مرد به اتهام خفه کردن دختر رانندگی به ساختمان در پرسکات ولی

پرسکات ولی پلیس بازداشت یک مرد در روز دوشنبه پس از او به اتهام تجاوز دوست دختر خود را و سپس سوار خودرو خود را به یک ساختمان و در نتیجه $75,000 خسارت با توجه به مقامات.

پلیس حدود 2:30 بعدازظهر در پاسخ به تماس چند در مورد یک خودرو “رانندگی نامنظم و انجام دونات” در یک پارکینگ در نزدیکی پرسکات بزرگراه و خیابان دوم.

پس از اینکه پلیس وارد افسران آموخته راننده شناخته 29 ساله جودی Ryan Crispin بود به اتهام ضرب و شتم و خفه دوست دختر خود را در وسیله نقلیه خود را. او فرار کرد و زد به یک کسب و کار در این نزدیکی هست با توجه به جری فرگوسن پرسکات ولی سخنگوی پلیس.

به گفته مقامات Crispin تقریبا گرفتار دوست دختر خود را, اما کسب و کار کارکنان قفل درب پشت سر او. Crispin سپس فرار وسیله نقلیه خود را به درب رول آپ کسب و کار در تلاش برای شکستن در قبل از او فرار کرد.

پلیس گفت: یک K-9 officer واقع Crispin چند ساعت بعد پا در نزدیکی پیکس درایو و رابرت جاده ها است. زمانی که افسر مستقر خود K-9 سگ پلیس Crispin شد سازگار شد و به زندان گرفته شده با توجه به فرگوسن.

Crispin شد متهم با تشدید حمله و جنایت خطر افتادن, رفتار آشوبگرانه جنایی آسیب در هر خشونت خانوادگی, جنایت, جنایی آسیب و اقدام به سرقت.

پرسکات ولی پلیس را تشویق به تماس 928-772-9267 یا 1-800-932-3232 برای Yavapai شاهد سکوت زمانی که آنها را ببینید هر چیزی که مشکوک است و یا خارج از دستور.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @Audreyj101.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de