مرد متهم به سرقت coronavirus کیت های آزمایش از توسان درمانگاه بود راننده انجام کار خود را

توسان اداره پلیس وارونه شده است البته در بیانیه ای آن را ساخته شده در هفته گذشته است که یک انسان مبدل به عنوان یک راننده تحویل شد مظنون به سرقت COVID-19 کیت های آزمایش.

مرد در واقع یک راننده تحویل که به طور تصادفی حذف شده استفاده نشده کیت های آزمایش پس از یک درخواست برای وانت, با توجه به بیانیه ای از این گروه در روز سه شنبه بعد از ظهر.

به گفته پلیس در مارس 21 افسران در پاسخ به سرقت و تماس در ال ریو مرکز بهداشت در پاسخ به 29 از دست رفته کیت.

پلیس می گویند کارمندان تا به حال همراهی مرد به یک منطقه امن از مرکز بهداشت و با توجه به او دسترسی به اتاق قفل شده که در آن بسته به طور معمول در سمت چپ برای وانت اما بسته هایی که قرار بود به برداشت مانده بودند در محل.

کارکنان و سپس کشف کیت های آزمایش گم شده بودند به گفته مقامات.

مردی که پلیس توصیف کرده بود اما نه برای عموم مشخص دیده می شد در نظارت تصویری. پلیس به اشتراک گذاشته تصویر از این ویدئو درخواست برای کمک در شناسایی ،

داستان جلب توجه گسترده و خشم. فاکس نیوز و سی ان ان نوشت: در مورد مرد و مردم در سراسر کشور با انتقاد از او و به نام برای دستگیری او.

پلیس در آن زمان گفت: “کیت “اساسا بی فایده” به انسان به عنوان آنها فقط می تواند آزمایش در یک آزمایشگاه خصوصی با ابزار مناسب برای اجرای آزمون.

این مرد شناسایی شد از طریق چند راهنمایی و روز دوشنبه پس از مصاحبه او پلیس مشخص شد که او یک قانونی تحویل راننده با توجه به پلیس.

پلیس می گوید که او یک راننده برای یک شخص ثالث, شرکت حمل و نقل است که subcontracts برای Sonora تلاش آزمایشگاه که یکی از اولین تجاری labs که شروع به تست برای COVID-19 در آریزونا.

پس از مصاحبه همه طرف های درگیر و تعیین کیت به طور تصادفی حذف شده از کلینیک درمانی, مقامات تعیین کرده اند بدون هزینه خواهد بود در برابر راننده.

“خوشبختانه این بود نه دزدی و استفاده نشده کیت های آزمایش شده اند. مردی که قبلا منتشر شد عکس نیست مشکوک از هر گونه تخلف” پلیس در بیانیه ای گفت:.

رسیدن به خبرنگار Christopher Roth در [email protected] و یا در توییتر @cprothnews.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>