتار و یا در نزدیکی سوء در مجموع آن را نه چندان طولانی مدت و یا تلفظ است که آن را تحت تاثیر قرار انصاف محاکمه” عدالت Clint Bolick نوشت: دولت در دیوان عالی کشور نظر.

دادگاه خالی Hulsey را از جمله به دلیل یک تصمیم توسط دادگاه عالی ایالات متحده در یک پرونده مربوط به یک آریزونا اهل بیت شان لینچ. لینچ مورد نیز تحت تعقیب قرار بود توسط مارتینز.

دیوان عالی ایالات متحده مصمم است که یک هیئت منصفه نمی تواند با ارائه یک “انتخاب نادرست بین درخواست صدور حکم به اعدام و صدور حکم او به یک دوره محدود از حبس” با توجه به دادگاه.

“در مجازات فاز پایانی اظهارات دادستان خاطر نشان کرد هیئت منصفه که Hulsey است که یک فرد ‘که زمانی که همه چیز نمی رویم راه خود را به خوبی و یا کسی مخالف با او وجود دارد مشکلات; نتیجه وجود دارد.’ بنابراین Hulsey آینده خطرناکبودن شد مستقیما در موضوع” Bolick اظهار داشت: در آریزونا حکم دادگاه عالی.

آنچه رخ داده در طول تیراندازی ؟

در صبح روز فوریه. 19, 2007, هالی و Goitia انجام یک روال ترافیک توقف در نزدیکی میسوری و 59 راههای.

Hulsey بود در مقابل مسافر صندلی ماشین. ماموران مشخص شد راننده و یکی دیگر از مسافر تا به حال حکم برجسته. راننده دستگیر شد.

با توجه به سوابق دادگاه Hulsey شد آشفته زمانی که Goitia خواسته خود را شناسایی. افسر پرسید: او را به خارج شدن از خودرو به منظور جستجو کرد.

دادستان ادعا Hulsey رسیده به یک تسمه و برداشت یک تپانچه پس از او از ماشین.

Goitia و Hulsey رد و بدل شدند. Hulsey دستگیر شد در حالی که در تلاش برای فرار از صحنه.

هالی جان بعد از اینکه در صورت. Goitia و یکی از مسافران شهادت Hulsey به ضرب گلوله افسر با توجه به سوابق دادگاه.

دفاع وکلا استدلال می کنند در طول محاکمه که هیچ راهی برای بدانید که شات هالی چرا که هیچ گلوله قطعات گرفته شد از افسر یا Hulsey پا.

وکلای او گفت: داوران مشتری خود را به حال مشکلات با اقتدار زیرا او مورد آزار قرار گرفته توسط پدر و مادر بزرگ خود به عنوان یک کودک. کارشناسان شهادت دادند که Hulsey به حال مغز آسیب اسکیزوفرنی پارانوئید و هذیان و ضد اجتماعی اختلال شخصیت.

پس از منصفه در بر داشت Hulsey گناه ده گلندیل افسران آرامش هر یک از دیگر.

“در حالی که این تصمیم امروز نمی تواند تسکین درد از دست دادن تونی امیدوار هستیم که آن را فراهم می کند برخی از راحتی را برای خود و خانواده و گروه ما و جامعه ما” گلندیل رئیس پلیس Debora سیاه گفت: جمهوری در سال 2014.

با توجه به گزارش 2014 توسط جمهوری, چهار-ماه-محاکمه شد دولت طولانی حل نشده سرمایه مورد قتل در آن زمان است.

هنگامی که هیئت منصفه آمد با آن حکم به حکم اعدام Hulsey دست می زدند.

پس از حکم هالی گفت: “او احساس نمی متاسفم برای Hulsey اما برای خانواده اش است.

“من مطلق همدردی با خانواده” نانسی بونر گفت. “آنها را بکشند ، من هیچ همدردی یا همدلی برای تونی قاتل. هیچ کدام. او ساخته شده یک انتخاب برای کشتن پسر من است.”

Hulsey وکیل ویکتوریا واشنگتن گفت جمهوری روز چهارشنبه او قدردانی است که مشتری او است که دیگر رو به اعدام است. وکیل او گفت که او می داند که وجود دارد هیچ چیز مانند بسته شدن اما این بخشی از روند تکمیل خواهد شد و در صدور حکم است.

“مجازات اعدام فرایند طولانی یک ضرورت به منظور اطمینان از اساسی انصاف نه تنها متهم بلکه به بعد از قوم و خویش” او گفت:. “من می دانم که دولت تصمیم ندارد یکی از آسان برای قتل یک افسر پلیس اعتصاب در هسته جامعه است. من سپاسگزار است که Bryan است که دیگر رو به اعدام است.”

افکار در مورد آریزونا سیستم قانونی است ؟ رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در Lauren.Castle@gannett.com. او در توییتر دنبال کنید: @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im