مرد به اتهام گرفتن دختر جوان در ققنوس تفریحی پارک سوار

پلیس اورگان مرد پس از آنها می گویند او را لمس ران یک دختر نوجوان و سپس او را برداشت و سعی کرد به او بوسه در حالی که در یک پارک تفریحی سوار روز شنبه در ققنوس.

یک دختر 13 ساله دختر به او گفت که مادر و پدر او را لمس نامناسب در حالی که سوار در قلعه N’ زیر لیوانی و خانواده و مرکز تفریحی در نزدیکی کانزاس خیابان و بزرگراه بین ایالتی 17 با توجه به ققنوس پلیس.

دختر فرستاده شد به کودک کمک کند که در آن او گفت که مقامات این مرد بعد از شناسایی به عنوان Brigido Gonzalez-Chilel, 24, شنبه کنار او در سوار شدن و قرار دادن دست خود را بر ران او.

Gonzalez-Chilel گفته دختر خواست اگر او می تواند او را در آغوش بگیرید و سپس او را برداشت و سعی کرد به او بوسه. اما دختر بود قادر به حرکت به دور از او.

پلیس Gonzalez-Chilel و گفت: او بنا به گزارش ها بستری برای قرار دادن بازوی خود را در اطراف دختر بچه گرفتن او سر و دست زدن به ران او. او همچنین اعتراف کرد او می دانستند او کمتر از سن قانونی گفت که او در نظر گرفته شده بود حدود 10 سال, به گفته پلیس.

Gonzalez-Chilel دستگیر شد سوء ظن از تشدید حمله به یک جزئی و رزرو به یک Maricopa County jail. او است که برگزار می شود و بدون پیوند و او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>