نیویورک دوچرخه سوار گفت: او بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته در یکشنبه عید پاک توسط سی ان ان میزبان Chris Cuomo, که به نام انسان “jackass بازنده” در رادیو نمایش به گزارش نیویورک پست.

یک مرد که اشاره به خود را به عنوان دیوید به نام Chris Cuomo یک پسر قلدر و گفت: او را ثبت گزارش پلیس در برابر میزبان تلویزیون.

“من فقط نگاه کرد و گفت:” این است که Chris Cuomo? نیست او قرار بود به قرنطینه?” مردی زندگی می کند که در همپتون که خود را “داود” گفت: New York Post. “گاهی اوقات او را [کومو] ترسناک, احمق”

داوود گفت: او سوار دوچرخه خود را زمانی که او را دیدم Chris Cuomo. او سپس هشدار داد سی ان ان هاست که شما با coronavirus در مورد تمرین های اجتماعی فاصله.

“من به او گفت: برادر شما است coronavirus تزار و شما حتی پس قوانین — سفر غیر ضروری,'” دیوید گفت.

“او گفت:” کسانی که در جهنم هستند؟! من می توانم انجام آنچه من می خواهم!'” دیوید گفت. “او فقط ranted, جیغ, ‘من پیدا کردن که شما هستند!’

Chris Cuomo, رفت و به, عجیب و غریب, بیهوده گویی در مورد این حادثه در SiriusXM نشان می دهد در شب دوشنبه که در آن او شکایت در مورد کار خود و برافراشته در برابر 65 ساله دوچرخه سوار

“من نمی خواهم برخی از jackass, بازنده, چاق تایر دوچرخهسواری قادر به جلو و در فضا و بحث bullsh–t به من, من نمی خواهم به آن را بشنوند” کومو گفت: در رادیو نشان می دهد.

دیوید به نام خود مادام العمر دموکرات که رای برای کریس برادر اندرو برای فرماندار. او گفت که او تنها به اتهامات مطبوعاتی در برابر Chris Cuomo اگر “من هیچ احساس است که این مرد را یک تهدید برای من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de