ماریکوپا شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان بازداشت یک مرد در روز چهارشنبه به ظن خود را شکنجه دختر 11 و 13 ساله کودکان در سال 2017.

نمایندگان می گویند که فرشته کورونادو آزار کودکان توسط پانچ آنها را هدف قرار دادن آنها را با کمربند خود را با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن بر روی آنها و تلاش برای آنها را خفه.

کاساندرا لدسما از کودکان و کورونادو را نیز به اتهام دو فقره از کودک آزاری است.

اسناد دادگاه می گویند کورونادو با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در 11 ساله را بازوی راست پنج بار و همچنین در 13 سال. کورونادو نیز برگزار کردن 13 ساله و رنده دور در دندان های خود را با انبردست اسناد دادگاه می گویند.

به علت احتمالی بیانیه ارائه شده در اسناد دادگاه جزئیات چگونه کورونادو خواهد اعتصاب 13 ساله با مشت خود را و یا کمربند به عنوان فرزند صحافی به لباس و میله را در یک گنجه بزرگ با سیم و یا طناب. کورونادو پس از آن ضربه جعبه ابزار 13 ساله ایستاده بود و در را از زیر پای او و اجازه دهید او را قطع تا زمانی که او گذشت دادگاه اسناد و مدارک می گویند.

کارآگاهان با کلانتر فراری دلهره تاکتیکی تیم اجرای دستگیر کورونادو در مورد 2:35 بعد از ظهر روز شنبه در نزدیکی 35 و جنوب راه در ققنوس. اسناد دادگاه می گویند کورونادو اقدام به فرار از نمایندگان و مقاومت کردند.

مقامات می گویند نیست که لدسما دستگیر شد و یا چه در نقش او بازی در مظنون به سوء استفاده. زن و شوهر نیز باید دو کودکان و روشن نیست که آیا هر یک از چهار فرزند برداشته شده اند از خود مراقبت.

کورونادو بود به رزرو چهارم خیابان زندان در 11 فقره کودک آزاری و برگزار می شود 300.000 دلار اوراق قرضه. او برنامه ریزی شده بعدی دادگاه ظاهر مارس 16 در Maricopa County Superior Court.

رسیدن به خبرنگار پری Vandell در 602-444-2474 یا perry.vandell@gannett.com. او را دنبال کنید در توییتر @PerryVandell.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im