مرد به اتهام تیراندازی در گلندیل در حال فرار به مدت 12 روز

پلیس بازداشت یک مرد به اتهام تیراندازی به یک زن 32 ساله در گلندیل که به بیمارستان منتقل شد و در وضعیت بحرانی مارس 26.

تیراندازی اتفاق افتاده در نزدیکی 67 خیابان و ساقی رانندگی در گلندیل در خانه های تلفن همراه.

یک شاهد عینی در خارج از خانه همراه پلیس گفت که در آنجا سه نفر بودند در داخل خانه و کسی تا به حال ضرب گلوله کشته شده است با توجه به سوابق دادگاه.

پلیس سه شاهدان داخل خانه های تلفن همراه و یک مرد که تا به حال زخم گلوله به شکم. پلیس همچنین متوجه شد یک زندگی دور از مهمات و خون و یک پنجره شکسته سوابق دادگاه گفت.

مردی که به ضرب گلوله پلیس گفت Junior, همچنین شناخته شده به عنوان Uriel مدینه-سانتوس, 27 گلوله او را.

شاهدان گفته پلیس سانتوس بود و ماندن در صفحه اصلی موبایل در زمان. قربانی و شاهدان نیز زندگی می کنند وجود دارد. شاهدان گفتند که شنیده سانتوس فریاد در آشپزخانه و متهم ساختن مردم از سرقت پول از او با توجه به سوابق دادگاه.

قربانی را به آشپزخانه رفت و گفت: سانتوس آنها سرقت پول خود را. سانتوس شد و سپس کشیدن یک تفنگ دستی خود را به تسمه و تیراندازی قربانی. سانتوس از صحنه فرار کرد و به یک SUV.

یکی از شاهدان نشان داد پلیس Facebook پروفایل سانتوس. پلیس پس از آن قرار دارد شناسایی اطلاعات با جستجو در پایگاه داده های پلیس. سوابق نشان می دهد او صاحب یک شورلت تاهو که منطبق بر شرح خودرو او فرار کرد ،

قربانی گفت که پلیس سانتوس بود هل خارج پس از تیراندازی و سپس شکست را به پنجره اتاق خواب از آنجا که او نمی باید کلید خود را تاهو ترک دنباله از خون خارج با توجه به سوابق دادگاه.

پلیس بعد از صحبت با قربانی که مثبت شناسایی سانتوس به عنوان کسی که او را به گلوله بست.

پلیس واقع سانتوس 12 روز بعد در یک واحد ذخیره سازی در ققنوس. آنها او را بازداشت و در هيچ متامفتامین یک بطری قرص زاناکس بدون نام بر روی آنها و چندین آیتم هایی که معمولا استفاده می شود برای مواد مخدر.

سانتوس مراجعه به پلیس در مصاحبه ای که او با استدلال قربانی اما او گفت: قربانی از جیبش یک تفنگ و آنها تلاش بیش از آن و سپس قربانی خود را کشت. او بعد از داستان زندگی او را تغییر و به گفته پلیس قربانی تفنگ داشتند و راه می رفت به سوی او “به شدت” و او “می ترسم پس او را به ضرب گلوله از حدود 7 فوت دور” با توجه به سوابق دادگاه. این تفنگ که او به پلیس گفت که او قربانی با شد مطابق با شواهد موجود در صحنه.

سانتوس گفت: پلیس از او پنهان شده بود چرا که “او ترسیده بود.” او می دانست که او یک جانی و مجاز به داشتن یک اسلحه گرم. او گفته پلیس او به تفنگ به یک دوست اما از ارائه جزئیات بیشتر با توجه به سوابق دادگاه.

پلیس سانتوس تلفن و شواهد نشان خرید و فروش مواد مخدر از طریق پیام های متنی.

سانتوس به حال دو بریدگی به راست و چپ سلاح و همچنین مچ دست شکسته که نیاز به توجه پزشکی است.

سانتوس چهره اتهامات ممکن است از تشدید حمله به تخلیه از یک اسلحه گرم مواد مخدر در اختیار داشتن اختیار داشتن ممنوع سلاح و خطرناک در اختیار داشتن مواد مخدر برای فروش.

او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه مارس 18. سانتوس را در پیوند قرار داده شد در $1,000.

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار الهام سنگی در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im