ققنوس مرد که پلیس بود همدستی در سرقت مسلحانه از یک راننده و مسافر خودرو در روز یکشنبه بازداشت شده است در دادگاه اسناد و مدارک می گویند.

آندرس سانچز, 26 مشکوک کمک ناشناخته مرد مشکوک غارت یک خودرو حامل یک راننده و یک مسافر در نزدیکی شمالی و 35 راههای در مارس 15, با توجه به اسناد دادگاه.

ناشناخته مشکوک با اشاره a handgun در راننده در حدود 4:20 صبح و دستور داد او را به خروج از خودرو و رفتن به نزدیکی پیاده رو گرفتن کیف پول خود را در این روند با توجه به اسناد دادگاه.

زن مسافر خارج خودرو next و سپس مشکوک سوت کشید برای سانچز به نزدیک شدن به خودرو با توجه به اسناد دادگاه.

سانچز وارد خودرو و سپس مشکوک سوار کردن.

10:29 صبح سانچز مشکوک با استفاده از یک کارت اعتباری به سرقت رفته از یکی از قربانیان برای خرید $8.10 در مواد غذایی در یک جک در جعبه در شمال و 35 راه با توجه به اسناد دادگاه.

در 11:04 صبح سانچز اقدام به استفاده از کارت برای خرید $42 ارزش غذایی از یک مک دونالد در غرب خیابان گلندیل اما معامله شد کاهش یافته است.

در 17 مارس پلیس واقع سرقت خودرو اشغال شده توسط سانچز دستگیر شد و بدون حادثه.

سانچز اعتراف به مشارکت در سرقت و ادعا کرد که دیگر مشکوک بود و دوست خود را که اقدام به خرید مواد مخدر از طرف او با توجه به اسناد دادگاه.

سانچز همچنین اعتراف کرد او را دیدم گمان نقطه a handgun در راننده و بستری او آگاهانه و داوطلبانه وارد ماشین پس از سرقت رخ داده است.

او همچنین اعتراف کرد به استفاده از کارت اعتباری به سرقت رفته به خرید مواد غذایی سریع.

سانچز شد متهم با یک تعداد از تشدید حمله با سلاح مرگبار یک تعداد از سرقت مسلحانه یک تعداد از در اختیار داشتن مواد مخدر خطرناک یک تعداد از سرقت از وسایل حمل و نقل و یک تعداد از سرقت از کارت اعتباری.

سانچز بود به قید وثیقه و اولین جلسه دادگاه برای مجموعه 25 مارس.

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در Connor.VanLigten@arizonarepublic.com و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im