مرد دستگیر شده در سال 1979 قتل, تجاوز جنسی سرد مورد در ققنوس

ققنوس پلیس بازداشت یک مرد در روز پنج شنبه به ظن قتل در مورد سرد انجامید است که نزدیک به چهار دهه به گفته مقامات پلیس.

فرناندو Calleros و یک زن بودند در بستر یک وانت در 10 ژوئن سال 1978 در منطقه 32nd خیابان برادوی و جاده با توجه به ققنوس پلیس در بیانیه ای.

Calleros بود که 23 سال در زمان ضرب و شتم قرار گرفت به مرگ در حالی که این زن مورد ضرب و شتم و تجاوز جنسی. او جان سالم به در برد حمله, پلیس گفت:.

پلیس در ابتدا دستگیر گلن ویلیامز در ژانویه 1979 و او به اتهام در ارتباط با جرم و جنایت است. اما پلیس گفت که این اتهامات شد و در نهایت “تبدیل کردن” با توجه به فقدان شواهد و تمام تکنولوژی های موجود در آن زمان خسته شده بود.

ویلیامز که 21 بود در آن زمان از زندان آزاد شد, پلیس گفت:.

اما در سال گذشته ققنوس پلیس مورد سرد قتل, تیم ملی reexamined مورد و به لطف پیشرفت در تکنولوژی آنها قادر به پیوند ویلیامز به جرم با توجه به این بیانیه.

ویلیامز در حال حاضر 62 دستگیر شد روز پنج شنبه به ظن قتل عمد و تجاوز جنسی, پلیس گفت:. او به رزرو یک Maricopa County زندان و برگزار می شود 1 میلیون دلار اوراق قرضه با توجه به سوابق آنلاین.

ویلیامز قرار است به بازگشت به دادگاه مارس 16.

“ما به طور مداوم به دنبال راه هایی برای استفاده از فن آوری های فعلی و روش های جدید را قادر به ترکیب بهترین علم و بهترین شواهد به طوری که ما می تواند برخی از پاسخ های ما به محققان کمک خواهد کرد که بیشتر این تحقیقات موفق قطعنامه” جودی گرگ ققنوس Crime Lab مدیر در بیانیه ای گفت:.

“42 سال پیش کسانی که کارآگاهان با انجام یک کار بزرگ به دست آوردن و بسته بندی و حفظ شواهد” گرگ اضافه شده است. “دانشمندان قادر به استفاده از شواهد تست آن را با تکنولوژی امروز و آن را شناسایی ویلیامز به عنوان مظنون در این حمله وحشیانه.”

رسیدن به خبرنگار Christopher Roth در [email protected] و یا در توییتر @cprothnews.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de